Forumi Nastradini

Shendeti - Mjeksia => Zone e Kuqe => Tregime Erotike => Tema është filluar nga: locked ne Maj 30, 2008, 11:35:26 MD

Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: locked ne Maj 30, 2008, 11:35:26 MD
une e kisha kry shkollen e mesme ne vendin tim ne vushtrri.tash deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin.ni shok me ofroj qe te shkoja te jetoja ne banesen e tina ne prishtin.ai jetonte ne at banes veq me motren e tina.une pranova oferten.motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher''.diten e par kur shkova motra e tina nuk ishte ne shpi.ndejtum me at shokun deri kah ora 8 dhe dulum ne qytet.u khyem ne banes kah ora 2 e mengjesit.hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt.te nesermen ky shoku i jem,shkoj ne ni seminar ne prizren dhe nuk u kthejke deri te nesermen.une shkova ne provime ne mengjes.i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt.edhe une fillova dhe ja nisa ja zhvalla qafen.dhe ajo nisi dhe e heki maicen.ja heka jelekt.dhe fillova tja ledhatoja cicat.pastaj ja zhvalla me goj ja ngresha majet e cicav me krejt fuqin.ajo bertiste me ter  zerin qa kishte.pastaj fillova tja shti doren ne mes te kembeve ne pi*.ja shtina niher mbi brek.pastaj ja heka pantollat dhe brekt.ja nisa tja ledhatoja p* me dor.ajo vetem ofshante dhe bente ohhhhhhhh.pastaj ma kapi k* e nxurr nga brekt dhe ja nisi te ma merrte ne goj  e shtike krejt k* ne goj me krjt fuqin.deri ne fyt e rraske.um kallke krejt me qit sen.pastaj ja nisa une tja lipija p*.ja lpisha me ter fuqin.krejt guhen ja shtisha ne bir.por hala nuk e humbi virgjenitetin.pastaj u shtri ajo ne shtrat dhe une hypa permbi asaj.ja nisa e zhvallsha.pastaj a morra k* dhe ja shtina ne bir te p*.ajo piskiti me ter zonin.ja shtina dy tri her dhe ja nisi me i qit gjak nga p*i.tha nosht vazhdo.une vazhdova.e qijsha me krejt fuqin sa kisha,ajo bertiste sa mundte.e nxorra k* pak nga p* dhe ja nisa ja shtisha ne b*.der sa ja shtina i dhimke.se nuk ish msu ti hinte k* ne b*.i dhimti deri sa ja zgjonova anusin(biren e b*)dhe me ne fund ja shtina.krjet ishim djersitur nga lodhja.at dit kem ba 3 ore sex.sdi sa her jom derdh ne p* tsojna at dit.veq ishte nje dit fenomenale qi se harroja kurr.........
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 01:27:21 PD
Bravo locked.  :D
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Maj 31, 2008, 01:35:51 PD
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 01:42:23 PD
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D

Trima si Locked duhen perher  :P  :D
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Maj 31, 2008, 01:47:00 PD
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D

Trima si Locked duhen perher  :P  :D


Hahahhaah jo po ky i vuri vulen me ate tregim hahahahahaa me ate dialekt qe ka shkruajt ai e ben akoma
me te bukur tregimin hahahahaahaha... nejse se dhe une ju afrova pak ne dialekt, lol.
Lere-lere ti, hahahahahaha hej Zot te na ruaj thuaj, care nuk te lexon syrri ketu!

trim, trim si xha temja ky me medaljon te pllakosur ne gjoks per keshtu gjerash :D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: eri_fr ne Maj 31, 2008, 10:10:21 PD
po do e ket kap me dhune se si tha dhe kjo vlonjatja qe e kuptova edhe une gjat leximit qe ai ka genjyer dicka!

O GOTIKA PO LERE TA DIJ QE ESHTE B*!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 12:51:50 MD
Ore c'eshte ky fjalor? Ngelet duke gjykuar njerzit. Vajze eshte ajo, nese se q*** ky do e q*** ndonje tjeter... Cfar ndryshimi ka?? Kur vajza do vet s'ke ci ben...

Mire ja bere Locked mos degjo keta moralistet. Keta mendojne se q**ja eshte vrasje apo ofendim nuk e din qe eshte qejf...

Pra i plotesove qejfin vajzes se shokut.. Je treguar tamem shoke  ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Maj 31, 2008, 12:56:05 MD
ju lutem beni  kujdes me ofendimet ndaj antareve ....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: BERATSI_NL ne Maj 31, 2008, 01:17:24 MD
Ore c'eshte ky fjalor? Ngelet duke gjykuar njerzit. Vajze eshte ajo, nese se q*** ky do e q*** ndonje tjeter... Cfar ndryshimi ka?? Kur vajza do vet s'ke ci ben...

Mire ja bere Locked mos degjo keta moralistet. Keta mendojne se q**ja eshte vrasje apo ofendim nuk e din qe eshte qejf...

Pra i plotesove qejfin vajzes se shokut.. Je treguar tamem shoke  ;D

pse re Pleshti e iq motren e shokut ti?
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 01:22:05 MD
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Maj 31, 2008, 01:22:57 MD
amon mer lal robi me fantazi arrin te beje cudira....une me fantazine time arrij dhe te imagjinoj si do kesh ndryshuar shprehin e fytyres ti kto momente nga nervat..... :P ;D

se mos eshte e vertete ....ate se dime ....
e di ti ate punen e dhelpres me rrushte mo beratso  ;) ;D
mos e vrit sh mendjen per gjera jo serioze yllo  ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: BERATSI_NL ne Maj 31, 2008, 02:58:34 MD
amon mer lal robi me fantazi arrin te beje cudira....une me fantazine time arrij dhe te imagjinoj si do kesh ndryshuar shprehin e fytyres ti kto momente nga nervat..... :P ;D

se mos eshte e vertete ....ate se dime ....
e di ti ate punen e dhelpres me rrushte mo beratso  ;) ;D
mos e vrit sh mendjen per gjera jo serioze yllo  ;)


Jo une sdo vras mendjen per njerz qe si njohe ne forum une thjesht them ate qe mendoj dhe qe eshte e drejt sipas meje se fundja nje njeri duhet te ket respekt te pakten per nje person qe ha , pi dhe rri (shok)
Une per veten keto gjera si bej as tek nje person qe thjesht i flas rruges .
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Adi ne Maj 31, 2008, 03:19:04 MD
bravo locked po mos e caj koken kur disa kane inat hahahahah
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Mistrece ne Maj 31, 2008, 04:14:22 MD
S'e di si do ngelesh ky locked po t'i kishte q*motren nje shoku qe ky i kishte hapur deren e shtepise....
Nese edhe po ta kishte motren kurve...siç e ishte motra e shokut te vet....
Edhe ty Pleshto do doja te shikoja ça do beje ne ato raste....
Sa per tregimin...locked mos e ke lene gje shtatezene se mesa kuptova une ja paske derdhur brenda.....kujdes babuç se do behesh me femije e s'ke nga e çon b* pastaj...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: eri_fr ne Maj 31, 2008, 04:17:25 MD
Ore c'eshte ky fjalor? Ngelet duke gjykuar njerzit. Vajze eshte ajo, nese se q*** ky do e q*** ndonje tjeter... Cfar ndryshimi ka?? Kur vajza do vet s'ke ci ben...

