Forumi Nastradini

Shendeti - Mjeksia => Zone e Kuqe => Tregime Erotike => Tema është filluar nga: Nastradini ne Prill 30, 2008, 08:37:37 MD

Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: Nastradini ne Prill 30, 2008, 08:37:37 MD
Me kan ardhur 2 tregime nga 2 vizitor te faqes, te cilet duan te qendrojne anonim per motivet e tyre.
Per kete motiv u mendua te hapim kete nen forum.

Nese doni te postoni ndonje ngjarje erotike mund ta beni ketu.

Nese doni te qendroni anonim/anonime mund tu shkruani ne privat: Moderatoreve dhe Administratoreve.
Gjithashtu mund ti dergoni me email ne adresen: nastradini.com@gmail.com

Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: sheva ne Nëntor 04, 2008, 12:24:50 MD
Me kan ardhur 2 tregime nga 2 vizitor te faqes, te cilet duan te qendrojne anonim per motivet e tyre.
Per kete motiv u mendua te hapim kete nen forum.

Nese doni te postoni ndonje ngjarje erotike mund ta beni ketu.

Nese doni te qendroni anonim/anonime mund tu shkruani ne privat: Moderatoreve dhe Administratoreve.
Gjithashtu mund ti dergoni me email ne adresen: nastradini.com@gmail.com


Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 10, 2009, 12:06:25 MD
Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotikUne u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjollen burrin e jetes sime.Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim seks qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin.Por gjithqka perfundoi kur burri im filloi te punonte si vozites kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare.Mua mu desh te jetoja me kunatin tim i cili ate kohe ishte 18 vjeq i cili ishte shum me ndryshe nga i vellai ma kushtonte vemendjen shume rinte me mua mbremjeve shikonim filma me nje fjale nuk deshironte te me linte vetem te merzitesha.Por shume here me ngacmonte me thoshte:sa kohe ke pa bere seks,ti meriton nje mashkull si une qe mund te te kenaqte,cila pozite te pelqn me sjume etjj.... e bente me qellim qe te me bezdiste po une ia ktheva je i vogel per keto gjera,ndoshta i vogel po K***e kam te madh qe mund te te kenaq.Une fillova te qesh dhe isha une ajo qe filloi te nacmonte i thash ke guxim te besh seks me mua,mendon se mund te me kenaqesh u afrova afer tij dhe si padashje ja preka Karin e tij ai fillloi te djersitej dhe i dukej qarte karri i tij i fryre mbi breket e tij te shkurtra verore.Une duke qeshur i thash qe do te shkoja te beja nje dush dhe si me shaka i thash se mund te vinte bash me mua .Hyra ne banjo dhe fillova te zhvishem leshoa ujin dhe fillova te lahesha kur nuk kaluan disa minua e pashe ate te zhveshur prane meje qe po hapte deren e dushit per te hyre brenda nuk i thash asgje ktheva bythet drejt karit te tij dhe fillova ti dridhja ai nuk mund te duronte mi kapte cicat fort dhe mi kafshonte sikur te mos i kishte mare kur ne jete,i merte ere trupit tim edhe une tashme isha e eksituar dhe duke pare karrin e tij mezi prisja te ma fufte me p*** qe te ma shuante etjen time.Beme dush duke e ledhatuar njeri tjetrin ohh zot ai ishte shume i kendshem ishte taman si nje engjull i derguar te me kenaqte mua.Ashtu te lagur shkuam ne dhomen time dhe aty ngadal me shtriu ne shtrat dhe me shikonte u ul ngadal dhe filloi te me puthte ne buze me afsh filloi ngadal te shkonte teposht ne qafe filloi te ma thithte gjoksin si nje femije per qumesht dhe me ne fund filloi te ma lepinte p**** tim e lash te me bente qfare te deshironte ai,dhe brenda pak minutave planifikoja ta merrja une situaten ne dore.U ngrita ne kembe dhe e shtriva ate ne shtrat ai i befasuar me shikonte.ja mora k*** e tij ne goj dhe si e urritur fillova te ja thithja ai si i qmendur bertiste nga kenaqesia mu derdh brenda ne goje disa here ndersa une isha si nje femije qe nuk e leshonte nga goja lodren e saj,pastaj ai filloi te me lepinte p*** dhe me ne fund te ma fuste k**** e tij ne p**** tem ai me qinte si i qmendur sdinte te ndalej ndersa une e ofendoja me fjalet"KAQ DI TE BESH?KESHTU MENDON SE ME KENAQ"ai edhe me shume me qinte o zot ishte bere djers i teri me pyeste nese e me kenaqte ndersa une me te dyja kembet e rrezova dhe fillova ta kaleroja si e qmendur sepse isha une ajo qe isha e etur per k***.Qiheshim si te qmendur bertisnim kenaqeshim dhe vazhdojm te kenaqemi bashke sod e kesaj dite.
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 10, 2009, 12:13:33 MD
Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik
                                       derguar me  1/8/2008
ISHTE NJE DITE E NXEHTE VERE.BASHKE ME SHOQERINE KISHIM VENDOSUR TE KALONIM NJE NATE NE NJE PUB NE PERIFERI TE QYTETIT TONE.ISHIM 4 SHOQE DHE TRE DJEMA,DY PREJ TE CILEVE NUK I NJIHJA PASI SAPO KISHIN ARDHUR NGA ITALIA.PASI NDENJEM PER 4 ORE ME RRADHE ERDHEM GOXHA NE QEF PASI PIME PAK SI SHUME.TE THEM TE DREJTEN UNE E KALOVA PAK SI SHUME KUFIRIM.MBAJ MEND ATE NATE KISHA VESHUR NJE FUSTAN TEPER TRANSPARENT DHE TE SHKURTER.DOLA NE NJE MOMENT PER TE NDEZUR NJE CIGARE JASHTE PASI ISHA VAPOSUR TEJ MASE.NE ATE KOHE NGA MBRAPA NDJEJ NJE ZE QE ME THOTE:HEJ BJONDE!SA BUKUR KERCEJE,SI NUK E LUJTE NJEHERE ME MU?
ISHTE NJE PREJ DJEMVE QE SAPO KISHA NJOHUR.UNE E LUJ I THASHE,POR DIKU TJETER DHE NE ATE MOMENT NGRITA FUSTANIN DHE FILLOVA TE FERKOJE PIDHIN TIM TE NXEHTE I CILI ISHTE NDEZUR TEJ MASE.AI U AFRUA DHE ME THA:SKE NEVOJE TA FERKOSH SHPIRT UNE TE OFROJ NJE LLAPE TE SHKELQYER DHE ME GJUHEN E TIJ TE NXEHTE FILLOJ TE ME LEPIJE LAFSHAT E PIDHIT TIM TE NXEHTE.FILLOVA TE BERTISJA NGA KENAQESIA POR AI ME KAPI PREJ FLOKU DHE ME KTHEU MBRAPA E MA RRASI KARIN E TIJ TE FORTE NE PIDHIN E ETUR.SA NUK PLASA NGA KENAQESIA.NE ATO MOMENTE SHOKU I TIJ I CILI KISHTE DALE GJITHASHTU PER TE PIRE CIGARE NA PA DHE U AFRUA QETESISHT.UNE NDALOVA DHE BERA TE ULJA FUSTANIN POR AI DUKE ZBERTHYER ZINXHIRIN E PANTALLONAVE ME THA SHSHSHSH!VAZHDO.ME KAPI PREJ FLOKU DHE MA RRASI KARIN E TI NE GOJE.OH SA ME PELQENTE.PASI ME SHKERDHEU NE PICKE E MA MBUSHI ATE PLOT ME LENG,NDRYSHUAN POZICIONET DHE MA FUTI NE BYTH.NDERKOHE SHOKU I TIJ I CILI MA KISHTE ZHYTUR NE GOJE MA FUTI NE PIDHIN TIM TE NXEHTE.KY ISHTE KULMI.PIDHIDHE VRIMA E VOGEL FILLUAN TE ME DHIMBNIN POR NJEKOHESISHT NDEJA NJE KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME.ME PAS ME VESHEN TE DY,ME MORRI NJE PREJ TYRE NE KRAHE DHE ME FUTEN NE MAKINE.PASI ME KTHYEN LOPTHI MA ZHYTEN PERSERI NE BYTH DHE NE PICKE.ORGAZMAT E MIA TE NJEPASNJESHME E BENE TASHME PIDHIN TIM TE RRIDHTE LENG E TE ME KULLONTE NEPER SHALE.DEGJOJA NJRIN PREJ TYRE I CILI MA KISHTE FUTUR NE PIDH QE THOSHTE:JEPI ARDI!POMPO SE PO ME VJEN SPERMA OOOOH U PRISHA THA DHE MA DERDHI TE GJITHE SPERMEN NE FYTYRE E NE GJOKS E NDERKOHE TJETRI VAZHDONTE E VAZHDONTE TE ME QINTE NE BYTH DERISA U DERDH I GJITHE E PASTAJ ME DETYROJ TJA MERRJA NE GOJE.PASI U DERDHEN TE DY ME MORREN E ME SHTRINE NE SEDILJE NE POZICIONIN 69 E NDERSA NJERI ME LEPINTE LLAPAT E PIDHIT TJETRI MA ZHYTI PERSERI NE BYTHE.UNE FILLOVA TE NXIRRJA BRITMA TE FORTA NDERSA SHOQET KISHIN DALE E ME KERKONIN.KUR VJEN NJERA PREJ TYRE AFER MAKINES I THASH;ELDA TE LUTEM EJA KENAQU ME NE .ESHTE SEKS I PAPARE DHE AJO NUK HEZITOJ POR U BASHKUA ME NE.KESHTU U NDAME.UNE FILLOVA TI BEJA LLAP ASAJ.NJERI PREJ DJEMVE MA ZHYTI KARIN NE PIDH NDERSA TJETRI E ZHYTI NE GOJEN E SAJ.ME VONE U NDAME DHE E BEM SECILI NE HESAP TE VET UNE ME NJRIN NGA DJEMTE E TJETRA ME TJETRIN DERISA U DERDHEM E NUK KISHIM PIKE FUQIE E RRAM SI TE VDEKUR.U NGRITEM E SHKUAM TE BASHKOHESHIM ME SHOQERINE TONE E CILA ISHTE BERE GOXHA NE MERAK PER NE POR NE NUK U TREGUAM PER EKSPERIENCEN TONE.KY ISHTE SEKSI ME I PAPARE ME SHOQEN TIME DHE DY DJEMTE E PANJOHUR.

Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 10, 2009, 12:15:08 MD
Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik

Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj
Anila sexy:
Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta (natyrale) dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues

Nqs. ke deshire te flas dhe per karakteristikat e poshtme: kam kembe elegante, vithe te vogla dhe provokuese, vaginen e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund te rreshqase lirshem. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal.
Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Nqs. me pelqen ajo qe do me thuash po te kesh deshire dhe ti une dua te takohemi por me pare dua te kem nje orgazem nga mesazhi yt erotik dhe eksitues. Po e pres...


Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli.

M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.

Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine.

Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin.

Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t'i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten.

Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te me palloni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne pidh duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne pallimin live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje.

Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni qirjen edhe po t'ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t'ia di, dua te me shkerdheni deri ne vdekje.

Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi.Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme.

Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat.

Une nuk po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep kari yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas "jo te lutem". Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr nga pidhi dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e karit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje.

Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe kari yt ashtu si me pare ne pidh edhe tani ne bythe te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me karin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt karin deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e karit tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.Tani vazhdo ti o perandor i seksit te dhunshem dhe me dergo nga ato foto te mrekullueshme pasi une nuk mund te hyj dot ne website porno sepse i ka bllokuar babi im

Oh shkerdhyesi im i eger... deshiron te me kesh prane? Me siguri te shkon goja leng kur me shikon ne foto dhe imagjinon se cfare do me beje po te me kishe ne duar. Deshiron te me shkulesh me force breckat dhe te me perplasesh si kamzhik pas vitheve karin tend. Deshiron te me pallosh me ritem te shpejte dhe me egersi per te shfryre gjithe energjine tende seksuale.... deshiron te me besh te uleras nga goditjet e karit tend qe me zhbiron tej per tej pidhin tim plot leng, deshiron te ma kercasesh edhe ne bythen time te paqire, te ma tregosh se cdo te thote pallim anal aq sa te me dalin syte vendit nga mbushja e bythes sime nga kari yt, deshiron te me besh si spec te mbushur me kar dhe sperme, ta mbushesh bythen time gjithe sperme aq sa te derdhet neper kofshet e mia, pastaj te bej nje pastrim me goje gjith karit tend te uritur per pidh dhe bythe. E di qe po te isha me ty prane do me shfrytezoje aq mire sa do me shpartalloje fare dhe do e rekuperohesha pas nje muaji, dhe mbas atij muaji
do vija prape ke ty te me beje perseri telef.

Jam nje qingj i njome qe pret te cahet tej per tej nga helli yt dhe te shijosh cdo pjese te trupit tim elegant dhe te tulte aty ku duhet si per shembull ne pidh dhe vithe. Dua te me rrahesh me shpulla ne vithe deri sa te mi skuqesh. Dua te me lidhesh me pranga pas murit dhe te ma vervisesh karin tend para syve aq sa une te te pergjerohem qe te ma fusesh, dua te levizesh gjuhen brenda pidhit tim pastaj te manovrosh me gishta qe une te ndjej si e cmendur deshiren per kar dhe te me torturosh duke mos ma futur deri sa lengjet e mia vaginale te burojne si lum neper shale dhe me ne fund kur te ma fusesh te leshoje nje ulerime te madhe dhe i gjithe trupi te me dridhet nga ethet e epshit... tani me thuaj ti fantazine tende nese je i afte dhe me dergo dhe ndonje foto porno qe te me ndezesh o palluesi im fantazioz

Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 10, 2009, 12:20:00 MD
Shikonii cfar bejne rinia e sotitttt [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: eri_fr ne Korrik 20, 2009, 01:52:42 MD
anila eshte manjake dhe nuk duhet shume per ta kuptuar kete gje, edhe mundet qe ta kerkoj ashtu, nuk eshte aspak e habiteshme, dhe mendoj se sa e shijon ajo nuk e shijon asnje tjeter. por shija eshte e bukur kur nuk ndihet vetem nga nje.
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 20, 2009, 03:29:16 MD
Shikonii cfar bejne rinia e sotitttt [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
DONCHA historia 1 ishte me e bukura  ;) ne dush  [smiley1]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Korrik 20, 2009, 03:34:23 MD
Shikonii cfar bejne rinia e sotitttt [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
DONCHA historia 1 ishte me e bukura  ;) ne dush  [smiley1]

Vertet?
[grin1] [grin1]. [lovestruck]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Korrik 20, 2009, 05:42:25 MD
Asnjera nga historite nuk ka pike ndjenje as ta ngref as ta shkref kot fare me fal Donchja po une keshtu mendoj.

Hajt mo se ska rendesi ylllii.Mos jan historit e mija keto ee.Thjesht kom gjet ne internet dhe i kom postu
. [kisss2]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: BOHAN ne Korrik 20, 2009, 07:08:27 MD
BEATA...Po se mos ta ngref dhe historia jote.   [tongue3]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: k58 ne Korrik 22, 2009, 05:46:19 PD
Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse çdo dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit " naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qenè vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva i pari pantallonat dhe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "pervelonin " krejt.E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi ,lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me çeles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

Ajo nderroi pozicion duke u vendosur sipèr djalit. " Me pelqen te qendroj mbi ty " tha ajo dhe duke bere shtytje, u perkul per te puthur gjoksin mashkullor.
Pak me pas ishte ai qe i ledhatonte me njeren dore gjinjte dhe me tjetren klitorin, Pas disa sekondash Ajo renkoi llahtarshem sikur dikush po e vriste ...
Ishte renkimi i orgazmes se asaj te cilit ju shtua renkimi i atij.
Ndersa po merrnin fryme dikush trokiti te dera e dhomes .
- Nene mos u shqeteso,- tha ajo
-çfare ndodhi ? pyeti nena e vajzes qe me sa dukej i kishte degjuar klithmat, renkimet e tyre .
-Asgje ,Nene ,pashe nje enderr.

