Autori Tema: Tregime erotike - seks.  (Lexuar 601507 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 23, 2009, 10:19:31 MD »
ku ju ka shkuar mendjaaaaaa obobobobo cfare rinie e shtirur  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
mos u merzit ti ylli se nuk eshte me inat... eshte me fat!!!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë toni_1968

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #31 Me: Janar 20, 2010, 12:20:41 PD »
Genjeshtra te kulluara

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #32 Me: Mars 07, 2010, 11:22:39 MD »
tregimi i pare qeka ekzitues fare <dashni>

Jashtë Linjë tollovia

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 1
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #33 Me: Prill 11, 2010, 07:01:19 MD »
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #34 Me: Maj 07, 2010, 10:24:51 MD »
pasi lexova tregimet tuaja spo flas fare :-X
po mbajini per vete, gjynafi nuk tregohet, beni si doncja  ;)
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #35 Me: Maj 07, 2010, 11:07:35 MD »
pasi lexova tregimet tuaja spo flas fare :-X
po mbajini per vete, gjynafi nuk tregohet, beni si doncja  ;)

Ca ben Donchja? [nailbitting]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #36 Me: Maj 07, 2010, 11:15:40 MD »
ha hah mos se i grive thonjt ;D
thashe mos i rrefeni gjynahet, sepse nuk eshte gje e mire, merrni shembull nga doncja qe nuk i tregon te vetat ;)
vetem kaq  [bestfriends]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #37 Me: Maj 07, 2010, 11:27:38 MD »
Ahh rrofsh per...? [rolleyes1]...Si kompliment po e marr [blushing] [smiley1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #38 Me: Korrik 16, 2010, 10:53:42 MD »
Ahh rrofsh per...? [rolleyes1]...Si kompliment po e marr [blushing] [smiley1]
Hhahahahahahahahahahahahha Dona me e vemendshme  [laugh1]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #39 Me: Gusht 30, 2010, 06:20:58 MD »
 [cheesy1] Tek  shof forumet  anglisht italish tani dhe Shqip ne pjeseza te tilla, nje gje qe me ben pershtypje eshte koha [cheesy1]
« Redaktimi i Fundit: Gusht 30, 2010, 06:22:43 MD nga A.E.O.N »Jashtë Linjë tollovia

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 1
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 20, 2010, 09:25:56 PD »
kam aventura me mbi 20 vajza, e me ja nisen me shkrue behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuume gjat

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 20, 2010, 12:49:52 MD »
kam aventura me mbi 20 vajza, e me ja nisen me shkrue behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuume gjat

Po po Casanova ti pfffff ,,, le nom po shko lirohu  [laugh1]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 20, 2010, 08:57:43 MD »
A ben me tregu edhe une timin bree ! [rlmao] [rlmao]    [laugh1]

Jashtë Linjë sopracorona

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #43 Me: Janar 25, 2017, 07:35:22 PD »
Këto tregime erotike më bëjnë të dëshironi të keni marrëdhënie seksuale me një belle escort Livorno dhe të bëjë më të duan të provoni këtë përvojë.