Mire ja bere Locked mos degjo keta moralistet. Keta mendojne se q**ja eshte vrasje apo ofendim nuk e din qe eshte qejf...

Pra i plotesove qejfin vajzes se shokut.. Je treguar tamem shoke  ;D

O LAL, KE MOTER TI?
po nje shok ne shtepi e ke futur ti?
mendoje te jet si ky shoku ai shoku jot?!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Snow_white ne Maj 31, 2008, 04:34:03 MD
Mire e the Eri_fr  ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: eri_fr ne Maj 31, 2008, 04:39:20 MD
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.

o pleshto me fal mua qe gjykoj ne te till menyre lal, nese ti nuk e koncepton dot. por une ne te till menyr jam e dukuar dhe ne te till menyr gjykoj, dhe ti po te ishe rritur ne qytetin ku jam rritur ne te till menyr do llogjikoje! ndaj mos me gjyko keq nese te them qe deri ne momentin qe lexove postimin tend, me iku respekti ndaj teje! te shumzoj me 0!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 05:00:52 MD
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.

o pleshto me fal mua qe gjykoj ne te till menyre lal, nese ti nuk e koncepton dot. por une ne te till menyr jam e dukuar dhe ne te till menyr gjykoj, dhe ti po te ishe rritur ne qytetin ku jam rritur ne te till menyr do llogjikoje! ndaj mos me gjyko keq nese te them qe deri ne momentin qe lexove postimin tend, me iku respekti ndaj teje! te shumzoj me 0!

Mos more, shumezom edhe me nje numer negativ.  Nuk kam moter jo  :)

Nuk me duket se ja ka perdhunuar motren ky.. Seksi eshte qejf. Motra ka patur qejf ky po ashtu dhe kan bere qejf.

Cfar ndryshimi ka nese e q*u ky apo nje tjeter per te vllane?

Keto probleme i kan ata qe e shohin seksin si ulje, si ofeze.

Ehua sa raste njoh per djeme qe kan fejuar apo martuar motrat e shokeve pasi i kan q*re dhe vazhdojne t jene shoke edhe sot..

Kur ke moter dihet qe do dali nje njeri qe do ta .....

Eshte natyra e njeriut...


Une per vete e kam bere shoke vllain e nje dashnores time qe na kapi ne shtepine e saj  :D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Mistrece ne Maj 31, 2008, 05:03:01 MD
Sa vk ky muhabet.....une per vehte e quaj mungese respekti t'i qish motren njerit qe po te mban ne shtepi.
Tjetri do ta qij motren... por te pakten ai qe po te hap deren e shtepise....
S'ke moter ti Pleshto prandaj flet keshtu..por po te kishe moter do ishe bere horr po te kishte ndodhur mbi kurriz.
Qihuni o njerez, beni qejf, por jo me motrat e shokut qe te hap deren!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 05:05:50 MD
Po u citoj disa pjese sepse ndoshta nuk e keni lexuar mire:

" hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt "

" i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt. "


Urdhero: Eshte motra qe e ka q*re kete  ;D . Ky duhet t'ja vinte titullin " Me q*u motra e shokut " .

Kur femra ka deshire duhet te besh rolin e burrit.

Bravo Locked, mos degjo komente te vjetra qe ne kohen e Turkut.

Seksi eshte lire, nese femra do dhe ty te pelqen mos ja moho kurre.
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Snow_white ne Maj 31, 2008, 05:07:09 MD
Ne moshen e saj 15 vjece femra eshte e udhehequr nga hormonet nuk ka pjekurine e duhur,ndersa ky ka qen me i "pjekur"duhet te dinte ta ndalonte kete gje,shoku te fut ne shpi ne besim e ti te kthehesh te besh kete gje?? Turp!!! Qenka treguar shume i pabese  >:(
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 05:09:19 MD
Ju flisni sikur ja hengri apo ja vrau motren .  :)

Nuk i keputi asnje cop, thjesht e beri te lumtur...

Kaq e etur sa ka qene ajo kush e di cmund te bente nese nuk e ngopte Locked.

I ke bere nder shokut plako, vetem trajtoje mire tani me pas. Nese te pelqen mbaje...

Nese nuk mban kete do te maresh ate qe ka patur dikush tjeter.  ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Mistrece ne Maj 31, 2008, 05:13:03 MD
He se ra ne k* kjo motra shokut te ketij dhe do hapet si vaji ne lakra.
Te dalte nga hundet qejfi qe ke bere locked!
I paske q* motren tjetrit...ishalla e ke lene shtatzene dhe ja q* ropt vehtes pastaj...behu me kalamanj pa mbaruar shkollen!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: eri_fr ne Maj 31, 2008, 05:24:45 MD
snow nuk eshte vetem ajo

por femra ne pergjithsi ecen me zemer ndersa mashkulli me mend!! ligj natyre!

une mashkull jam dhe e di shume mire qe nese refuzon nje femer nuk ndihesh aspak mashkull!
por me mire te mos ndihem mashkull see sa te ndihem bythqir kur te shof shokun tim ne sy!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: TENEBRAUM ne Maj 31, 2008, 05:29:57 MD
he mer  locked ç'tu desht ty qe hape ket tem , po te pakten ve noj foto te ksaj  goces ta shofim dhe ne sa  sexy paska qen  :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 05:35:23 MD
he mer  locked ç'tu desht ty qe hape ket tem , po te pakten ve noj foto te ksaj  goces ta shofim dhe ne sa  sexy paska qen  :P

hahahahahahhaahha. Ti sikur po beje moralistin?

