Autori Tema: Tregime erotike - seks.  (Lexuar 600173 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #15 Me: Gusht 04, 2009, 04:08:32 MD »
Hy per qejf .Si e di une se kom te ndaluar apo jo?
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #16 Me: Gusht 04, 2009, 04:09:53 MD »
Po atehere mos i shaj ato qe gocat qe ta bejne qejfin. Ato jan vajza qejfi e jetojne jeten  [teethsmile]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #17 Me: Gusht 04, 2009, 04:11:28 MD »
Me fal po kush shajti eee?Per mua le te knaqen me 10 menihere duke provuar gjona te ndryshme seksuale,une se kom problem aspak [cheers]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #18 Me: Gusht 04, 2009, 05:06:27 MD »
ahhh
po
i kemi nxjerr ujin e zi...
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë era

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 599
 • Popullariteti: -2
 • me ruaj kur t me gjesh,qe t me kesh kur t me duash
  • TINGUJ ZEMRE
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #19 Me: Gusht 07, 2009, 12:16:39 PD »
Kisha kohe pa i degjuar zerin njeriut qe dua me shume ne kete bote,ishin gati 5 jave qe ne kishim prere cdo lloje komunikimi.Nga ai kisha degjuar vetem fjalet e shokut te tij te ngushte,qe me thoshte gjithmon se dicka nuk shkonte me te,dicka e shqetesonte.Per te gjetur pak qetesia nga jeta e tij,dhe ndoshta nga malli,ishte zhytyr ne pune,asgje tjeter nuk i interesonte me.Mendoj se kjo e bente te mos mendonte per jeten e tij(kete e morra vesh me vone).Madje sa here tentoja ta merrja ne tel,e nderprisja thirrjen shume shpejt,qe mos te kishe kohe ti pergjigjej ,ose sa ti degjoja vetem pak zerin qe te me ikte malli.Thjesht po vdisja nga malli per te,nga largesia nga ai.
Dhe keshtu kaloni ditet e mia pate.
Po e kujtoj shume mire ate dite,kur me ra tel dhe degjova pak kaq kohesh zerin e tij.Isha ne Vlore,ne qytetin tim,atje ku harroja dhimbjen,veten ,ate,dhe isha tjeter njeri,large trishtim dhe smogut te tiranes.Telefonata e tij ishte dicka qe nuk prisja,me gezoj dhe me befasoj aq shume....por zoti e di sa shume e prisja dhe i trembesha.URDHERO...vetem kaq arrita te artikuloja,dhe nga ana tjeter e tel me tha:ME PRIT NE VLORE,JAM NISUR.
S’mund ti harroje ato ore pritjeje,ankthi,malli,frike,dyshimi,lotesh,padurimi.
Deri sa ai erdhi,me kishte marr kaq shume malli per syte e ti,ata sy ku une shikoj gjithe boten time,dhe universi i jetes sime.Une u mbyta ne ate shikik ate dite,nuk mund te flisja, as te pyesja,vetem rrija ulur ne bar,madje dhe lotet ishin aq te pafuqishem te dilnin.
Ai u ul prane meje,dhe piu kafen ne qetesi,e gjithe ajo qe thame njeri-tjetrit ishin vetem pak fjale te kota,pa vlere,pa rendesi,po kishte kaq shume mall ne zerat tane.