Pas nje ore ai u largua fshehurazi nga shtepia e vajzes.
Ndihej i lumtur qe 6 muajt qe kishte pritur vajzen nuk i kishte humbur kot.

uiiiii dhe shkrimtare sexi cafsha te gjith  se paskam dit hahahahhaha nejse  mi nejse jepi ti te shtoft zoti talenti kur te hapesh librin na co fjal dhe dicka as mu smu ngref cti boooj heres tjeter e du me 2 te ngrefme 1 per kte dhe 1 per tjetren hahahahahah
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: Mistrece ne Gusht 04, 2009, 04:03:35 MD
Ashtu mendoj edhe une, keto vajzat e mira duhen zbutur cik, duhen bere pula se shume ne qiber rrine. ;D
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Gusht 04, 2009, 04:05:51 MD
Ehh Ehh Ehhh. ;) ;) ;)
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 04:06:59 MD
He na thuaj pse hyn ne faqe te tilla donche perderisa vet nuk ben asgje? Ato gocat anila me shoqet shume mire kan bere bravo u qofte  [bigok]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Gusht 04, 2009, 04:08:32 MD
Hy per qejf .Si e di une se kom te ndaluar apo jo?
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 04:09:53 MD
Po atehere mos i shaj ato qe gocat qe ta bejne qejfin. Ato jan vajza qejfi e jetojne jeten  [teethsmile]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Gusht 04, 2009, 04:11:28 MD
Me fal po kush shajti eee?Per mua le te knaqen me 10 menihere duke provuar gjona te ndryshme seksuale,une se kom problem aspak [cheers]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 05:06:27 MD
ahhh
po
i kemi nxjerr ujin e zi...
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: era ne Gusht 07, 2009, 12:16:39 PD
Kisha kohe pa i degjuar zerin njeriut qe dua me shume ne kete bote,ishin gati 5 jave qe ne kishim prere cdo lloje komunikimi.Nga ai kisha degjuar vetem fjalet e shokut te tij te ngushte,qe me thoshte gjithmon se dicka nuk shkonte me te,dicka e shqetesonte.Per te gjetur pak qetesia nga jeta e tij,dhe ndoshta nga malli,ishte zhytyr ne pune,asgje tjeter nuk i interesonte me.Mendoj se kjo e bente te mos mendonte per jeten e tij(kete e morra vesh me vone).Madje sa here tentoja ta merrja ne tel,e nderprisja thirrjen shume shpejt,qe mos te kishe kohe ti pergjigjej ,ose sa ti degjoja vetem pak zerin qe te me ikte malli.Thjesht po vdisja nga malli per te,nga largesia nga ai.
Dhe keshtu kaloni ditet e mia pate.
Po e kujtoj shume mire ate dite,kur me ra tel dhe degjova pak kaq kohesh zerin e tij.Isha ne Vlore,ne qytetin tim,atje ku harroja dhimbjen,veten ,ate,dhe isha tjeter njeri,large trishtim dhe smogut te tiranes.Telefonata e tij ishte dicka qe nuk prisja,me gezoj dhe me befasoj aq shume....por zoti e di sa shume e prisja dhe i trembesha.URDHERO...vetem kaq arrita te artikuloja,dhe nga ana tjeter e tel me tha:ME PRIT NE VLORE,JAM NISUR.
S’mund ti harroje ato ore pritjeje,ankthi,malli,frike,dyshimi,lotesh,padurimi.
Deri sa ai erdhi,me kishte marr kaq shume malli per syte e ti,ata sy ku une shikoj gjithe boten time,dhe universi i jetes sime.Une u mbyta ne ate shikik ate dite,nuk mund te flisja, as te pyesja,vetem rrija ulur ne bar,madje dhe lotet ishin aq te pafuqishem te dilnin.
Ai u ul prane meje,dhe piu kafen ne qetesi,e gjithe ajo qe thame njeri-tjetrit ishin vetem pak fjale te kota,pa vlere,pa rendesi,po kishte kaq shume mall ne zerat tane.
U ngritem pas gjysem ore nga bari,ai me tha te shkonim ne hotelin ku ai do kalonte naten,ishte shume vone te kthehej ne Tiran.Ashtu beme.
Biseduam gjate ate mbremja,madje kur pash oren qe kishte shkuar 20 e mbremjes u habita.Koha qe biseduam kishte kaluar kaq shpejt,dhe lotet qe kishim derdhur nuk na shteronin ........
Cdo gje qe doja ishte vetem te ndiheja buzet e tija te njomur nga lotet,ju afrova dhe lehte e preka buzen time me buzet e tij.Sa embel ishte,sa shume me kishte munguar nxehtesia e puthjes se tij,e pasjonit qe me falte takimi i buzeve tona.Ai ju pergjigj puthjes sime me mall,me deshire,si vetem ai dinte te bente.U afrua me shume nga une,dhe me kapi doren,e puthi me embelsi ,pastaj buzet e tij preken krahet e mi,deri te qafa ,gushen dhe arritit te syri,qe akoma isht me lot.Se di pse akoma po lotoja,ishte malli apo gezimi qe isha me te.
U braktisa ne puthjet e tij,ai vazhdonte me puthte duke me shtrenguar doren ,qe kishte kohe qe po e mbante midis duarve te tij.Gjuha e tij po prekte me epsh qafen time,dhe dora e tij,po hiqte kanatieren qe kisha veshur.Vazhdonte te me prekte,dhe buzet e tij po puthnin gjoksin tim,deri te barku,ku gjuha e tij po prekte me butesin e pambukut lekuren time.
Une i zbertheva kemishen dhe rripin,dhe fillova te puthja trupin e tij,dhe me majen e gishtave ti ledhatoja qafen.Ai me mori para duarve dhe me uli ne prehrin e tij,dhe me ledhatonte gjithe trupin,duke me bere te ndihej nje ndjesi te vecant....se di po sikur ishte hera e pare ,sikur cdo gje tjeter qe na rrethonte nuk ekzistonte me.Ai me hoqi rrobat ngadale,dhe duart mi shtrengonte gjithmone e me shume rreth hijeve.Gjuha e tij prekte lekuren time ,qe pervelonte nga deshira.
Ai me uli lehte ne krevat dhe leshoje bute mbi mua trupin e tij.Penetrimi ishte aq i bute dhe i embel,sa nga buzet tona dolen renkime te qeta.Aroma e trupit te tij ngeli ne trupin tim,dhe se di nese ishte sexy ai qe po me bente te ndihesha kaq mire,apo vetem aroma e tij,qe aq shume dashuroja.
Ai levizte ngadal,ishte gjeja me e bukur e botes te ndiheja ate brenda meje,keshtu vazhdoje per disa minuta.Doja qe ti falja po te njejten kenaqesi qe ai po me falte mua ne ato momente intimiteti.
Leviza ngadale,dhe me trupin qe perkula anash i dhashe te kuptonte qe doja te hipja lart.Ai me ndihmoj me duar ta beja kete.
Levizja trupin lehte ,dhe ai me ndihmonte me duar qe te ngrihesha dhe te ulesha lehte.Pas pak castesh nga buzet tona dolen disa renkime kenaqesie.....nje ohhhhhhhh e zgjatur dhe ai erdhi.
Ju afrova,e putha ne buze dhe i peshperita ne vesh.”te dua zemer”.Mengjesi na gjeti ne krahet e njeri-tjerit duke biseduar,duke dhuruar aq shume puthje,dhe fjala “te dua” ishte mbret i atyre momenteve magjik.