Locked je njesh, po mire e tha rocku na e trego te te themi sa e parezistueshme ka qene  ;D  :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Mistrece ne Maj 31, 2008, 05:36:49 MD
Moralist ky the-rock..prandaj kishte vene ate  :P ne fund per te thene qe po tallte leshte...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Maj 31, 2008, 06:28:13 MD
po mire o lal ju pse e gjykoni kte cunin ? gjykojeni ate lopen qe ka hap komet der ne tavan dhe e ka provoku ne at menyr.

sado celik te jet burri aty s'duron dot behet llafi per vrim . dhe e dijm te gjithe instinktin e burrave si eshte ne ato momente , humbet  ;) dhe aq me teper qe ajo e ka provokuar ne menyren me te qelbur .
  kurva jan ber kto femra qe 15 vjec ju djeg me u iq. eshte me i djeg aty poshte  qe mos u shkoj me menja per 100 vjet me u iq ;D


Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Maj 31, 2008, 06:29:27 MD
po mire o lal ju pse e gjykoni kte cunin ? gjykojeni ate lopen qe ka hap komet der ne tavan dhe e ka provoku ne at menyr.

sado celik te jet burri aty s'duron dot behet llafi per vrim . dhe e dijm te gjithe instinktin e burrave si eshte ne ato momente , humbet  ;) dhe aq me teper qe ajo e ka provokuar ne menyren me te qelbur .
  kurva jan ber kto femra qe 15 vjec ju djeg me u iq. eshte me i djeg aty poshte  qe mos u shkoj me menja per 100 vjet me u iq ;D

Blerinda ne te dy kuptohemi ne ajer  :D

Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Qershor 01, 2008, 08:07:41 MD
O popull, ne kete mes nuk ka fare faj shoku , por i vellai i vajzes.
Per mendimin tim asnje shqiptare, aq me teper vellai nuk ja lejon vetes qe te fut shokun ne nje dhome me motren.
E leka shokun ai mbas me te motren dhe vete shkoka ne ekskursion jashte qytetit...
Si e le ti motren vetem ne shtepi me shokun, kjo te le te kuptosh qe ti po ja jep shokut motren me te dyja duart vete
Ose ose ka mundesi qe ky locked qe na tregon kete histori e ka te formuar
nga imagjinata e tij e frymezuar... :D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: LuXor ne Qershor 02, 2008, 02:10:35 PD
E tipit - Kur sheh shume filma porno...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Morphine ne Qershor 02, 2008, 05:37:13 MD
kjo duket qe eshte e sajuar,
ajo po te ishte kaq seksi dhe e perveluar,sbesoj te kishte prit shokun e vllait me u zhvirgjeru  :D :D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Gjarpni ne Qershor 02, 2008, 05:40:11 MD
Shoku ska faj
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: mondiana ne Qershor 03, 2008, 10:05:42 PD
Krijimin e paske ne gjak ti cuni... Gjynah qe fantazia te mungoka! Hahaha! C'u kenaqem...fare...
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 04, 2008, 07:46:50 MD
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
hgahgahgahgahgaaghghahagahgahgahgahgaahgahgahgaghahgahgahgahahgaghaahgahgahgahg
a thua duhet besuare'??!!!:P:P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 04, 2008, 07:50:29 MD
po mir more locky pse sthua qe qenke nje njeri ordinere'? hmmmm tjetri te ben nder ne merr ne shpi ti shkon i Qln3 m0tr3n? pupupupup sa njeri i ulet!!!!! :-[ :-[ :-[ :-[
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: jojoman ne Qershor 04, 2008, 08:01:16 MD
CFAR PASKE BER O SHOKO POR ME VELLAIN E VAJZES SI E BERE
*ME SHOKUN*?
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Qershor 07, 2008, 06:58:00 MD
E tipit - Kur sheh shume filma porno...

Ja kush foli, shoku i locked  :D

LuXo, DaP-DaP ne krevat  ;)
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Qershor 07, 2008, 06:59:48 MD
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
hgahgahgahgahgaaghghahagahgahgahgahgaahgahgahgaghahgahgahgahahgaghaahgahgahgahg
a thua duhet besuare'??!!!:P:P

Po patjeter, pasi e ka zhvilluar aq bukur temen dhe nje kompozicion i tille ne "edukaten seksuale" PATJETER QE DO VLERSOHEJ ME NOTEN 10-TE dhe do te lexoj perpara kalses ku nxenesit e varfer do e degjonin me aq kureshtje dhe imagjinate te thelle  :D
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 07, 2008, 09:26:07 MD
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
hgahgahgahgahgaaghghahagahgahgahgahgaahgahgahgaghahgahgahgahahgaghaahgahgahgahg
a thua duhet besuare'??!!!:P:P

Po patjeter, pasi e ka zhvilluar aq bukur temen dhe nje kompozicion i tille ne "edukaten seksuale" PATJETER QE DO VLERSOHEJ ME NOTEN 10-TE dhe do te lexoj perpara kalses ku nxenesit e varfer do e degjonin me aq kureshtje dhe imagjinate te thelle  :D
dhe se nxenesit sdo kene me nevoje per tbere lenden seksollogi mendoj:P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 08, 2008, 11:59:25 PD
ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
uaaaaaaa c'te qeshur me kte postim siper.
BRAVO eee :P  sa e ke numrin e telefonit :P ma thuj mp hahahahahahahaha
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Gjarpni ne Qershor 08, 2008, 02:44:21 MD
me delikates
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 08, 2008, 08:08:53 MD
ktu kam pershtyepjen qe mesojm gjuhen e 2-te shqipe.
per nder lexoj gjera qe ne jeten reale ndoshta s'do kisha as1her rastin ti mesoj ;)

PS ne lidhje me temen :

hani ca vez me rigon se ju ben kaps ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ★GOTIKA★ ne Qershor 08, 2008, 08:15:51 MD
TEMA MBYLLET  >:(
DERISA TE VI DIKUSH ME KOMPETENT E TA NDREQI KETE PUNE SE PO KALON NE SHERRE  PERSONALE   >:(
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: kafka ne Qershor 08, 2008, 08:31:02 MD
ncncncncncnccncn
 >:(
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 09, 2008, 12:55:12 PD
ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
uaaaaaaa c'te qeshur me kte postim siper.
BRAVO eee :P  sa e ke numrin e telefonit :P ma thuj mp hahahahahahahaha

??? per ke e kishe ti se se kapa une!!!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: BERATSI_NL ne Qershor 09, 2008, 12:56:35 PD
se ka patur me ty sikurito po jan fshir postimet
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: SeCuRiTy ne Qershor 09, 2008, 12:57:04 PD
se ka patur me ty sikurito po jan fshir postimet
ah ok
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Gusht 19, 2008, 01:11:54 MD
kemi pare dhe raste te tjera
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shoferi ne Gusht 19, 2008, 06:17:00 MD
shkon njini me nji fshat dhe pyet aka burra ktu?
ja kthen njini ka burra qe han nga nji ber mish!