U ngritem pas gjysem ore nga bari,ai me tha te shkonim ne hotelin ku ai do kalonte naten,ishte shume vone te kthehej ne Tiran.Ashtu beme.
Biseduam gjate ate mbremja,madje kur pash oren qe kishte shkuar 20 e mbremjes u habita.Koha qe biseduam kishte kaluar kaq shpejt,dhe lotet qe kishim derdhur nuk na shteronin ........
Cdo gje qe doja ishte vetem te ndiheja buzet e tija te njomur nga lotet,ju afrova dhe lehte e preka buzen time me buzet e tij.Sa embel ishte,sa shume me kishte munguar nxehtesia e puthjes se tij,e pasjonit qe me falte takimi i buzeve tona.Ai ju pergjigj puthjes sime me mall,me deshire,si vetem ai dinte te bente.U afrua me shume nga une,dhe me kapi doren,e puthi me embelsi ,pastaj buzet e tij preken krahet e mi,deri te qafa ,gushen dhe arritit te syri,qe akoma isht me lot.Se di pse akoma po lotoja,ishte malli apo gezimi qe isha me te.
U braktisa ne puthjet e tij,ai vazhdonte me puthte duke me shtrenguar doren ,qe kishte kohe qe po e mbante midis duarve te tij.Gjuha e tij po prekte me epsh qafen time,dhe dora e tij,po hiqte kanatieren qe kisha veshur.Vazhdonte te me prekte,dhe buzet e tij po puthnin gjoksin tim,deri te barku,ku gjuha e tij po prekte me butesin e pambukut lekuren time.
Une i zbertheva kemishen dhe rripin,dhe fillova te puthja trupin e tij,dhe me majen e gishtave ti ledhatoja qafen.Ai me mori para duarve dhe me uli ne prehrin e tij,dhe me ledhatonte gjithe trupin,duke me bere te ndihej nje ndjesi te vecant....se di po sikur ishte hera e pare ,sikur cdo gje tjeter qe na rrethonte nuk ekzistonte me.Ai me hoqi rrobat ngadale,dhe duart mi shtrengonte gjithmone e me shume rreth hijeve.Gjuha e tij prekte lekuren time ,qe pervelonte nga deshira.
Ai me uli lehte ne krevat dhe leshoje bute mbi mua trupin e tij.Penetrimi ishte aq i bute dhe i embel,sa nga buzet tona dolen renkime te qeta.Aroma e trupit te tij ngeli ne trupin tim,dhe se di nese ishte sexy ai qe po me bente te ndihesha kaq mire,apo vetem aroma e tij,qe aq shume dashuroja.
Ai levizte ngadal,ishte gjeja me e bukur e botes te ndiheja ate brenda meje,keshtu vazhdoje per disa minuta.Doja qe ti falja po te njejten kenaqesi qe ai po me falte mua ne ato momente intimiteti.
Leviza ngadale,dhe me trupin qe perkula anash i dhashe te kuptonte qe doja te hipja lart.Ai me ndihmoj me duar ta beja kete.
Levizja trupin lehte ,dhe ai me ndihmonte me duar qe te ngrihesha dhe te ulesha lehte.Pas pak castesh nga buzet tona dolen disa renkime kenaqesie.....nje ohhhhhhhh e zgjatur dhe ai erdhi.
Ju afrova,e putha ne buze dhe i peshperita ne vesh.”te dua zemer”.Mengjesi na gjeti ne krahet e njeri-tjerit duke biseduar,duke dhuruar aq shume puthje,dhe fjala “te dua” ishte mbret i atyre momenteve magjik.


