Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 150242 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë AIMAR

 • klmn;lkm;lkm
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 148
 • Popullariteti: -1
  • me von
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #90 Me: Nëntor 03, 2008, 08:16:48 MD »
une e kisha kry shkollen e mesme ne vendin tim ne vushtrri.tash deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin.ni shok me ofroj qe te shkoja te jetoja ne banesen e tina ne prishtin.ai jetonte ne at banes veq me motren e tina.une pranova oferten.motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher''.diten e par kur shkova motra e tina nuk ishte ne shpi.ndejtum me at shokun deri kah ora 8 dhe dulum ne qytet.u khyem ne banes kah ora 2 e mengjesit.hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt.te nesermen ky shoku i jem,shkoj ne ni seminar ne prizren dhe nuk u kthejke deri te nesermen.une shkova ne provime ne mengjes.i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt.edhe une fillova dhe ja nisa ja zhvalla qafen.dhe ajo nisi dhe e heki maicen.ja heka jelekt.dhe fillova tja ledhatoja cicat.pastaj ja zhvalla me goj ja ngresha majet e cicav me krejt fuqin.ajo bertiste me ter  zerin qa kishte.pastaj fillova tja shti doren ne mes te kembeve ne pidh.ja shtina niher mbi brek.pastaj ja heka pantollat dhe brekt.ja nisa tja ledhatoja pidhin me dor.ajo vetem ofshante dhe bente ohhhhhhhh.pastaj ma kapi karin e nxurr nga brekt dhe ja nisi te ma merrte ne goj karin e shtike krejt karin ne goj me krjt fuqin.deri ne fyt e rraske.um kallke krejt me qit sen.pastaj ja nisa une tja lipija pidhin.ja lpisha me ter fuqin.krejt guhen ja shtisha ne bir.por hala nuk e humbi virgjenitetin.pastaj u shtri ajo ne shtrat dhe une hypa permbi asaj.ja nisa e zhvallsha.pastaj a morra karin dhe ja shtina ne bir te pidhit.ajo piskiti me ter zonin.ja shtina dy tri her dhe ja nisi me i qit gjak nga pidhi.tha nosht vazhdo.une vazhdova.e qijsha me krejt fuqin sa kisha,ajo bertiste sa mundte.e nxorra kain pak nga pidhi dhe ja nisa ja shtisha ne both.der sa ja shtina i dhimke.se nuk ish msu ti hinte kari ne both.i dhimti deri sa ja zgjonova anusin(biren e bothes)dhe me ne fund ja shtina.krjet ishim djersitur nga lodhja.at dit kem ba 3 ore sex.sdi sa her jom derdh ne pidh tsojna at dit.veq ishte nje dit fenomenale qi se harroja kurr.........
keshtu ta kane qire dhe ty motren prandaj e tregon ti biles dhe me keq besoi se ti se ke bere kete por ai shkoku yt ka qire motrat e tuaja dhe plakes tende ja ka fut ne goje ..........kuptoi kuptoi ske ku e nxjerr inatin kujtos se e ke bere ti kte ropsh
leximi i tepert demton injorancen

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #91 Me: Nëntor 04, 2008, 02:36:34 MD »
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
waw eshte gjeja me e keq qe mund te ndodh....per mu ai nuk eshte shoke...

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #92 Me: Nëntor 04, 2008, 03:51:01 MD »
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
shefe shefe.po x person te lene me besim ne shtepi se te konsideron shok,vella a ku di une e 'ti' shkon e pre ne bese!!! ky eshte krim!! :P
po ai e ka marre ne shtepi dhe...................

sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
waw eshte gjeja me e keq qe mund te ndodh....per mu ai nuk eshte shoke...
e po atij i pelqen ta zeme ose mund ta kete dashur dhe..................
ne kete rast si i behet?

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #93 Me: Nëntor 04, 2008, 03:53:14 MD »
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #94 Me: Nëntor 04, 2008, 04:05:38 MD »
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)
po pse me zor e ka zene ai?
po mos e kishte te dashur nuk e lejonte ajo.
vetem po te kete qene k................................... ;)

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #95 Me: Nëntor 05, 2008, 11:25:37 PD »
s do ishte keq
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #96 Me: Nëntor 05, 2008, 02:42:10 MD »
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)
po pse me zor e ka zene ai?
po mos e kishte te dashur nuk e lejonte ajo.
vetem po te kete qene k................................... ;)
lexoje dhe nje here tregim....dhe kupto.... ;)

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #97 Me: Nëntor 05, 2008, 02:42:31 MD »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #98 Me: Nëntor 05, 2008, 02:46:48 MD »
Ja nxoret nga hunda ketij te shkretit  :D . Sa here do t'ju them " Nuk e vrau thjesht e beri te lumtur "  :P
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Snow_white

 • Vizitor
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #99 Me: Nëntor 05, 2008, 03:57:30 MD »
 :D :D :D Po he pra mo ca e keni tjerr kaq shume ne fund te fundit vet deshi ajo.Ajo kushedi sa shoke te vellait i ka ** ju e paragjykoni  ;D

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #100 Me: Nëntor 05, 2008, 03:59:40 MD »
:D :D :D Po he pra mo ca e keni tjerr kaq shume ne fund te fundit vet deshi ajo.Ajo kushedi sa shoke te vellait i ka ** ju e paragjykoni  ;D

Fakin hell, me ne fund nje vajze tjeter qe i kupton gjerat pas blerindes  :D.
Tjetra do te gezoje adoleshencen, tjetri do te gezoje rinine, ju u beni moral te kohes se turkut  :P
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #101 Me: Nëntor 05, 2008, 04:19:14 MD »
e paskan bere pa dashje keta

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #102 Me: Nëntor 05, 2008, 04:21:30 MD »
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #103 Me: Nëntor 05, 2008, 04:22:31 MD »
s do ishte keq
:o :o :o :o :o :o :o
pae habitesh motra e shokut nuk eshte femer
lexoje dhe nje here tregim....dhe kupto....ose lexo mendimin time qe kam shkrujt..kete faqe me para

 per mua ky tregim eshte falloco....dhe pa kuptim''motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher'' kur mbaro filloren do besh 8 vjecaren...
pastaj nje shok nuk mund tja beje shokut kete....se i hapi deren e shpis...po faj ka dhe zoti shpis qe i ka hapur deren nje shok ku kishte dhe motren aty...po kaq mend kane njerzit ben nder dhe gjen belane....
o njerz sot nuk ka shoqeri...shoqeria mbahet...po nuk besohet....vetem familja eksizton nene baba moter dhe vella...sot baba po perdhenon kalamon e vet mire mo....kemi degjuar shume nga lajmet...ku eshte mendimi im dhe nuk e ndrroj....dhe nuk besoj se ka qene e vigjer...eshte histori fallco...kjo...une kam moter dhe
nuk dua as qe te me ndodhi dicka e tille...

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #104 Me: Nëntor 05, 2008, 04:25:51 MD »
eshte gjo tjeter....ai aty nuk thote se e kishte te dashur... ;)
po pse me zor e ka zene ai?
po mos e kishte te dashur nuk e lejonte ajo.
vetem po te kete qene k................................... ;)
lexoje dhe nje here tregim....dhe kupto.... ;)
ajo e paska patur per here te pare po ku shefi na qenka i ndezur keq dhe i hipi siper pa u menduar fare po nuk me besohet shume qe kjo te jete e vertete.