thot ky- me fal por nuk te pyeta per kafsh.
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Gusht 20, 2008, 10:59:01 PD
mjafton qe ai te kete bere qejf
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: blerimi ne Gusht 28, 2008, 02:37:39 PD
haver ti nik e paske qi me duket hiq se e analzova mire te gjitha ato qe i ke shkrue po edhe nese ke bo diqka ajo ka mujt me tu bo profesoresh e seksit e ti krejt qka ke shkru e ke saju aq keq sa per ta kuptuar se je vetem nje genjeshtar.ti haver ishalla ke qi najhere ne jeten tone.
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: amor ne Shtator 04, 2008, 01:07:29 PD
hahaha..hajde komente te merituara qe paska ky tjegim hajde:P
Pervec formes..te perbashket tjeter s'pashe me tregimin...subjekti mu duk shume i montuar..i ngjashem me kategorin e 'amatorialeve porno'...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: valmoo ne Shtator 04, 2008, 01:31:53 PD
hahhahghahghahghahhga qfar Trregimii .... Ani kur u qove pi gjumit .. a mes ishe kon tu merdhi pahiri :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Shtator 04, 2008, 10:32:28 PD
lereni tjetrin rehat ai akoma kujton ate qe ka bere ;D ;D ;D :o
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Adi ne Shtator 09, 2008, 10:47:26 MD
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.

o pleshti sa e vret mendjen ti pse re trut e tua do i japesh ketyre ti?
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: meti lina ne Shtator 23, 2008, 03:26:49 MD
upssssssssssssssssssss sa  interesant  dote ishte   sikur te ishte e vertet  storja  qe  u tregua  po vet ng akarakteri qe kem   ne  shqiparet  nuk lejojm   qe  motrat  tona  te qendrojn vetem  me nje dal si pershkruan  ai
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Shtator 23, 2008, 04:30:49 MD
po te kete qen motra sexy atehere ska problem :dogplay:
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: dashnori shkodran ne Shtator 23, 2008, 04:42:24 MD
kosovart qin gomaricen e ngordhur e jo me shoqen e shokut vk   ;D

O Mistrec zotnia mos gjeneralizo mor burre se nuk e bajne vetem ata ja,
se kta pune jan tu i ba tan mar zotni si ka Kosova si ka Shqipnia si ka Maqdonia
diku ma pak diku ma shum gjithka jan tu nodh, masanej asht problem i atyne qi i bajn ato pun ta marsha, larg ders tone ishalla se e vari per bolesh ne past brinat sa asht ain vet, megjithse nuk besoj ne dhun e''
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shoferi ne Shtator 23, 2008, 05:03:17 MD
prsh ju siper..per kete rast nuk kam ca them se jon mese normale per dike (te huaj)
.kto pasoja vijn  sepse nuk jemi te paster ne rac..shkaqet dihen dhe pasojat jan keto dhe qe ka pas dhe ka raste me ekstreme me te par dhe te degjuar..aty ku ka gjak shqipetari  nuk ndodh nji gjo e till
jemi i vetmi popull ne bot qe vrasim e marim hak per tradheti...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Shtator 23, 2008, 05:06:45 MD
po do e ket kap me dhune se si tha dhe kjo vlonjatja qe e kuptova edhe une gjat leximit qe ai ka genjyer dicka!

O GOTIKA PO LERE TA DIJ QE ESHTE BYTHQIR!
jo ka genjyer po eshte falloco kjo histori....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Shtator 23, 2008, 05:08:03 MD
une e kisha kry shkollen e mesme ne vendin tim ne vushtrri.tash deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin.ni shok me ofroj qe te shkoja te jetoja ne banesen e tina ne prishtin.ai jetonte ne at banes veq me motren e tina.une pranova oferten.motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher''.diten e par kur shkova motra e tina nuk ishte ne shpi.ndejtum me at shokun deri kah ora 8 dhe dulum ne qytet.u khyem ne banes kah ora 2 e mengjesit.hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt.te nesermen ky shoku i jem,shkoj ne ni seminar ne prizren dhe nuk u kthejke deri te nesermen.une shkova ne provime ne mengjes.i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt.edhe une fillova dhe ja nisa ja zhvalla qafen.dhe ajo nisi dhe e heki maicen.ja heka jelekt.dhe fillova tja ledhatoja cicat.pastaj ja zhvalla me goj ja ngresha majet e cicav me krejt fuqin.ajo bertiste me ter  zerin qa kishte.pastaj fillova tja shti doren ne mes te kembeve ne pidh.ja shtina niher mbi brek.pastaj ja heka pantollat dhe brekt.ja nisa tja ledhatoja pidhin me dor.ajo vetem ofshante dhe bente ohhhhhhhh.pastaj ma kapi karin e nxurr nga brekt dhe ja nisi te ma merrte ne goj karin e shtike krejt karin ne goj me krjt fuqin.deri ne fyt e rraske.um kallke krejt me qit sen.pastaj ja nisa une tja lipija pidhin.ja lpisha me ter fuqin.krejt guhen ja shtisha ne bir.por hala nuk e humbi virgjenitetin.pastaj u shtri ajo ne shtrat dhe une hypa permbi asaj.ja nisa e zhvallsha.pastaj a morra karin dhe ja shtina ne bir te pidhit.ajo piskiti me ter zonin.ja shtina dy tri her dhe ja nisi me i qit gjak nga pidhi.tha nosht vazhdo.une vazhdova.e qijsha me krejt fuqin sa kisha,ajo bertiste sa mundte.e nxorra kain pak nga pidhi dhe ja nisa ja shtisha ne both.der sa ja shtina i dhimke.se nuk ish msu ti hinte kari ne both.i dhimti deri sa ja zgjonova anusin(biren e bothes)dhe me ne fund ja shtina.krjet ishim djersitur nga lodhja.at dit kem ba 3 ore sex.sdi sa her jom derdh ne pidh tsojna at dit.veq ishte nje dit fenomenale qi se harroja kurr.........
per mua ky tregim eshte falloco....dhe pa kuptim''motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher'' kur mbaro filloren do besh 8 vjecaren...
pastaj nje shok nuk mund tja beje shokut kete....se i hapi deren e shpis...po faj ka dhe zoti shpis qe i ka hapur deren nje shok ku kishte dhe motren aty...po kaq mend kane njerzit ben nder dhe gjen belane....
o njerz sot nuk ka shoqeri...shoqeria mbahet...po nuk besohet....vetem familja eksizton nene baba moter dhe vella...sot baba po perdhenon kalamon e vet mire mo....kemi degjuar shume nga lajmet...ku eshte mendimi im dhe nuk e ndrroj....dhe nuk besoj se ka qene e vigjer...eshte histori fallco...kjo...une kam moter dhe
nuk dua as qe te me ndodhi dicka e tille...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shoferi ne Shtator 23, 2008, 05:11:08 MD
edlira do histori ti?! 
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Shtator 23, 2008, 05:13:07 MD
edlira do histori ti?! 
une re jo une kete tregime erotike as qe i lexoj po nga kuriozitet e lezova kete.....ti nuk je dakort me mua qe thua keshtu.....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shoferi ne Shtator 23, 2008, 05:17:25 MD
e pra e tregim interesant ahhahaahah ska as plazh tani mo  :(  besoj se nuk me ke kuptuar ti, un te kuptoj ti ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Shtator 23, 2008, 05:20:51 MD
e pra e tregim interesant ahhahaahah ska as plazh tani mo  :(  besoj se nuk me ke kuptuar ti, un te kuptoj ti ;)
me thene te drejte nuk po te kuptoj.... ;D :-[ :-\ :-X :( :-\ :-X :-[
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Mistreci-Vip ne Shtator 24, 2008, 11:01:41 PD
ket qe ka hap temen do kisha pshty ne surrat....... sepse vetem ka tregu cfar plehere eshte mendoj se robi  sduhet te shkel mbi buk ............
Titulli: qysh e qiva motren e shokut
Postuar nga: pogradecari ne Shtator 25, 2008, 05:44:44 PD
Bravo locked.  :D
Ore lal e para punes paske shum fantazi,,po si ore e tregon me trimeri qe ke q.. motren e shokut.paske qene leng mishi ti lal. Kushedi ca shoku ke pas lal se me qen ndonje tjeter ti kishte hedh trute ne ere.
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Shtator 25, 2008, 10:24:03 PD
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Tetor 01, 2008, 04:59:22 MD
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D
ne nuk rrime kot se edhe ne kemi "pune"
te te bej nje pyetje si tek foto je?          ??????????     ??????????????
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Tetor 01, 2008, 05:02:23 MD
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D

