Autori Tema: Dhe ne Kosove e njejta histori. Shikoni cbehet hahahaha.  (Lexuar 11376 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Adi

  • Forca Juventus
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 10448
  • Popullariteti: 6
  • What Goes Around...Comes Around
    • PARKU RINIA
Dhe ne Kosove e njejta histori. Shikoni ?behet hahahaha.
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 15, 2007, 11:21:20 PD »
une e shtyva ai ra vet ;D