Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 149780 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #75 Me: Tetor 02, 2008, 02:39:01 MD »
ne nuk rrime kot se edhe ne kemi "pune"
te te bej nje pyetje si tek foto je?          ??????????     ??????????????
fol e qesh xhetka :D
si ajo tek foto jam , shprehu lirshem dhe bej sa pyetje te duash mos u dorzo vetem me 1  ;D
jo une kot pyeta po mu duke shume sexy dhe thashe ashtu je apo me e bukur ;)

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #76 Me: Tetor 03, 2008, 01:32:43 MD »
bohhhhhhhhh akoma aty qenken keto dy :D :D opaaaaaaaaa xhixhi :P

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #77 Me: Tetor 03, 2008, 01:34:48 MD »
bohhhhhhhhh akoma aty qenken keto dy :D :D opaaaaaaaaa xhixhi :P
ne flasim per ata ata bejne qejf

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #78 Me: Tetor 03, 2008, 01:37:30 MD »
ce cashtu  :) ndihmoja pak se vellazer jemi :P

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #79 Me: Tetor 03, 2008, 01:56:05 MD »
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #80 Me: Tetor 03, 2008, 01:56:46 MD »
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
ahahahah sa kam qesh....je e modhe...

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #81 Me: Tetor 03, 2008, 01:58:35 MD »
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
ahahahah sa kam qesh....je e modhe...
JO VETEM TITULLIN E KUPTOVA,PO PER TE TJERAT DO GJEJ NJI " TRADUTTORE AUTOMATICO...."
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #82 Me: Tetor 03, 2008, 02:00:02 MD »
ASNJI GJO SMORA VESH PO SKA GJO....
ahahahah sa kam qesh....je e modhe...
JO VETEM TITULLIN E KUPTOVA,PO PER TE TJERAT DO GJEJ NJI " TRADUTTORE AUTOMATICO...."
hahahahah me vdiqe perzotin.... :D :D :D

Jashtë Linjë 4495

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #83 Me: Tetor 09, 2008, 01:41:52 MD »
T i ske pa ne njihere pidh me sy me shoku. Yo kam pershtYpjen se je 13 vjec.Me mire fillo qiu ne byth, e na trego ndonje histori tjeter se ndosha ta besojme.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #84 Me: Tetor 10, 2008, 08:47:16 MD »
T i ske pa ne njihere pidh me sy me shoku. Yo kam pershtYpjen se je 13 vjec.Me mire fillo qiu ne byth, e na trego ndonje histori tjeter se ndosha ta besojme.
PA,PA,PA KY DIKA ME U SHPREH MOR VLLA,,,,ALLA SHQIPTARSHE FARE.....
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Steriotipi B

 • Ngaterrestar
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 227
 • Popullariteti: 3
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #85 Me: Tetor 10, 2008, 10:01:16 MD »
Tashti si tja doje qejfi asaj mo se ndonje shkence ndryshe nga te tjerat nuk bejme jo.  :P ;D
"Jeto jeten si te mundesh pasi ashtu sic do nuk mundesh"

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #86 Me: Tetor 11, 2008, 12:02:32 MD »
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #87 Me: Tetor 28, 2008, 09:55:50 PD »
sbesoj se ka ndonje gje te keqe te q.sh motren e shokut :P :D ;)
shefe shefe.po x person te lene me besim ne shtepi se te konsideron shok,vella a ku di une e 'ti' shkon e pre ne bese!!! ky eshte krim!! :P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë zemer luani

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #88 Me: Tetor 30, 2008, 10:16:12 MD »
une mendoj nuk ke patur faj mgj ti duhet te  mendoje per nje moment

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #89 Me: Tetor 31, 2008, 11:36:21 MD »
paska par film te mir ky shoki
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.