Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 150399 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #135 Me: Maj 07, 2009, 10:13:19 PD »
I gjori me kete veper ka mendu se do e lavdrojme pffffffffffffffffff
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #136 Me: Maj 28, 2009, 07:53:01 MD »
ooo mmmoooderatore    ooo sennnatttooorre ..oooooca tju theme ..mbylleni kete teme se na hapet barkun........
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #137 Me: Maj 28, 2009, 09:28:50 MD »
Apapapappap sen puna ketij cunit.Ktu tregoj arakterin e tij si person
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë El`Mejor

 • AlB_LoVeR
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 165
 • Popullariteti: 3
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #138 Me: Tetor 28, 2009, 08:26:27 MD »
Ja pra kto shoke jan cunat jan bere vl se kuptojne sa te ulet jane ai vetem per respekt nuk duhej ta bente ate gje , tjetri e mori ne shtepi e ftoi si vlla si i q* motren e ca te them ..Je treguar bure pff ..!!
Ti Qendrojme Muhabetit Ne Kufijte e Lezetit ......

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #139 Me: Tetor 29, 2009, 11:03:47 PD »
Ja pra kto shoke jan cunat jan bere vl se kuptojne sa te ulet jane ai vetem per respekt nuk duhej ta bente ate gje , tjetri e mori ne shtepi e ftoi si vlla si i q* motren e ca te them ..Je treguar bure pff ..!!

Po per ta shperblyer ai ja ngopi motren qe ishte kurve. Nder i beri! kuckat kete meritojne.