 [blushing] [blushing] [blushing] [blushing] [blushing]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: era ne Gusht 07, 2009, 12:19:30 PD
Tik-taku i ores, ne ate nate dimri, ishte e vetmja gje qe lidhte me realitetin 2 te dashuruarit, te perhumbur ne puthjet e zjarrta.Ishte vertet shume vone ate nate,dhe ata te dy nuk po i zinte gjumi.Ishin si e magjishme ato momente tetori,ku te ata kishte ngelur akoma aroma e trupave te njeri-tjeterit,dhe ne buze embelsia e puthje plot pasjon.Ajo lutej qe nata mos te mbaronte kurre.
Ishte shtrire ne krahe te tij,dhe koken e kishte vene ke gjoksi I tij gjysem I shtrire,kurse ai njerin krahe e kishte vendosur mbi kofshen e saj.Ai kthehu syte nga vajza,dhe e pa qe ajo po flinte aty mes kraheve te tij,ku ndihej shume e mbrojtur.E puthi lehte ,embel ne balle,dhe mbylli syte dhe ai,duke shtrenguar mes duarve te tij ate engjell qe e dashuronte aq shume.
Zilja ra.Ai hapi syte,zgjati doren dhe e ndali,qe mos te zgjohej vajza qe po flinte krahe tij .Sa shpejt kishe zbardhur agimi.U ngrit nga krevat shume lehte,qe mos te bente asnje zhurem.”te fle dhe pak vogelushja “-tha me vete.”eshte akoma heret per ne shkolle”.Hodhi syte nga ajo,dhe pa trupin e saj te bardhe ,te zveshur dhe gjysem te zbuluar .Ajo akoma po flinte.Ishte akoma me e bukur ashtu e shtire, doren e djathte e kishte vendosur mbi floke,dhe kemisha atllaz ngjyre roze qe kishte veshur I ishte ngritur deri lart mbi kofshe ku I dukeshin qarte tangat ngjyre roze poshte saj.
Carcafi I mbeshtjell tek kembet e saj ,e benin lekuren e saj te lemuar akoma me te shendriteshme,me epshendjellese.AI ju afrua,dhe I mbuloj shpatullat e zbuluara,dhe e puthi lehte ne balle.Pa oren.Ishte shpejt qe ta zgjonte per ne shkolle.Ai ishte mesuar qe te zgjohej heret,qe kur ishte student e bente,pastaj dhe puna e tij e detyronte qe te kishte orare shume te ngushte,dhe keshtu e kishte fituar si shprehi.Ai zgjohej gjithmon ne oren 6 te mengjesit,sa rrinte pak ne shtrat,rruhej,vishej dhe zbriste ke bari per te pire kafen,pastaj shkonte ne pune.
Dhe kete mengjes beri cdo gje si rutina e tij e perditeshme,vetem se ndihente nje lumturi te cuditeshme.Ndoshta nga nata qe kishte kaluar,ose ndoshta se ajo ishte zgjuar ne krahet e tij,dhe naten dhe lodhjen e pagjumsise se ndihte.Ndezi muziken dhe shkoje ne banje te rruhej,kur degjoj hapa te lehte pas kurrizit te tij,dhe nje MIREMENGJES ZEMER.Kthehu koken MIRMENGJES VOGELUSHE-tha.Pa se Bora(sigurisht jo emri I saj I vertet,thjesht kete emer do perdorim)ishte pas kraheve te tij.Ajo ju afrua dhe e puthi ne cep te syrit,atje ku pasta e rrojes nuk e kishte zene lekuren.
Ishte akoma pergjumshe,po muzika qe degjohej lehte ne dhomen ku ajo po flinte e kishte zgjuar.Hapi cezmen,dhe futi duart ne uje,te lante fytyren…AAAUUU ,FTOHTE- tha dhe me shpejt freskoje fytyren dhe u fshih me peshqire,pastaj u drejtua per ke dhoma ku kishte lene rrobat e saj.Po behej gati per ne shkolle kur Iliri(emer jo I vertet)hyri ne dhome.Bora ishte para pasqyres,me kemishen e saj te gjumit qe I harrinte deri pak poshte vithjeve.Ngjyra roze I shkonte lekures se saj delikate,aq shume sa I dhuronte fytyres se saj nje pamje embelsie te pa mase.
Ai I hodhi nje sy zhbrirues nga koka te kemba.Ajo ishte shume e bukur,me lakuriqesin e saj aq epshendjellese,duke luajtur me floket e saj.Iliri ngeli disa caste palevizur,duke pare Boren ashtu te pa trukuar.Ajo ishte shume e bukur dhe pa truk,me thjeshtesin e tipareve te saj,aq te embla.Lekuren e kishte te bardhe,si te lare me qumeshte.Kishte tipare te shkurtra,dhe syte e zinje,qe sa here e shikon dukeshin sikur lodronin ne syte e tij.Kishte molleza pak te fryra dhe vesh te vegjel,te zbukuruar me nje pal veth,qe ai I kishte bere dhurat pervjetorin e tyre te pare te lidhjes.Po ajo cka me shume e cmendte ishin buzet e saj;te kuqe,te vogla,te fryra.Sa here ajo I afrohej ta puthte,ai nuk kuptonte me gje nga realiteti,thjesht braktisej ne ato buze.Bora kishte nje trup elegant,me vithje te vogla por te rrubullakta,dhe me nje gjoks abondant.Ishte e gjate rreth 1.73 dhe kishte kembe te bukura,dhe veshur me kemishen e nates ,ngjante nje muze frymezuese.
Bora e perceptoje shikim e tij ne trup,u kthyhe nga Iliri dhe I tha duke buzeqeshur:CFARE?????
ASGJE-u pergjigj ai-THJESHT PO TE SHIKOJA.
Ajo buzeqeshi perseri,dhe u kthye nga pasqyra,dhe filloj te trukohej.Bora kishte shume kujdes per pamjen e saj,dhe e kuronte ate ne elementet me te vegjel.
Pasi mbaroj trukun hoqi kemishen e gjumit,qe te vishte rrobat e shkolles.Iliri,qe gjate gjithe kohes ishte mbeshtetur te dera,tashme i bere gati per ne pune,ju afrua.E kapi nga shpatullat dhe filloj ta puthte.Buzet e tij i preken lehte qafen e Bores,duke vazhduar me poshte,deri te mesi i shpatullave.
Ajo leshoj koken pas dhe buzet e tyre u preken lehte.Ne nje puthje shume te embel,duke kafshuar lehte buzen e siperme te Ilirit.Bora u kthye me fytyre nga Iliri,ai e ngriti ne krahe dhe e uli mbi mbajtesen e pasqyres(ishte nje tavolin e vogel,qe arrinte deri ne mes te trupit te tij).Filloje ta puthte.Buzet e tij rreshkisnin mbi lekuren e saj te bute.I prekte me gjume gushen,dhe vazhdoj deri ke gjoksi i forcuar nga prekja e tij.Bora ishte braktisur ne prekjet e tij,dhe nga buzet e saj dilnin renkime te lehta.Ai vazhdonte akoma me poshte,deri te kofshet e saj.filloj ti lepinte,dhe ti kafshonte lehte me dhembe,aq sa Bores i pelqente....tashme ata e njihnin mjafte mire njeri-tjeterin,dhe s’kishte me sekrete ne shtrat.
Bora filloj ti zberthente kemishen Ilirit,dhe filloj ti puthte kraharorin.Iliri kishte nje trup shume te bukur.Shpatulla te gjera dhe ishte i gjate 1.85.Madje jo vetem kaq,ai kishte sy te shkruar dhe nje lekur shume te bukur,gati ngjyre gruri.Floket i kishte te zinje,dhe tipare shume te theksuara.
Dora e saj shkiste lehte ne lekuren e tij,deri sa arriti te rripi i patallonave dhe ja zberthehu.E pa sa shume ai e deshironte dhe vazhdoje ta puthte.Ai e afroj nga vetja,u fut mes kembeve te saj dhe e penetroj,bute embel dhe filloj te levizte lehte brenda saj.Nga buzet e tyre dilnin renkime kenaqesie,trupat e tyre te djesitur nga pasjoni ,reflektonin epshin qe permblidhej ne fjalen “te dua”.
Vazhduan keshtu per disa momente,me nje renkim te zgjatur kenaqesie, ai erdhi.I persheperiti lehte ne vesh:ME KENAQE,dhe doli jashte saj.
Ishte cdo gje e mbrekullueshme,aroma e trupit te saj,syte qe is shkelqenin nga lumturia,buzet e skuqura nga puthjet e gjata.
U veshen.Hodhen syte nga ora,pane se ishte vertet vone.Shkolla kishte pak qe ksihte filluar,dhe ne trafikun e tiranes Bores i duhej rreth 30 min qe te arrinte. Madje dhe per Ilirin kishte kaluar tashme goxha ora nga ora e tij e zakonshme per ne pune.Ata nxituan qe te dilnin nga shtepija,u pershendeten afer makinave te tyre dhe u nisen per impenjimet e tyre te dites.

