Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 150252 herë)

0 Anëtare dhe 3 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #60 Me: Shtator 23, 2008, 05:06:45 MD »
po do e ket kap me dhune se si tha dhe kjo vlonjatja qe e kuptova edhe une gjat leximit qe ai ka genjyer dicka!

O GOTIKA PO LERE TA DIJ QE ESHTE BYTHQIR!
jo ka genjyer po eshte falloco kjo histori....
« Redaktimi i Fundit: Shtator 23, 2008, 05:08:21 MD nga edlira »

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #61 Me: Shtator 23, 2008, 05:08:03 MD »
une e kisha kry shkollen e mesme ne vendin tim ne vushtrri.tash deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin.ni shok me ofroj qe te shkoja te jetoja ne banesen e tina ne prishtin.ai jetonte ne at banes veq me motren e tina.une pranova oferten.motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher''.diten e par kur shkova motra e tina nuk ishte ne shpi.ndejtum me at shokun deri kah ora 8 dhe dulum ne qytet.u khyem ne banes kah ora 2 e mengjesit.hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt.te nesermen ky shoku i jem,shkoj ne ni seminar ne prizren dhe nuk u kthejke deri te nesermen.une shkova ne provime ne mengjes.i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt.edhe une fillova dhe ja nisa ja zhvalla qafen.dhe ajo nisi dhe e heki maicen.ja heka jelekt.dhe fillova tja ledhatoja cicat.pastaj ja zhvalla me goj ja ngresha majet e cicav me krejt fuqin.ajo bertiste me ter  zerin qa kishte.pastaj fillova tja shti doren ne mes te kembeve ne pidh.ja shtina niher mbi brek.pastaj ja heka pantollat dhe brekt.ja nisa tja ledhatoja pidhin me dor.ajo vetem ofshante dhe bente ohhhhhhhh.pastaj ma kapi karin e nxurr nga brekt dhe ja nisi te ma merrte ne goj karin e shtike krejt karin ne goj me krjt fuqin.deri ne fyt e rraske.um kallke krejt me qit sen.pastaj ja nisa une tja lipija pidhin.ja lpisha me ter fuqin.krejt guhen ja shtisha ne bir.por hala nuk e humbi virgjenitetin.pastaj u shtri ajo ne shtrat dhe une hypa permbi asaj.ja nisa e zhvallsha.pastaj a morra karin dhe ja shtina ne bir te pidhit.ajo piskiti me ter zonin.ja shtina dy tri her dhe ja nisi me i qit gjak nga pidhi.tha nosht vazhdo.une vazhdova.e qijsha me krejt fuqin sa kisha,ajo bertiste sa mundte.e nxorra kain pak nga pidhi dhe ja nisa ja shtisha ne both.der sa ja shtina i dhimke.se nuk ish msu ti hinte kari ne both.i dhimti deri sa ja zgjonova anusin(biren e bothes)dhe me ne fund ja shtina.krjet ishim djersitur nga lodhja.at dit kem ba 3 ore sex.sdi sa her jom derdh ne pidh tsojna at dit.veq ishte nje dit fenomenale qi se harroja kurr.........
per mua ky tregim eshte falloco....dhe pa kuptim''motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher'' kur mbaro filloren do besh 8 vjecaren...
pastaj nje shok nuk mund tja beje shokut kete....se i hapi deren e shpis...po faj ka dhe zoti shpis qe i ka hapur deren nje shok ku kishte dhe motren aty...po kaq mend kane njerzit ben nder dhe gjen belane....
o njerz sot nuk ka shoqeri...shoqeria mbahet...po nuk besohet....vetem familja eksizton nene baba moter dhe vella...sot baba po perdhenon kalamon e vet mire mo....kemi degjuar shume nga lajmet...ku eshte mendimi im dhe nuk e ndrroj....dhe nuk besoj se ka qene e vigjer...eshte histori fallco...kjo...une kam moter dhe
nuk dua as qe te me ndodhi dicka e tille...
« Redaktimi i Fundit: Shtator 23, 2008, 05:11:14 MD nga edlira »

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #62 Me: Shtator 23, 2008, 05:11:08 MD »
edlira do histori ti?! 

