Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 150400 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Snow_white

 • Vizitor
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #15 Me: Maj 31, 2008, 04:34:03 MD »
Mire e the Eri_fr  ;)

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #16 Me: Maj 31, 2008, 04:39:20 MD »
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.

o pleshto me fal mua qe gjykoj ne te till menyre lal, nese ti nuk e koncepton dot. por une ne te till menyr jam e dukuar dhe ne te till menyr gjykoj, dhe ti po te ishe rritur ne qytetin ku jam rritur ne te till menyr do llogjikoje! ndaj mos me gjyko keq nese te them qe deri ne momentin qe lexove postimin tend, me iku respekti ndaj teje! te shumzoj me 0!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #17 Me: Maj 31, 2008, 05:00:52 MD »
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.

o pleshto me fal mua qe gjykoj ne te till menyre lal, nese ti nuk e koncepton dot. por une ne te till menyr jam e dukuar dhe ne te till menyr gjykoj, dhe ti po te ishe rritur ne qytetin ku jam rritur ne te till menyr do llogjikoje! ndaj mos me gjyko keq nese te them qe deri ne momentin qe lexove postimin tend, me iku respekti ndaj teje! te shumzoj me 0!

Mos more, shumezom edhe me nje numer negativ.  Nuk kam moter jo  :)

Nuk me duket se ja ka perdhunuar motren ky.. Seksi eshte qejf. Motra ka patur qejf ky po ashtu dhe kan bere qejf.

Cfar ndryshimi ka nese e q*u ky apo nje tjeter per te vllane?

Keto probleme i kan ata qe e shohin seksin si ulje, si ofeze.

Ehua sa raste njoh per djeme qe kan fejuar apo martuar motrat e shokeve pasi i kan q*re dhe vazhdojne t jene shoke edhe sot..

Kur ke moter dihet qe do dali nje njeri qe do ta .....

Eshte natyra e njeriut...


Une per vete e kam bere shoke vllain e nje dashnores time qe na kapi ne shtepine e saj  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #18 Me: Maj 31, 2008, 05:03:01 MD »
Sa vk ky muhabet.....une per vehte e quaj mungese respekti t'i qish motren njerit qe po te mban ne shtepi.
Tjetri do ta qij motren... por te pakten ai qe po te hap deren e shtepise....
S'ke moter ti Pleshto prandaj flet keshtu..por po te kishe moter do ishe bere horr po te kishte ndodhur mbi kurriz.
Qihuni o njerez, beni qejf, por jo me motrat e shokut qe te hap deren!
« Redaktimi i Fundit: Maj 31, 2008, 05:06:31 MD nga mistrece »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #19 Me: Maj 31, 2008, 05:05:50 MD »
Po u citoj disa pjese sepse ndoshta nuk e keni lexuar mire:

" hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt "

" i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt. "


Urdhero: Eshte motra qe e ka q*re kete  ;D . Ky duhet t'ja vinte titullin " Me q*u motra e shokut " .

Kur femra ka deshire duhet te besh rolin e burrit.

Bravo Locked, mos degjo komente te vjetra qe ne kohen e Turkut.

Seksi eshte lire, nese femra do dhe ty te pelqen mos ja moho kurre.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Snow_white

 • Vizitor
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #20 Me: Maj 31, 2008, 05:07:09 MD »
Ne moshen e saj 15 vjece femra eshte e udhehequr nga hormonet nuk ka pjekurine e duhur,ndersa ky ka qen me i "pjekur"duhet te dinte ta ndalonte kete gje,shoku te fut ne shpi ne besim e ti te kthehesh te besh kete gje?? Turp!!! Qenka treguar shume i pabese  >:(

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #21 Me: Maj 31, 2008, 05:09:19 MD »
Ju flisni sikur ja hengri apo ja vrau motren .  :)

Nuk i keputi asnje cop, thjesht e beri te lumtur...

Kaq e etur sa ka qene ajo kush e di cmund te bente nese nuk e ngopte Locked.