 [blushing] [blushing] [blushing] [blushing] [blushing]
L'amore non deve implorare e nemmeno pretendere,
l'amore deve avere la forza di diventare certezza dentro di sé.
Allora non è più trascinato, ma trascina.

Jashtë Linjë era

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 599
 • Popullariteti: -2
 • me ruaj kur t me gjesh,qe t me kesh kur t me duash
  • TINGUJ ZEMRE
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #20 Me: Gusht 07, 2009, 12:19:30 PD »
Tik-taku i ores, ne ate nate dimri, ishte e vetmja gje qe lidhte me realitetin 2 te dashuruarit, te perhumbur ne puthjet e zjarrta.Ishte vertet shume vone ate nate,dhe ata te dy nuk po i zinte gjumi.Ishin si e magjishme ato momente tetori,ku te ata kishte ngelur akoma aroma e trupave te njeri-tjeterit,dhe ne buze embelsia e puthje plot pasjon.Ajo lutej qe nata mos te mbaronte kurre.
Ishte shtrire ne krahe te tij,dhe koken e kishte vene ke gjoksi I tij gjysem I shtrire,kurse ai njerin krahe e kishte vendosur mbi kofshen e saj.Ai kthehu syte nga vajza,dhe e pa qe ajo po flinte aty mes kraheve te tij,ku ndihej shume e mbrojtur.E puthi lehte ,embel ne balle,dhe mbylli syte dhe ai,duke shtrenguar mes duarve te tij ate engjell qe e dashuronte aq shume.
Zilja ra.Ai hapi syte,zgjati doren dhe e ndali,qe mos te zgjohej vajza qe po flinte krahe tij .Sa shpejt kishe zbardhur agimi.U ngrit nga krevat shume lehte,qe mos te bente asnje zhurem.”te fle dhe pak vogelushja “-tha me vete.”eshte akoma heret per ne shkolle”.Hodhi syte nga ajo,dhe pa trupin e saj te bardhe ,te zveshur dhe gjysem te zbuluar .Ajo akoma po flinte.Ishte akoma me e bukur ashtu e shtire, doren e djathte e kishte vendosur mbi floke,dhe kemisha atllaz ngjyre roze qe kishte veshur I ishte ngritur deri lart mbi kofshe ku I dukeshin qarte tangat ngjyre roze poshte saj.
Carcafi I mbeshtjell tek kembet e saj ,e benin lekuren e saj te lemuar akoma me te shendriteshme,me epshendjellese.AI ju afrua,dhe I mbuloj shpatullat e zbuluara,dhe e puthi lehte ne balle.Pa oren.Ishte shpejt qe ta zgjonte per ne shkolle.Ai ishte mesuar qe te zgjohej heret,qe kur ishte student e bente,pastaj dhe puna e tij e detyronte qe te kishte orare shume te ngushte,dhe keshtu e kishte fituar si shprehi.Ai zgjohej gjithmon ne oren 6 te mengjesit,sa rrinte pak ne shtrat,rruhej,vishej dhe zbriste ke bari per te pire kafen,pastaj shkonte ne pune.
Dhe kete mengjes beri cdo gje si rutina e tij e perditeshme,vetem se ndihente nje lumturi te cuditeshme.Ndoshta nga nata qe kishte kaluar,ose ndoshta se ajo ishte zgjuar ne krahet e tij,dhe naten dhe lodhjen e pagjumsise se ndihte.Ndezi muziken dhe shkoje ne banje te rruhej,kur degjoj hapa te lehte pas kurrizit te tij,dhe nje MIREMENGJES ZEMER.Kthehu koken MIRMENGJES VOGELUSHE-tha.Pa se Bora(sigurisht jo emri I saj I vertet,thjesht kete emer do perdorim)ishte pas kraheve te tij.Ajo ju afrua dhe e puthi ne cep te syrit,atje ku pasta e rrojes nuk e kishte zene lekuren.
Ishte akoma pergjumshe,po muzika qe degjohej lehte ne dhomen ku ajo po flinte e kishte zgjuar.Hapi cezmen,dhe futi duart ne uje,te lante fytyren…AAAUUU ,FTOHTE- tha dhe me shpejt freskoje fytyren dhe u fshih me peshqire,pastaj u drejtua per ke dhoma ku kishte lene rrobat e saj.Po behej gati per ne shkolle kur Iliri(emer jo I vertet)hyri ne dhome.Bora ishte para pasqyres,me kemishen e saj te gjumit qe I harrinte deri pak poshte vithjeve.Ngjyra roze I shkonte lekures se saj delikate,aq shume sa I dhuronte fytyres se saj nje pamje embelsie te pa mase.