Hahahahaha. Blerina akoma duke i bere moral atij mikut jan keta? Ai e ka ngopur rakin mire keta harxhojne nerva  :D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Tetor 01, 2008, 05:05:06 MD
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D

Hahahahaha. Blerina akoma duke i bere moral atij mikut jan keta? Ai e ka ngopur rakin mire keta harxhojne nerva  :D
nuk i qajme hallin ne jo po ic per muhabet edhe neve po merremi se jemi te ngeshem
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Tetor 01, 2008, 09:29:20 MD
ne nuk rrime kot se edhe ne kemi "pune"
te te bej nje pyetje si tek foto je?          ??????????     ??????????????
fol e qesh xhetka :D
si ajo tek foto jam , shprehu lirshem dhe bej sa pyetje te duash mos u dorzo vetem me 1  ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Mistreci-Vip ne Tetor 01, 2008, 09:30:05 MD
motren e shokut kurr  >:(
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Tetor 01, 2008, 09:31:45 MD
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D

Hahahahaha. Blerina akoma duke i bere moral atij mikut jan keta? Ai e ka ngopur rakin mire keta harxhojne nerva  :D
ate po thoja dhe une , kan energji njerzit Pleshto ;D duhet t'i shkarkojn diku se s'ben tjeter lloj . :D  
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Tetor 02, 2008, 02:39:01 MD
ne nuk rrime kot se edhe ne kemi "pune"
te te bej nje pyetje si tek foto je?          ??????????     ??????????????
fol e qesh xhetka :D
si ajo tek foto jam , shprehu lirshem dhe bej sa pyetje te duash mos u dorzo vetem me 1  ;D
jo une kot pyeta po mu duke shume sexy dhe thashe ashtu je apo me e bukur ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shoferi ne Tetor 03, 2008, 01:32:43 MD
bohhhhhhhhh akoma aty qenken keto dy :D :D opaaaaaaaaa xhixhi :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Tetor 03, 2008, 01:34:48 MD
bohhhhhhhhh akoma aty qenken keto dy :D :D opaaaaaaaaa xhixhi :P
ne flasim per ata ata bejne qejf
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shoferi ne Tetor 03, 2008, 01:37:30 MD
ce cashtu  :) ndihmoja pak se vellazer jemi :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: anisa ne Tetor 03, 2008, 01:56:05 MD
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Tetor 03, 2008, 01:56:46 MD
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
ahahahah sa kam qesh....je e modhe...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: anisa ne Tetor 03, 2008, 01:58:35 MD
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
ahahahah sa kam qesh....je e modhe...
JO VETEM TITULLIN E KUPTOVA,PO PER TE TJERAT DO GJEJ NJI " TRADUTTORE AUTOMATICO...."
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Tetor 03, 2008, 02:00:02 MD
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
ahahahah sa kam qesh....je e modhe...
JO VETEM TITULLIN E KUPTOVA,PO PER TE TJERAT DO GJEJ NJI " TRADUTTORE AUTOMATICO...."
hahahahah me vdiqe perzotin.... :D :D :D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: 4495 ne Tetor 09, 2008, 01:41:52 MD
T i ske pa ne njihere pidh me sy me shoku. Yo kam pershtYpjen se je 13 vjec.Me mire fillo qiu ne byth, e na trego ndonje histori tjeter se ndosha ta besojme.
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: anisa ne Tetor 10, 2008, 08:47:16 MD
T i ske pa ne njihere pidh me sy me shoku. Yo kam pershtYpjen se je 13 vjec.Me mire fillo qiu ne byth, e na trego ndonje histori tjeter se ndosha ta besojme.
PA,PA,PA KY DIKA ME U SHPREH MOR VLLA,,,,ALLA SHQIPTARSHE FARE.....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Steriotipi B ne Tetor 10, 2008, 10:01:16 MD
Tashti si tja doje qejfi asaj mo se ndonje shkence ndryshe nga te tjerat nuk bejme jo.  :P ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Tetor 11, 2008, 12:02:32 MD
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: SeCuRiTy ne Tetor 28, 2008, 09:55:50 PD
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
shefe shefe.po x person te lene me besim ne shtepi se te konsideron shok,vella a ku di une e 'ti' shkon e pre ne bese!!! ky eshte krim!! :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: zemer luani ne Tetor 30, 2008, 10:16:12 MD
une mendoj nuk ke patur faj mgj ti duhet te  mendoje per nje moment
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: KOD ne Tetor 31, 2008, 11:36:21 MD
paska par film te mir ky shoki
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: AIMAR ne Nëntor 03, 2008, 08:16:48 MD