I ke bere nder shokut plako, vetem trajtoje mire tani me pas. Nese te pelqen mbaje...

Nese nuk mban kete do te maresh ate qe ka patur dikush tjeter.  ;)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #22 Me: Maj 31, 2008, 05:13:03 MD »
He se ra ne k* kjo motra shokut te ketij dhe do hapet si vaji ne lakra.
Te dalte nga hundet qejfi qe ke bere locked!
I paske q* motren tjetrit...ishalla e ke lene shtatzene dhe ja q* ropt vehtes pastaj...behu me kalamanj pa mbaruar shkollen!
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 17, 2008, 10:38:09 MD nga CrYsTaL »

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #23 Me: Maj 31, 2008, 05:24:45 MD »
snow nuk eshte vetem ajo

por femra ne pergjithsi ecen me zemer ndersa mashkulli me mend!! ligj natyre!

une mashkull jam dhe e di shume mire qe nese refuzon nje femer nuk ndihesh aspak mashkull!
por me mire te mos ndihem mashkull see sa te ndihem bythqir kur te shof shokun tim ne sy!
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #24 Me: Maj 31, 2008, 05:29:57 MD »
he mer  locked ç'tu desht ty qe hape ket tem , po te pakten ve noj foto te ksaj  goces ta shofim dhe ne sa  sexy paska qen  :P

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #25 Me: Maj 31, 2008, 05:35:23 MD »
he mer  locked ç'tu desht ty qe hape ket tem , po te pakten ve noj foto te ksaj  goces ta shofim dhe ne sa  sexy paska qen  :P

hahahahahahhaahha. Ti sikur po beje moralistin?

Locked je njesh, po mire e tha rocku na e trego te te themi sa e parezistueshme ka qene  ;D  :P
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #26 Me: Maj 31, 2008, 05:36:49 MD »
Moralist ky the-rock..prandaj kishte vene ate  :P ne fund per te thene qe po tallte leshte...

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #27 Me: Maj 31, 2008, 06:28:13 MD »
po mire o lal ju pse e gjykoni kte cunin ? gjykojeni ate lopen qe ka hap komet der ne tavan dhe e ka provoku ne at menyr.

sado celik te jet burri aty s'duron dot behet llafi per vrim . dhe e dijm te gjithe instinktin e burrave si eshte ne ato momente , humbet  ;) dhe aq me teper qe ajo e ka provokuar ne menyren me te qelbur .
  kurva jan ber kto femra qe 15 vjec ju djeg me u iq. eshte me i djeg aty poshte  qe mos u shkoj me menja per 100 vjet me u iq ;DJashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #28 Me: Maj 31, 2008, 06:29:27 MD »
po mire o lal ju pse e gjykoni kte cunin ? gjykojeni ate lopen qe ka hap komet der ne tavan dhe e ka provoku ne at menyr.

sado celik te jet burri aty s'duron dot behet llafi per vrim . dhe e dijm te gjithe instinktin e burrave si eshte ne ato momente , humbet  ;) dhe aq me teper qe ajo e ka provokuar ne menyren me te qelbur .
  kurva jan ber kto femra qe 15 vjec ju djeg me u iq. eshte me i djeg aty poshte  qe mos u shkoj me menja per 100 vjet me u iq ;D

Blerinda ne te dy kuptohemi ne ajer  :D

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #29 Me: Qershor 01, 2008, 08:07:41 MD »
O popull, ne kete mes nuk ka fare faj shoku , por i vellai i vajzes.
Per mendimin tim asnje shqiptare, aq me teper vellai nuk ja lejon vetes qe te fut shokun ne nje dhome me motren.
E leka shokun ai mbas me te motren dhe vete shkoka ne ekskursion jashte qytetit...
Si e le ti motren vetem ne shtepi me shokun, kjo te le te kuptosh qe ti po ja jep shokut motren me te dyja duart vete
Ose ose ka mundesi qe ky locked qe na tregon kete histori e ka te formuar
nga imagjinata e tij e frymezuar... :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!