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #63 Me: Shtator 23, 2008, 05:13:07 MD »
edlira do histori ti?! 
une re jo une kete tregime erotike as qe i lexoj po nga kuriozitet e lezova kete.....ti nuk je dakort me mua qe thua keshtu.....

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #64 Me: Shtator 23, 2008, 05:17:25 MD »
e pra e tregim interesant ahhahaahah ska as plazh tani mo  :(  besoj se nuk me ke kuptuar ti, un te kuptoj ti ;)

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #65 Me: Shtator 23, 2008, 05:20:51 MD »
e pra e tregim interesant ahhahaahah ska as plazh tani mo  :(  besoj se nuk me ke kuptuar ti, un te kuptoj ti ;)
me thene te drejte nuk po te kuptoj.... ;D :-[ :-\ :-X :( :-\ :-X :-[

Jashtë Linjë Mistreci-Vip

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1641
 • Popullariteti: 0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #66 Me: Shtator 24, 2008, 11:01:41 PD »
ket qe ka hap temen do kisha pshty ne surrat....... sepse vetem ka tregu cfar plehere eshte mendoj se robi  sduhet te shkel mbi buk ............

Jashtë Linjë pogradecari

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #67 Me: Shtator 25, 2008, 05:44:44 PD »
Bravo locked.  :D
Ore lal e para punes paske shum fantazi,,po si ore e tregon me trimeri qe ke q.. motren e shokut.paske qene leng mishi ti lal. Kushedi ca shoku ke pas lal se me qen ndonje tjeter ti kishte hedh trute ne ere.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #68 Me: Shtator 25, 2008, 10:24:03 PD »
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #69 Me: Tetor 01, 2008, 04:59:22 MD »
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D
ne nuk rrime kot se edhe ne kemi "pune"
te te bej nje pyetje si tek foto je?          ??????????     ??????????????

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #70 Me: Tetor 01, 2008, 05:02:23 MD »
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D

Hahahahaha. Blerina akoma duke i bere moral atij mikut jan keta? Ai e ka ngopur rakin mire keta harxhojne nerva  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #71 Me: Tetor 01, 2008, 05:05:06 MD »
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D

Hahahahaha. Blerina akoma duke i bere moral atij mikut jan keta? Ai e ka ngopur rakin mire keta harxhojne nerva  :D
nuk i qajme hallin ne jo po ic per muhabet edhe neve po merremi se jemi te ngeshem

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #72 Me: Tetor 01, 2008, 09:29:20 MD »
ne nuk rrime kot se edhe ne kemi "pune"
te te bej nje pyetje si tek foto je?          ??????????     ??????????????
fol e qesh xhetka :D
si ajo tek foto jam , shprehu lirshem dhe bej sa pyetje te duash mos u dorzo vetem me 1  ;D

Jashtë Linjë Mistreci-Vip

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1641
 • Popullariteti: 0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #73 Me: Tetor 01, 2008, 09:30:05 MD »
motren e shokut kurr  >:(

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #74 Me: Tetor 01, 2008, 09:31:45 MD »
merreni me leng si mishi u mbarua.. ju rrini grini ktu ai atje ka gri edhe te tjera dhe eshte ne krijim e siper per t\'ju dhen detaje pikante . ti thoni flmd. ktij  Locked qe ju tregoi me sinqeritet te verteten ;D

Hahahahaha. Blerina akoma duke i bere moral atij mikut jan keta? Ai e ka ngopur rakin mire keta harxhojne nerva  :D
ate po thoja dhe une , kan energji njerzit Pleshto ;D duhet t'i shkarkojn diku se s'ben tjeter lloj . :D