Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Video humoristike => Tema është filluar nga: WiLD-CHeRRy ne Tetor 31, 2007, 06:00:45 MD

Titulli: Barsoleta nga Parodistet e Vlores :)
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Tetor 31, 2007, 06:00:45 MD
Barsoleta nga Parodistet e Vlores (Meti tregon te verteta nga jeta) :D :-*http://video.google.com/videoplay?docid=-2674021742661879199