Jashtë Linjë almaalma

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 6
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #44 Me: Mars 14, 2019, 03:35:28 MD »
Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik
                                       derguar me  1/8/2008
ISHTE NJE DITE E NXEHTE VERE.BASHKE ME SHOQERINE KISHIM VENDOSUR TE KALONIM NJE NATE NE NJE PUB NE PERIFERI TE QYTETIT TONE.ISHIM 4 SHOQE DHE TRE DJEMA,DY PREJ TE CILEVE NUK I NJIHJA PASI SAPO KISHIN ARDHUR NGA ITALIA.PASI NDENJEM PER 4 ORE ME RRADHE ERDHEM GOXHA NE QEF PASI PIME PAK SI SHUME.TE THEM TE DREJTEN UNE E KALOVA PAK SI SHUME KUFIRIM.MBAJ MEND ATE NATE KISHA VESHUR NJE FUSTAN TEPER TRANSPARENT DHE TE SHKURTER.DOLA NE NJE MOMENT PER TE NDEZUR NJE CIGARE JASHTE PASI ISHA VAPOSUR TEJ MASE.NE ATE KOHE NGA MBRAPA NDJEJ NJE ZE QE ME THOTE:HEJ BJONDE!SA BUKUR KERCEJE,SI NUK E LUJTE NJEHERE ME MU?
ISHTE NJE PREJ DJEMVE QE SAPO KISHA NJOHUR.UNE E LUJ I THASHE,POR DIKU TJETER DHE NE ATE MOMENT NGRITA FUSTANIN DHE FILLOVA TE FERKOJE PIDHIN TIM TE NXEHTE I CILI ISHTE NDEZUR TEJ MASE.AI U AFRUA DHE ME THA:SKE NEVOJE TA FERKOSH SHPIRT UNE TE OFROJ NJE LLAPE TE SHKELQYER DHE ME GJUHEN E TIJ TE NXEHTE FILLOJ TE ME LEPIJE LAFSHAT E PIDHIT TIM TE NXEHTE.FILLOVA TE BERTISJA NGA KENAQESIA POR AI ME KAPI PREJ FLOKU DHE ME KTHEU MBRAPA E MA RRASI KARIN E TIJ TE FORTE NE PIDHIN E ETUR.SA NUK PLASA NGA KENAQESIA.NE ATO MOMENTE SHOKU I TIJ I CILI KISHTE DALE GJITHASHTU PER TE PIRE CIGARE NA PA DHE U AFRUA QETESISHT.UNE NDALOVA DHE BERA TE ULJA FUSTANIN POR AI DUKE ZBERTHYER ZINXHIRIN E PANTALLONAVE ME THA SHSHSHSH!VAZHDO.ME KAPI PREJ FLOKU DHE MA RRASI KARIN E TI NE GOJE.OH SA ME PELQENTE.PASI ME SHKERDHEU NE PICKE E MA MBUSHI ATE PLOT ME LENG,NDRYSHUAN POZICIONET DHE MA FUTI NE BYTH.NDERKOHE SHOKU I TIJ I CILI MA KISHTE ZHYTUR NE GOJE MA FUTI NE PIDHIN TIM TE NXEHTE.KY ISHTE KULMI.PIDHIDHE VRIMA E VOGEL FILLUAN TE ME DHIMBNIN POR NJEKOHESISHT NDEJA NJE KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME.ME PAS ME VESHEN TE DY,ME MORRI NJE PREJ TYRE NE KRAHE DHE ME FUTEN NE MAKINE.PASI ME KTHYEN LOPTHI MA ZHYTEN PERSERI NE BYTH DHE NE PICKE.ORGAZMAT E MIA TE NJEPASNJESHME E BENE TASHME PIDHIN TIM TE RRIDHTE LENG E TE ME KULLONTE NEPER SHALE.DEGJOJA NJRIN PREJ TYRE I CILI MA KISHTE FUTUR NE PIDH QE THOSHTE:JEPI ARDI!POMPO SE PO ME VJEN SPERMA OOOOH U PRISHA THA DHE MA DERDHI TE GJITHE SPERMEN NE FYTYRE E NE GJOKS E NDERKOHE TJETRI VAZHDONTE E VAZHDONTE TE ME QINTE NE BYTH DERISA U DERDH I GJITHE E PASTAJ ME DETYROJ TJA MERRJA NE GOJE.PASI U DERDHEN TE DY ME MORREN E ME SHTRINE NE SEDILJE NE POZICIONIN 69 E NDERSA NJERI ME LEPINTE LLAPAT E PIDHIT TJETRI MA ZHYTI PERSERI NE BYTHE.UNE FILLOVA TE NXIRRJA BRITMA TE FORTA NDERSA SHOQET KISHIN DALE E ME KERKONIN.KUR VJEN NJERA PREJ TYRE AFER MAKINES I THASH;ELDA TE LUTEM EJA KENAQU ME NE .ESHTE SEKS I PAPARE DHE AJO NUK HEZITOJ POR U BASHKUA ME NE.KESHTU U NDAME.UNE FILLOVA TI BEJA LLAP ASAJ.NJERI PREJ DJEMVE MA ZHYTI KARIN NE PIDH NDERSA TJETRI E ZHYTI NE GOJEN E SAJ.ME VONE U NDAME DHE E BEM SECILI NE HESAP TE VET UNE ME NJRIN NGA DJEMTE E TJETRA ME TJETRIN DERISA U DERDHEM E NUK KISHIM PIKE FUQIE E RRAM SI TE VDEKUR.U NGRITEM E SHKUAM TE BASHKOHESHIM ME SHOQERINE TONE E CILA ISHTE BERE GOXHA NE MERAK PER NE POR NE NUK U TREGUAM PER EKSPERIENCEN TONE.KY ISHTE SEKSI ME I PAPARE ME SHOQEN TIME DHE DY DJEMTE E PANJOHUR.
SERIOZISHT?????????????????