Ai I hodhi nje sy zhbrirues nga koka te kemba.Ajo ishte shume e bukur,me lakuriqesin e saj aq epshendjellese,duke luajtur me floket e saj.Iliri ngeli disa caste palevizur,duke pare Boren ashtu te pa trukuar.Ajo ishte shume e bukur dhe pa truk,me thjeshtesin e tipareve te saj,aq te embla.Lekuren e kishte te bardhe,si te lare me qumeshte.Kishte tipare te shkurtra,dhe syte e zinje,qe sa here e shikon dukeshin sikur lodronin ne syte e tij.Kishte molleza pak te fryra dhe vesh te vegjel,te zbukuruar me nje pal veth,qe ai I kishte bere dhurat pervjetorin e tyre te pare te lidhjes.Po ajo cka me shume e cmendte ishin buzet e saj;te kuqe,te vogla,te fryra.Sa here ajo I afrohej ta puthte,ai nuk kuptonte me gje nga realiteti,thjesht braktisej ne ato buze.Bora kishte nje trup elegant,me vithje te vogla por te rrubullakta,dhe me nje gjoks abondant.Ishte e gjate rreth 1.73 dhe kishte kembe te bukura,dhe veshur me kemishen e nates ,ngjante nje muze frymezuese.
Bora e perceptoje shikim e tij ne trup,u kthyhe nga Iliri dhe I tha duke buzeqeshur:CFARE?????
ASGJE-u pergjigj ai-THJESHT PO TE SHIKOJA.
Ajo buzeqeshi perseri,dhe u kthye nga pasqyra,dhe filloj te trukohej.Bora kishte shume kujdes per pamjen e saj,dhe e kuronte ate ne elementet me te vegjel.
Pasi mbaroj trukun hoqi kemishen e gjumit,qe te vishte rrobat e shkolles.Iliri,qe gjate gjithe kohes ishte mbeshtetur te dera,tashme i bere gati per ne pune,ju afrua.E kapi nga shpatullat dhe filloj ta puthte.Buzet e tij i preken lehte qafen e Bores,duke vazhduar me poshte,deri te mesi i shpatullave.
Ajo leshoj koken pas dhe buzet e tyre u preken lehte.Ne nje puthje shume te embel,duke kafshuar lehte buzen e siperme te Ilirit.Bora u kthye me fytyre nga Iliri,ai e ngriti ne krahe dhe e uli mbi mbajtesen e pasqyres(ishte nje tavolin e vogel,qe arrinte deri ne mes te trupit te tij).Filloje ta puthte.Buzet e tij rreshkisnin mbi lekuren e saj te bute.I prekte me gjume gushen,dhe vazhdoj deri ke gjoksi i forcuar nga prekja e tij.Bora ishte braktisur ne prekjet e tij,dhe nga buzet e saj dilnin renkime te lehta.Ai vazhdonte akoma me poshte,deri te kofshet e saj.filloj ti lepinte,dhe ti kafshonte lehte me dhembe,aq sa Bores i pelqente....tashme ata e njihnin mjafte mire njeri-tjeterin,dhe s’kishte me sekrete ne shtrat.
Bora filloj ti zberthente kemishen Ilirit,dhe filloj ti puthte kraharorin.Iliri kishte nje trup shume te bukur.Shpatulla te gjera dhe ishte i gjate 1.85.Madje jo vetem kaq,ai kishte sy te shkruar dhe nje lekur shume te bukur,gati ngjyre gruri.Floket i kishte te zinje,dhe tipare shume te theksuara.
Dora e saj shkiste lehte ne lekuren e tij,deri sa arriti te rripi i patallonave dhe ja zberthehu.E pa sa shume ai e deshironte dhe vazhdoje ta puthte.Ai e afroj nga vetja,u fut mes kembeve te saj dhe e penetroj,bute embel dhe filloj te levizte lehte brenda saj.Nga buzet e tyre dilnin renkime kenaqesie,trupat e tyre te djesitur nga pasjoni ,reflektonin epshin qe permblidhej ne fjalen “te dua”.
Vazhduan keshtu per disa momente,me nje renkim te zgjatur kenaqesie, ai erdhi.I persheperiti lehte ne vesh:ME KENAQE,dhe doli jashte saj.
Ishte cdo gje e mbrekullueshme,aroma e trupit te saj,syte qe is shkelqenin nga lumturia,buzet e skuqura nga puthjet e gjata.
U veshen.Hodhen syte nga ora,pane se ishte vertet vone.Shkolla kishte pak qe ksihte filluar,dhe ne trafikun e tiranes Bores i duhej rreth 30 min qe te arrinte. Madje dhe per Ilirin kishte kaluar tashme goxha ora nga ora e tij e zakonshme per ne pune.Ata nxituan qe te dilnin nga shtepija,u pershendeten afer makinave te tyre dhe u nisen per impenjimet e tyre te dites.

