Autori Tema: Agon Channel  (Lexuar 4396 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Agon Channel
« Me: Nëntor 19, 2013, 01:21:02 PD »
Tv me i ri qe po ua merr ne kthese te tereve. Me i ndjekuri bashkepunim Italo-Shqiptar :)

http://www.agonchanneltv.com/

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Agon Channel
« Pergjigju #1 Me: Janar 29, 2014, 07:05:27 MD »
Me pelqen shume si tv dhe e shoh shpesh....vetem ate Sonila Mecon nuk e shof dot...
Shume antipatike esht bere...natyrale ka qene me e mire...tani nuk shifet.

Jashtë Linjë Poshnjari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
  • Dietat te shpejta
Agon Channel
« Pergjigju #2 Me: Mars 02, 2019, 10:46:33 MD »
Me pelqen shume si tv dhe e shoh shpesh....vetem ate Sonila Mecon nuk e shof dot...
Shume antipatike esht bere...natyrale ka qene me e mire...tani nuk shifet.
Iku ajo bashke me kanalin  [zbye]