une e kisha kry shkollen e mesme ne vendin tim ne vushtrri.tash deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin.ni shok me ofroj qe te shkoja te jetoja ne banesen e tina ne prishtin.ai jetonte ne at banes veq me motren e tina.une pranova oferten.motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher''.diten e par kur shkova motra e tina nuk ishte ne shpi.ndejtum me at shokun deri kah ora 8 dhe dulum ne qytet.u khyem ne banes kah ora 2 e mengjesit.hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt.te nesermen ky shoku i jem,shkoj ne ni seminar ne prizren dhe nuk u kthejke deri te nesermen.une shkova ne provime ne mengjes.i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt.edhe une fillova dhe ja nisa ja zhvalla qafen.dhe ajo nisi dhe e heki maicen.ja heka jelekt.dhe fillova tja ledhatoja cicat.pastaj ja zhvalla me goj ja ngresha majet e cicav me krejt fuqin.ajo bertiste me ter  zerin qa kishte.pastaj fillova tja shti doren ne mes te kembeve ne pidh.ja shtina niher mbi brek.pastaj ja heka pantollat dhe brekt.ja nisa tja ledhatoja pidhin me dor.ajo vetem ofshante dhe bente ohhhhhhhh.pastaj ma kapi karin e nxurr nga brekt dhe ja nisi te ma merrte ne goj karin e shtike krejt karin ne goj me krjt fuqin.deri ne fyt e rraske.um kallke krejt me qit sen.pastaj ja nisa une tja lipija pidhin.ja lpisha me ter fuqin.krejt guhen ja shtisha ne bir.por hala nuk e humbi virgjenitetin.pastaj u shtri ajo ne shtrat dhe une hypa permbi asaj.ja nisa e zhvallsha.pastaj a morra karin dhe ja shtina ne bir te pidhit.ajo piskiti me ter zonin.ja shtina dy tri her dhe ja nisi me i qit gjak nga pidhi.tha nosht vazhdo.une vazhdova.e qijsha me krejt fuqin sa kisha,ajo bertiste sa mundte.e nxorra kain pak nga pidhi dhe ja nisa ja shtisha ne both.der sa ja shtina i dhimke.se nuk ish msu ti hinte kari ne both.i dhimti deri sa ja zgjonova anusin(biren e bothes)dhe me ne fund ja shtina.krjet ishim djersitur nga lodhja.at dit kem ba 3 ore sex.sdi sa her jom derdh ne pidh tsojna at dit.veq ishte nje dit fenomenale qi se harroja kurr.........
keshtu ta kane qire dhe ty motren prandaj e tregon ti biles dhe me keq besoi se ti se ke bere kete por ai shkoku yt ka qire motrat e tuaja dhe plakes tende ja ka fut ne goje ..........kuptoi kuptoi ske ku e nxjerr inatin kujtos se e ke bere ti kte ropsh
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Nëntor 04, 2008, 02:36:34 MD
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
waw eshte gjeja me e keq qe mund te ndodh....per mu ai nuk eshte shoke...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Nëntor 04, 2008, 03:51:01 MD
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
shefe shefe.po x person te lene me besim ne shtepi se te konsideron shok,vella a ku di une e 'ti' shkon e pre ne bese!!! ky eshte krim!! :P
po ai e ka marre ne shtepi dhe...................

sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
waw eshte gjeja me e keq qe mund te ndodh....per mu ai nuk eshte shoke...
e po atij i pelqen ta zeme ose mund ta kete dashur dhe..................
ne kete rast si i behet?
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Nëntor 04, 2008, 03:53:14 MD
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Nëntor 04, 2008, 04:05:38 MD
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)
po pse me zor e ka zene ai?
po mos e kishte te dashur nuk e lejonte ajo.
vetem po te kete qene k................................... ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: sanco ne Nëntor 05, 2008, 11:25:37 PD
s do ishte keq
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Nëntor 05, 2008, 02:42:10 MD
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)
po pse me zor e ka zene ai?
po mos e kishte te dashur nuk e lejonte ajo.
vetem po te kete qene k................................... ;)
lexoje dhe nje here tregim....dhe kupto.... ;)
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Nëntor 05, 2008, 02:42:31 MD
s do ishte keq
:o :o :o :o :o :o :o
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Nëntor 05, 2008, 02:46:48 MD
Ja nxoret nga hunda ketij te shkretit  :D . Sa here do t'ju them " Nuk e vrau thjesht e beri te lumtur "  :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Snow_white ne Nëntor 05, 2008, 03:57:30 MD
 :D :D :D Po he pra mo ca e keni tjerr kaq shume ne fund te fundit vet deshi ajo.Ajo kushedi sa shoke te vellait i ka ** ju e paragjykoni  ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Pleshti ne Nëntor 05, 2008, 03:59:40 MD
:D :D :D Po he pra mo ca e keni tjerr kaq shume ne fund te fundit vet deshi ajo.Ajo kushedi sa shoke te vellait i ka ** ju e paragjykoni  ;D

Fakin hell, me ne fund nje vajze tjeter qe i kupton gjerat pas blerindes  :D.
Tjetra do te gezoje adoleshencen, tjetri do te gezoje rinine, ju u beni moral te kohes se turkut  :P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Nëntor 05, 2008, 04:19:14 MD
e paskan bere pa dashje keta
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: sanco ne Nëntor 05, 2008, 04:21:30 MD
s do ishte keq
:o :o :o :o :o :o :o
pae habitesh motra e shokut nuk eshte femer
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Nëntor 05, 2008, 04:22:31 MD
s do ishte keq
:o :o :o :o :o :o :o
pae habitesh motra e shokut nuk eshte femer
lexoje dhe nje here tregim....dhe kupto....ose lexo mendimin time qe kam shkrujt..kete faqe me para