 (per nje nate magjike qe do ngel e tille ne perjetesi)
L'amore non deve implorare e nemmeno pretendere,
l'amore deve avere la forza di diventare certezza dentro di sé.
Allora non è più trascinato, ma trascina.

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #21 Me: Gusht 11, 2009, 09:43:52 PD »
Tik-taku i ores, ne ate nate dimri, ishte e vetmja gje qe lidhte me realitetin 2 te dashuruarit, te perhumbur ne puthjet e zjarrta.Ishte vertet shume vone ate nate,dhe ata te dy nuk po i zinte gjumi.Ishin si e magjishme ato momente tetori,ku te ata kishte ngelur akoma aroma e trupave te njeri-tjeterit,dhe ne buze embelsia e puthje plot pasjon.Ajo lutej qe nata mos te mbaronte kurre.
Ishte shtrire ne krahe te tij,dhe koken e kishte vene ke gjoksi I tij gjysem I shtrire,kurse ai njerin krahe e kishte vendosur mbi kofshen e saj.Ai kthehu syte nga vajza,dhe e pa qe ajo po flinte aty mes kraheve te tij,ku ndihej shume e mbrojtur.E puthi lehte ,embel ne balle,dhe mbylli syte dhe ai,duke shtrenguar mes duarve te tij ate engjell qe e dashuronte aq shume.
Zilja ra.Ai hapi syte,zgjati doren dhe e ndali,qe mos te zgjohej vajza qe po flinte krahe tij .Sa shpejt kishe zbardhur agimi.U ngrit nga krevat shume lehte,qe mos te bente asnje zhurem.”te fle dhe pak vogelushja “-tha me vete.”eshte akoma heret per ne shkolle”.Hodhi syte nga ajo,dhe pa trupin e saj te bardhe ,te zveshur dhe gjysem te zbuluar .Ajo akoma po flinte.Ishte akoma me e bukur ashtu e shtire, doren e djathte e kishte vendosur mbi floke,dhe kemisha atllaz ngjyre roze qe kishte veshur I ishte ngritur deri lart mbi kofshe ku I dukeshin qarte tangat ngjyre roze poshte saj.
Carcafi I mbeshtjell tek kembet e saj ,e benin lekuren e saj te lemuar akoma me te shendriteshme,me epshendjellese.AI ju afrua,dhe I mbuloj shpatullat e zbuluara,dhe e puthi lehte ne balle.Pa oren.Ishte shpejt qe ta zgjonte per ne shkolle.Ai ishte mesuar qe te zgjohej heret,qe kur ishte student e bente,pastaj dhe puna e tij e detyronte qe te kishte orare shume te ngushte,dhe keshtu e kishte fituar si shprehi.Ai zgjohej gjithmon ne oren 6 te mengjesit,sa rrinte pak ne shtrat,rruhej,vishej dhe zbriste ke bari per te pire kafen,pastaj shkonte ne pune.
Dhe kete mengjes beri cdo gje si rutina e tij e perditeshme,vetem se ndihente nje lumturi te cuditeshme.Ndoshta nga nata qe kishte kaluar,ose ndoshta se ajo ishte zgjuar ne krahet e tij,dhe naten dhe lodhjen e pagjumsise se ndihte.

