Autori Tema: Tregime erotike - seks.  (Lexuar 594514 herë)

0 Anëtare dhe 4 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #30 Me: Nëntor 23, 2009, 10:19:31 MD »
ku ju ka shkuar mendjaaaaaa obobobobo cfare rinie e shtirur  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
mos u merzit ti ylli se nuk eshte me inat... eshte me fat!!!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë toni_1968

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #31 Me: Janar 20, 2010, 12:20:41 PD »
Genjeshtra te kulluara

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #32 Me: Mars 07, 2010, 11:22:39 MD »
tregimi i pare qeka ekzitues fare <dashni>

Jashtë Linjë tollovia

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 1
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #33 Me: Prill 11, 2010, 07:01:19 MD »
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #34 Me: Maj 07, 2010, 10:24:51 MD »
pasi lexova tregimet tuaja spo flas fare :-X
po mbajini per vete, gjynafi nuk tregohet, beni si doncja  ;)
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #35 Me: Maj 07, 2010, 11:07:35 MD »
pasi lexova tregimet tuaja spo flas fare :-X
po mbajini per vete, gjynafi nuk tregohet, beni si doncja  ;)

Ca ben Donchja? [nailbitting]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #36 Me: Maj 07, 2010, 11:15:40 MD »
ha hah mos se i grive thonjt ;D
thashe mos i rrefeni gjynahet, sepse nuk eshte gje e mire, merrni shembull nga doncja qe nuk i tregon te vetat ;)
vetem kaq  [bestfriends]
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #37 Me: Maj 07, 2010, 11:27:38 MD »
Ahh rrofsh per...? [rolleyes1]...Si kompliment po e marr [blushing] [smiley1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #38 Me: Korrik 16, 2010, 10:53:42 MD »
Ahh rrofsh per...? [rolleyes1]...Si kompliment po e marr [blushing] [smiley1]
Hhahahahahahahahahahahahha Dona me e vemendshme  [laugh1]
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!   

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #39 Me: Gusht 30, 2010, 06:20:58 MD »
 [cheesy1] Tek  shof forumet  anglisht italish tani dhe Shqip ne pjeseza te tilla, nje gje qe me ben pershtypje eshte koha [cheesy1]
« Redaktimi i Fundit: Gusht 30, 2010, 06:22:43 MD nga A.E.O.N »



Jashtë Linjë tollovia

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 1
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 20, 2010, 09:25:56 PD »
kam aventura me mbi 20 vajza, e me ja nisen me shkrue behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuume gjat

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #41 Me: Nëntor 20, 2010, 12:49:52 MD »
kam aventura me mbi 20 vajza, e me ja nisen me shkrue behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuume gjat

Po po Casanova ti pfffff ,,, le nom po shko lirohu  [laugh1]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #42 Me: Nëntor 20, 2010, 08:57:43 MD »
A ben me tregu edhe une timin bree ! [rlmao] [rlmao]    [laugh1]

Jashtë Linjë sopracorona

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #43 Me: Janar 25, 2017, 07:35:22 PD »
Këto tregime erotike më bëjnë të dëshironi të keni marrëdhënie seksuale me një belle escort Livorno dhe të bëjë më të duan të provoni këtë përvojë.