 per mua ky tregim eshte falloco....dhe pa kuptim''motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher'' kur mbaro filloren do besh 8 vjecaren...
pastaj nje shok nuk mund tja beje shokut kete....se i hapi deren e shpis...po faj ka dhe zoti shpis qe i ka hapur deren nje shok ku kishte dhe motren aty...po kaq mend kane njerzit ben nder dhe gjen belane....
o njerz sot nuk ka shoqeri...shoqeria mbahet...po nuk besohet....vetem familja eksizton nene baba moter dhe vella...sot baba po perdhenon kalamon e vet mire mo....kemi degjuar shume nga lajmet...ku eshte mendimi im dhe nuk e ndrroj....dhe nuk besoj se ka qene e vigjer...eshte histori fallco...kjo...une kam moter dhe
nuk dua as qe te me ndodhi dicka e tille...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: xhetka ne Nëntor 05, 2008, 04:25:51 MD
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)
po pse me zor e ka zene ai?
po mos e kishte te dashur nuk e lejonte ajo.
vetem po te kete qene k................................... ;)
lexoje dhe nje here tregim....dhe kupto.... ;)
ajo e paska patur per here te pare po ku shefi na qenka i ndezur keq dhe i hipi siper pa u menduar fare po nuk me besohet shume qe kjo te jete e vertete.
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: prishila ne Janar 21, 2009, 12:06:59 MD
amon mer lal robi me fantazi arrin te beje cudira....une me fantazine time arrij dhe te imagjinoj si do kesh ndryshuar shprehin e fytyres ti kto momente nga nervat..... :P ;D

se mos eshte e vertete ....ate se dime ....
e di ti ate punen e dhelpres me rrushte mo beratso  ;) ;D
mos e vrit sh mendjen per gjera jo serioze yllo  ;)


Jo une sdo vras mendjen per njerz qe si njohe ne forum une thjesht them ate qe mendoj dhe qe eshte e drejt sipas meje se fundja nje njeri duhet te ket respekt te pakten per nje person qe ha , pi dhe rri (shok)
Une per veten keto gjera si bej as tek nje person qe thjesht i flas rruges .Ke te drejte lal nuk behen ne shoqeri ato gjera
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shkodra-91 ne Shkurt 09, 2009, 12:01:54 PD
rren
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: LaCosta ne Mars 08, 2009, 10:00:20 PD
Ej e kam pa edhe una qat filmin ke i papam . Haha . E ke kallxu perfekt
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 11, 2009, 12:45:17 MD
une e kisha kry shkollen e mesme ne vendin tim ne vushtrri.tash deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin.ni shok me ofroj qe te shkoja te jetoja ne banesen e tina ne prishtin.ai jetonte ne at banes veq me motren e tina.une pranova oferten.motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher''.diten e par kur shkova motra e tina nuk ishte ne shpi.ndejtum me at shokun deri kah ora 8 dhe dulum ne qytet.u khyem ne banes kah ora 2 e mengjesit.hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt.te nesermen ky shoku i jem,shkoj ne ni seminar ne prizren dhe nuk u kthejke deri te nesermen.une shkova ne provime ne mengjes.i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt.edhe une fillova dhe ja nisa ja zhvalla qafen.dhe ajo nisi dhe e heki maicen.ja heka jelekt.dhe fillova tja ledhatoja cicat.pastaj ja zhvalla me goj ja ngresha majet e cicav me krejt fuqin.ajo bertiste me ter  zerin qa kishte.pastaj fillova tja shti doren ne mes te kembeve ne pi*.ja shtina niher mbi brek.pastaj ja heka pantollat dhe brekt.ja nisa tja ledhatoja p* me dor.ajo vetem ofshante dhe bente ohhhhhhhh.pastaj ma kapi k* e nxurr nga brekt dhe ja nisi te ma merrte ne goj  e shtike krejt k* ne goj me krjt fuqin.deri ne fyt e rraske.um kallke krejt me qit sen.pastaj ja nisa une tja lipija p*.ja lpisha me ter fuqin.krejt guhen ja shtisha ne bir.por hala nuk e humbi virgjenitetin.pastaj u shtri ajo ne shtrat dhe une hypa permbi asaj.ja nisa e zhvallsha.pastaj a morra k* dhe ja shtina ne bir te p*.ajo piskiti me ter zonin.ja shtina dy tri her dhe ja nisi me i qit gjak nga p*i.tha nosht vazhdo.une vazhdova.e qijsha me krejt fuqin sa kisha,ajo bertiste sa mundte.e nxorra k* pak nga p* dhe ja nisa ja shtisha ne b*.der sa ja shtina i dhimke.se nuk ish msu ti hinte k* ne b*.i dhimti deri sa ja zgjonova anusin(biren e b*)dhe me ne fund ja shtina.krjet ishim djersitur nga lodhja.at dit kem ba 3 ore sex.sdi sa her jom derdh ne p* tsojna at dit.veq ishte nje dit fenomenale qi se harroja kurr.........

Me dy postime qenke deri tani paske hy ktu vetem te tregoje diqka per vete kishe krenari po te duket apoo? Shumm palidhjee edhe sma ma merr mendja se je me te bashk tani,aq e re ajo edhe sikur ka dasht ti nuk eshte dasht me vepru ne ate menyr po sidoqoft vet ke qen i vetdijshem qka ke bo edhe sosht dasht me bo publike gjith ate qka ke perjetu me ate vajz.Secili per vete e ka
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: loni_milano ne Mars 11, 2009, 12:54:38 MD
histori kot e sajuar pa lidhje une se besoj po nese eshte e vertete paska te ardhme te bukur ajo goca do te doja qe ai postuesi te tregoje tani se si po rrjedhinn ngjarjet  [whackbutt] nejse eshte e sajuar per mendimin tim [grosecolere]
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 11, 2009, 12:57:05 MD
histori kot e sajuar pa lidhje une se besoj po nese eshte e vertete paska te ardhme te bukur ajo goca do te doja qe ai postuesi te tregoje tani se si po rrjedhinn ngjarjet  [whackbutt] nejse eshte e sajuar per mendimin tim [grosecolere]

Po ka dasht me thon se kish kqyr qka kom bo uen e ne fakt palidhjee sennn hiqq edhe nese ka bo mu so ka me doket diqka per me publiku ska mujt me mbajt veq per vete kte a
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: borziloku ne Mars 11, 2009, 01:40:10 MD
hiqini hiqini keto tema .....shikone njeri film e poston aty...edhe shahuni me njeri tjetrin ju ..hiqini keto tema se na hapet barkun...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: edo ne Mars 21, 2009, 05:33:09 MD
 [smiley1]o shoku ka shume si keto ketu?ishalla ishte sexy   [laugh6] [super]
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 23, 2009, 02:14:39 PD
[smiley1]o shoku ka shume si keto ketu?ishalla ishte sexy   [laugh6] [super]

Pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: anisa ne Mars 23, 2009, 02:16:22 PD
rre rre [teethsmile]
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: k58 ne Mars 23, 2009, 02:52:30 PD
pune te modhe paske bo te lumt palla tashi e ka rrallen shoku apo nena e shokut?
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: kusi ne Mars 23, 2009, 08:09:15 PD
qa eshte kjo more huhuhu trillimi me i tjesht qe mund te beje ndokush huhuuh trillim me dy pika nga prapa..

ndoshta ke mendu se do te ishte mire te ndodhte ashtu por...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Mars 23, 2009, 01:34:23 MD
qa eshte kjo more huhuhu trillimi me i tjesht qe mund te beje ndokush huhuuh trillim me dy pika nga prapa..

ndoshta ke mendu se do te ishte mire te ndodhte ashtu por...