Po ti i pergjoje ce cfar benin keta apo ishit ne krevat treshe??? ;D

Jashtë Linjë era

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 599
 • Popullariteti: -2
 • me ruaj kur t me gjesh,qe t me kesh kur t me duash
  • TINGUJ ZEMRE
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #22 Me: Gusht 26, 2009, 11:51:57 MD »
Tik-taku i ores, ne ate nate dimri, ishte e vetmja gje qe lidhte me realitetin 2 te dashuruarit, te perhumbur ne puthjet e zjarrta.Ishte vertet shume vone ate nate,dhe ata te dy nuk po i zinte gjumi.Ishin si e magjishme ato momente tetori,ku te ata kishte ngelur akoma aroma e trupave te njeri-tjeterit,dhe ne buze embelsia e puthje plot pasjon.Ajo lutej qe nata mos te mbaronte kurre.
Ishte shtrire ne krahe te tij,dhe koken e kishte vene ke gjoksi I tij gjysem I shtrire,kurse ai njerin krahe e kishte vendosur mbi kofshen e saj.Ai kthehu syte nga vajza,dhe e pa qe ajo po flinte aty mes kraheve te tij,ku ndihej shume e mbrojtur.E puthi lehte ,embel ne balle,dhe mbylli syte dhe ai,duke shtrenguar mes duarve te tij ate engjell qe e dashuronte aq shume.
Zilja ra.Ai hapi syte,zgjati doren dhe e ndali,qe mos te zgjohej vajza qe po flinte krahe tij .Sa shpejt kishe zbardhur agimi.U ngrit nga krevat shume lehte,qe mos te bente asnje zhurem.”te fle dhe pak vogelushja “-tha me vete.”eshte akoma heret per ne shkolle”.Hodhi syte nga ajo,dhe pa trupin e saj te bardhe ,te zveshur dhe gjysem te zbuluar .Ajo akoma po flinte.Ishte akoma me e bukur ashtu e shtire, doren e djathte e kishte vendosur mbi floke,dhe kemisha atllaz ngjyre roze qe kishte veshur I ishte ngritur deri lart mbi kofshe ku I dukeshin qarte tangat ngjyre roze poshte saj.
Carcafi I mbeshtjell tek kembet e saj ,e benin lekuren e saj te lemuar akoma me te shendriteshme,me epshendjellese.AI ju afrua,dhe I mbuloj shpatullat e zbuluara,dhe e puthi lehte ne balle.Pa oren.Ishte shpejt qe ta zgjonte per ne shkolle.Ai ishte mesuar qe te zgjohej heret,qe kur ishte student e bente,pastaj dhe puna e tij e detyronte qe te kishte orare shume te ngushte,dhe keshtu e kishte fituar si shprehi.Ai zgjohej gjithmon ne oren 6 te mengjesit,sa rrinte pak ne shtrat,rruhej,vishej dhe zbriste ke bari per te pire kafen,pastaj shkonte ne pune.
Dhe kete mengjes beri cdo gje si rutina e tij e perditeshme,vetem se ndihente nje lumturi te cuditeshme.Ndoshta nga nata qe kishte kaluar,ose ndoshta se ajo ishte zgjuar ne krahet e tij,dhe naten dhe lodhjen e pagjumsise se ndihte.

Po ti i pergjoje ce cfar benin keta apo ishit ne krevat treshe??? ;Djo mbi cati me kamer
L'amore non deve implorare e nemmeno pretendere,
l'amore deve avere la forza di diventare certezza dentro di sé.
Allora non è più trascinato, ma trascina.

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #23 Me: Shtator 01, 2009, 10:40:00 PD »
Po mire te themmoj se ashtu duket sikur po i pergjon. Apo jan fantazi keto? se une kuptova se ishin te verteta...

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #24 Me: Shtator 19, 2009, 07:55:48 MD »
Ajo : Duke hulumtuar ne net hasa ne kete tregim erotik ... e 2ta
dhe    Anila sexy

jane 100% shkrime mashkulli, no way te jene femra [peace2]
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 14, 2009, 03:36:11 PD nga LiGaYa »
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #25 Me: Shtator 19, 2009, 08:01:12 MD »
 [choochoo] [choochoo] [choochoo] [choochoo]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë El`Mejor

 • AlB_LoVeR
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 165
 • Popullariteti: 3
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #26 Me: Tetor 28, 2009, 08:36:03 MD »
Disa me duken aspak te moralshme si ajo me vllain etj..Tani se cfare jane kto gjera burri shkon e punon per te siguruar nje te ardhme me te mire e ti shkon e Q** me vllain e tij eh ca ti thuash sa keq ka perfunduar shoqeria shqiptare ...pff
Ti Qendrojme Muhabetit Ne Kufijte e Lezetit ......

Jashtë Linjë $adriana$

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: 0
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 07, 2009, 12:02:05 PD »
ku ju ka shkuar mendjaaaaaa obobobobo cfare rinie e shtirur  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
EDHE AI QE U MARTUA, EDHE AI QE SU MARTUA , TE DY PISHMAN U BENE!!!!
http://www.inquisitr.com/wp-content/adriana_lima_smallphoto_002.jpg

Jashtë Linjë amonica

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #28 Me: Nëntor 15, 2009, 09:09:49 MD »
 [clap3]cjane keto tregime erotike mor buurrrrrr

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
Tregime erotike - seks.
« Pergjigju #29 Me: Nëntor 15, 2009, 09:22:50 MD »
ore une si lexova fare ket tregimet erotike po pashe ate vatarin e sheves dhe si ngjante ai ..sheva ne bythe ..po mire ate..po kishte shkruare  dhe artiste i merituare .larte tek avatari ............ca forumisti ka hum,bure ..nastradini .....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .