Autori Tema: Edi Rama Ne Dialog Me Pianecat  (Lexuar 1679 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Edi Rama Ne Dialog Me Pianecat
« Me: Qershor 02, 2008, 05:19:03 PD »


 ;D  ;D  ;D


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Edi Rama Ne Dialog Me Pianecat
« Pergjigju #1 Me: Qershor 02, 2008, 08:25:42 MD »
ahahahahaahahahahhahahahahahahaha
si tall bythen rama

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1016
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Edi Rama Ne Dialog Me Pianecat
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 12, 2010, 12:30:56 PD »
hahahahaa jo fol po deshe.  ;D