Endrra me syhapur po sheh ky tipi [teethsmile] [teethsmile]
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: fyrdi ne Mars 23, 2009, 05:10:59 MD
ceshte kjo teme kshu mor??????????????
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ANGEL_DEVIL ne Prill 06, 2009, 06:53:41 PD
ej sa enderr te bukur paske bere ncncnc  ishalla se mer vesht shoku se ka per te zhvirgjeru pastaj dhe ty
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: EDLIRA ne Prill 06, 2009, 10:04:45 PD
ej sa enderr te bukur paske bere ncncnc  ishalla se mer vesht shoku se ka per te zhvirgjeru pastaj dhe ty
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Prill 06, 2009, 11:20:37 PD
Pffffffffffffff sdi pse nuk mbyllet nihere e mir kjo temë
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: borziloku ne Prill 06, 2009, 08:25:36 MD
me termend mbylleni kete teme ....se na vjene per te vjedhe.....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Prill 06, 2009, 08:26:59 MD
me termend mbylleni kete teme ....se na vjene per te vjedhe.....
jo mo lere
ke do me vjedh ? ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Prill 06, 2009, 08:29:29 MD
hahahahaa hahhaa ;D s'kam faj une jooo jam e pafajshme ;P
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: borziloku ne Prill 06, 2009, 08:35:37 MD
o senatore bleri do me tregoni pak nga jeni..po pa te prishure pune...eshte pak pa lidje po ska gje....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: *Bleri* ne Prill 06, 2009, 08:40:26 MD
uhuuuuuuu sa mire u ndjeva per pak sekonda
senatore Bleri hahahahaha
ma thuaj edhe 1 her qe ta them nga jam prej verteti ;D
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: borziloku ne Prill 06, 2009, 08:55:42 MD
nuk e them me.......
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: Mistreci-Vip ne Prill 06, 2009, 09:29:43 MD
oooo ty te ift tan lushnja  nanen
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: shkodra-91 ne Maj 01, 2009, 12:18:04 MD
wetem shqiptari i ben keto punË ,, nuk esht per tu qudit:@:@
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: borziloku ne Maj 01, 2009, 07:22:20 MD
wetem shqiptari i ben keto punË ,, nuk esht per tu qudit:@:@
o florie ke gabim ..se ka greke ketu qe qine cupen e tyre...pse ta qije bota  thote ai.....
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 02, 2009, 01:30:59 MD
 [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: CrA[c]KeR ne Maj 06, 2009, 03:10:33 MD
Edhe une jam nga Kosova,por ky qe tregoi ishe nje tregim falso, na beri te qeshim deri n'vdekje,ky tregim eshte treguar disa here te forumet kosovare.
C'mendon ky Lalo a ka futur brenda ndonje shok ky dhe a ka moter ky lalo,ai shoku ja ka hapur deren per buke,uje e gjume e ky baci e shfrytzon per me    "ja q***motren"  nuk mund te besoj tek ky tregim sido qe te jete prar  respekte per antarin ne fjale...
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: borziloku ne Maj 06, 2009, 08:03:09 MD
Edhe une jam nga Kosova,por ky qe tregoi ishe nje tregim falso, na beri te qeshim deri n'vdekje,ky tregim eshte treguar disa here te forumet kosovare.
C'mendon ky Lalo a ka futur brenda ndonje shok ky dhe a ka moter ky lalo,ai shoku ja ka hapur deren per buke,uje e gjume e ky baci e shfrytzon per me    "ja q***motren"  nuk mund te besoj tek ky tregim sido qe te jete prar  respekte per antarin ne fjale...
Edhe une jam nga Kosova,por ky qe tregoi ishe nje tregim falso, na beri te qeshim deri n'vdekje,ky tregim eshte treguar disa here te forumet kosovare.
C'mendon ky Lalo a ka futur brenda ndonje shok ky dhe a ka moter ky lalo,ai shoku ja ka hapur deren per buke,uje e gjume e ky baci e shfrytzon per me    "ja q***motren"  nuk mund te besoj tek ky tregim sido qe te jete prar  respekte per antarin ne fjale...
o flori  ka raste qe ndodhin keto gjera ..po keto gjera i bejne te bijte e kurvave.......
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: BERATSI_NL ne Maj 07, 2009, 04:48:58 PD
ose vellzerit e kurvave
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 07, 2009, 10:13:19 PD
I gjori me kete veper ka mendu se do e lavdrojme pffffffffffffffffff
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: borziloku ne Maj 28, 2009, 07:53:01 MD
ooo mmmoooderatore    ooo sennnatttooorre ..oooooca tju theme ..mbylleni kete teme se na hapet barkun........
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 28, 2009, 09:28:50 MD
Apapapappap sen puna ketij cunit.Ktu tregoj arakterin e tij si person
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: El`Mejor ne Tetor 28, 2009, 08:26:27 MD
Ja pra kto shoke jan cunat jan bere vl se kuptojne sa te ulet jane ai vetem per respekt nuk duhej ta bente ate gje , tjetri e mori ne shtepi e ftoi si vlla si i q* motren e ca te them ..Je treguar bure pff ..!!
Titulli: qysh e q*** motren e shokut
Postuar nga: apache ne Tetor 29, 2009, 11:03:47 PD
Ja pra kto shoke jan cunat jan bere vl se kuptojne sa te ulet jane ai vetem per respekt nuk duhej ta bente ate gje , tjetri e mori ne shtepi e ftoi si vlla si i q* motren e ca te them ..Je treguar bure pff ..!!

Po per ta shperblyer ai ja ngopi motren qe ishte kurve. Nder i beri! kuckat kete meritojne.