 (per nje nate magjike qe do ngel e tille ne perjetesi)
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: apache ne Gusht 11, 2009, 09:43:52 PD
Tik-taku i ores, ne ate nate dimri, ishte e vetmja gje qe lidhte me realitetin 2 te dashuruarit, te perhumbur ne puthjet e zjarrta.Ishte vertet shume vone ate nate,dhe ata te dy nuk po i zinte gjumi.Ishin si e magjishme ato momente tetori,ku te ata kishte ngelur akoma aroma e trupave te njeri-tjeterit,dhe ne buze embelsia e puthje plot pasjon.Ajo lutej qe nata mos te mbaronte kurre.
Ishte shtrire ne krahe te tij,dhe koken e kishte vene ke gjoksi I tij gjysem I shtrire,kurse ai njerin krahe e kishte vendosur mbi kofshen e saj.Ai kthehu syte nga vajza,dhe e pa qe ajo po flinte aty mes kraheve te tij,ku ndihej shume e mbrojtur.E puthi lehte ,embel ne balle,dhe mbylli syte dhe ai,duke shtrenguar mes duarve te tij ate engjell qe e dashuronte aq shume.
Zilja ra.Ai hapi syte,zgjati doren dhe e ndali,qe mos te zgjohej vajza qe po flinte krahe tij .Sa shpejt kishe zbardhur agimi.U ngrit nga krevat shume lehte,qe mos te bente asnje zhurem.”te fle dhe pak vogelushja “-tha me vete.”eshte akoma heret per ne shkolle”.Hodhi syte nga ajo,dhe pa trupin e saj te bardhe ,te zveshur dhe gjysem te zbuluar .Ajo akoma po flinte.Ishte akoma me e bukur ashtu e shtire, doren e djathte e kishte vendosur mbi floke,dhe kemisha atllaz ngjyre roze qe kishte veshur I ishte ngritur deri lart mbi kofshe ku I dukeshin qarte tangat ngjyre roze poshte saj.
Carcafi I mbeshtjell tek kembet e saj ,e benin lekuren e saj te lemuar akoma me te shendriteshme,me epshendjellese.AI ju afrua,dhe I mbuloj shpatullat e zbuluara,dhe e puthi lehte ne balle.Pa oren.Ishte shpejt qe ta zgjonte per ne shkolle.Ai ishte mesuar qe te zgjohej heret,qe kur ishte student e bente,pastaj dhe puna e tij e detyronte qe te kishte orare shume te ngushte,dhe keshtu e kishte fituar si shprehi.Ai zgjohej gjithmon ne oren 6 te mengjesit,sa rrinte pak ne shtrat,rruhej,vishej dhe zbriste ke bari per te pire kafen,pastaj shkonte ne pune.
Dhe kete mengjes beri cdo gje si rutina e tij e perditeshme,vetem se ndihente nje lumturi te cuditeshme.Ndoshta nga nata qe kishte kaluar,ose ndoshta se ajo ishte zgjuar ne krahet e tij,dhe naten dhe lodhjen e pagjumsise se ndihte.

Po ti i pergjoje ce cfar benin keta apo ishit ne krevat treshe??? ;D
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: era ne Gusht 26, 2009, 11:51:57 MD
Tik-taku i ores, ne ate nate dimri, ishte e vetmja gje qe lidhte me realitetin 2 te dashuruarit, te perhumbur ne puthjet e zjarrta.Ishte vertet shume vone ate nate,dhe ata te dy nuk po i zinte gjumi.Ishin si e magjishme ato momente tetori,ku te ata kishte ngelur akoma aroma e trupave te njeri-tjeterit,dhe ne buze embelsia e puthje plot pasjon.Ajo lutej qe nata mos te mbaronte kurre.
Ishte shtrire ne krahe te tij,dhe koken e kishte vene ke gjoksi I tij gjysem I shtrire,kurse ai njerin krahe e kishte vendosur mbi kofshen e saj.Ai kthehu syte nga vajza,dhe e pa qe ajo po flinte aty mes kraheve te tij,ku ndihej shume e mbrojtur.E puthi lehte ,embel ne balle,dhe mbylli syte dhe ai,duke shtrenguar mes duarve te tij ate engjell qe e dashuronte aq shume.
Zilja ra.Ai hapi syte,zgjati doren dhe e ndali,qe mos te zgjohej vajza qe po flinte krahe tij .Sa shpejt kishe zbardhur agimi.U ngrit nga krevat shume lehte,qe mos te bente asnje zhurem.”te fle dhe pak vogelushja “-tha me vete.”eshte akoma heret per ne shkolle”.Hodhi syte nga ajo,dhe pa trupin e saj te bardhe ,te zveshur dhe gjysem te zbuluar .Ajo akoma po flinte.Ishte akoma me e bukur ashtu e shtire, doren e djathte e kishte vendosur mbi floke,dhe kemisha atllaz ngjyre roze qe kishte veshur I ishte ngritur deri lart mbi kofshe ku I dukeshin qarte tangat ngjyre roze poshte saj.
Carcafi I mbeshtjell tek kembet e saj ,e benin lekuren e saj te lemuar akoma me te shendriteshme,me epshendjellese.AI ju afrua,dhe I mbuloj shpatullat e zbuluara,dhe e puthi lehte ne balle.Pa oren.Ishte shpejt qe ta zgjonte per ne shkolle.Ai ishte mesuar qe te zgjohej heret,qe kur ishte student e bente,pastaj dhe puna e tij e detyronte qe te kishte orare shume te ngushte,dhe keshtu e kishte fituar si shprehi.Ai zgjohej gjithmon ne oren 6 te mengjesit,sa rrinte pak ne shtrat,rruhej,vishej dhe zbriste ke bari per te pire kafen,pastaj shkonte ne pune.
Dhe kete mengjes beri cdo gje si rutina e tij e perditeshme,vetem se ndihente nje lumturi te cuditeshme.Ndoshta nga nata qe kishte kaluar,ose ndoshta se ajo ishte zgjuar ne krahet e tij,dhe naten dhe lodhjen e pagjumsise se ndihte.

Po ti i pergjoje ce cfar benin keta apo ishit ne krevat treshe??? ;Djo mbi cati me kamer
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: apache ne Shtator 01, 2009, 10:40:00 PD
Po mire te themmoj se ashtu duket sikur po i pergjon. Apo jan fantazi keto? se une kuptova se ishin te verteta...
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: CrYs ne Shtator 19, 2009, 07:55:48 MD
Ajo : Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik ... e 2ta
dhe    Anila sexy

jane 100% shkrime mashkulli, no way te jene femra [peace2]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shtator 19, 2009, 08:01:12 MD
 [choochoo] [choochoo] [choochoo] [choochoo]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: El`Mejor ne Tetor 28, 2009, 08:36:03 MD
Disa me duken aspak te moralshme si ajo me vllain etj..Tani se cfare jane kto gjera burri shkon e punon per te siguruar nje te ardhme me te mire e ti shkon e Q** me vllain e tij eh ca ti thuash sa keq ka perfunduar shoqeria shqiptare ...pff
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: $adriana$ ne Nëntor 07, 2009, 12:02:05 PD
ku ju ka shkuar mendjaaaaaa obobobobo cfare rinie e shtirur  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: amonica ne Nëntor 15, 2009, 09:09:49 MD
 [clap3]cjane keto tregime erotike mor buurrrrrr
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: borziloku ne Nëntor 15, 2009, 09:22:50 MD
ore une si lexova fare ket tregimet erotike po pashe ate vatarin e sheves dhe si ngjante ai ..sheva ne bythe ..po mire ate..po kishte shkruare  dhe artiste i merituare .larte tek avatari ............ca forumisti ka hum,bure ..nastradini .....
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: eri_fr ne Nëntor 23, 2009, 10:19:31 MD
ku ju ka shkuar mendjaaaaaa obobobobo cfare rinie e shtirur  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
mos u merzit ti ylli se nuk eshte me inat... eshte me fat!!!
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: toni_1968 ne Janar 20, 2010, 12:20:41 PD
Genjeshtra te kulluara
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Mars 07, 2010, 11:22:39 MD
tregimi i pare qeka ekzitues fare <dashni>
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: tollovia ne Prill 11, 2010, 07:01:19 MD
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: vissi_kaze ne Maj 07, 2010, 10:24:51 MD
pasi lexova tregimet tuaja spo flas fare :-X
po mbajini per vete, gjynafi nuk tregohet, beni si doncja  ;)
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 07, 2010, 11:07:35 MD
pasi lexova tregimet tuaja spo flas fare :-X
po mbajini per vete, gjynafi nuk tregohet, beni si doncja  ;)

Ca ben Donchja? [nailbitting]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: vissi_kaze ne Maj 07, 2010, 11:15:40 MD
ha hah mos se i grive thonjt ;D
thashe mos i rrefeni gjynahet, sepse nuk eshte gje e mire, merrni shembull nga doncja qe nuk i tregon te vetat ;)
vetem kaq  [bestfriends]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 07, 2010, 11:27:38 MD
Ahh rrofsh per...? [rolleyes1]...Si kompliment po e marr [blushing] [smiley1]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ★Mystic★ ne Korrik 16, 2010, 10:53:42 MD
Ahh rrofsh per...? [rolleyes1]...Si kompliment po e marr [blushing] [smiley1]
Hhahahahahahahahahahahahha Dona me e vemendshme  [laugh1]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: A.E.O.N ne Gusht 30, 2010, 06:20:58 MD
 [cheesy1] Tek  shof forumet  anglisht italish tani dhe Shqip ne pjeseza te tilla, nje gje qe me ben pershtypje eshte koha [cheesy1]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: tollovia ne Nëntor 20, 2010, 09:25:56 PD
kam aventura me mbi 20 vajza, e me ja nisen me shkrue behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuume gjat
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Nëntor 20, 2010, 12:49:52 MD
kam aventura me mbi 20 vajza, e me ja nisen me shkrue behet shuuuuuuuuuuuuuuuuuume gjat

Po po Casanova ti pfffff ,,, le nom po shko lirohu  [laugh1]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: trimi4t ne Nëntor 20, 2010, 08:57:43 MD
A ben me tregu edhe une timin bree ! [rlmao] [rlmao]    [laugh1]
Titulli: Tregime erotike - seks.
Postuar nga: sopracorona ne Janar 25, 2017, 07:35:22 PD
Këto tregime erotike më bëjnë të dëshironi të keni marrëdhënie seksuale me një belle escort Livorno (http://www.torchemada.net/annunci-escort-livorno-25/) dhe të bëjë më të duan të provoni këtë përvojë.