Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 149236 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #45 Me: Qershor 09, 2008, 12:55:12 PD »
ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
uaaaaaaa c'te qeshur me kte postim siper.
BRAVO eee :P  sa e ke numrin e telefonit :P ma thuj mp hahahahahahahaha

??? per ke e kishe ti se se kapa une!!!
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #46 Me: Qershor 09, 2008, 12:56:35 PD »
se ka patur me ty sikurito po jan fshir postimet


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #47 Me: Qershor 09, 2008, 12:57:04 PD »
se ka patur me ty sikurito po jan fshir postimet
ah ok
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #48 Me: Gusht 19, 2008, 01:11:54 MD »
kemi pare dhe raste te tjera

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #49 Me: Gusht 19, 2008, 06:17:00 MD »
shkon njini me nji fshat dhe pyet aka burra ktu?
ja kthen njini ka burra qe han nga nji ber mish!

thot ky- me fal por nuk te pyeta per kafsh.

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #50 Me: Gusht 20, 2008, 10:59:01 PD »
mjafton qe ai te kete bere qejf

Jashtë Linjë blerimi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #51 Me: Gusht 28, 2008, 02:37:39 PD »
haver ti nik e paske qi me duket hiq se e analzova mire te gjitha ato qe i ke shkrue po edhe nese ke bo diqka ajo ka mujt me tu bo profesoresh e seksit e ti krejt qka ke shkru e ke saju aq keq sa per ta kuptuar se je vetem nje genjeshtar.ti haver ishalla ke qi najhere ne jeten tone.

Jashtë Linjë amor

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 134
 • Popullariteti: 93
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #52 Me: Shtator 04, 2008, 01:07:29 PD »
hahaha..hajde komente te merituara qe paska ky tjegim hajde:P
Pervec formes..te perbashket tjeter s'pashe me tregimin...subjekti mu duk shume i montuar..i ngjashem me kategorin e 'amatorialeve porno'...
«La vita è ciò che ti accade quando sei tutto intento a fare altri piani.»

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #53 Me: Shtator 04, 2008, 01:31:53 PD »
hahhahghahghahghahhga qfar Trregimii .... Ani kur u qove pi gjumit .. a mes ishe kon tu merdhi pahiri :P

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #54 Me: Shtator 04, 2008, 10:32:28 PD »
lereni tjetrin rehat ai akoma kujton ate qe ka bere ;D ;D ;D :o

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #55 Me: Shtator 09, 2008, 10:47:26 MD »
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.

o pleshti sa e vret mendjen ti pse re trut e tua do i japesh ketyre ti?Jashtë Linjë meti lina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #56 Me: Shtator 23, 2008, 03:26:49 MD »
upssssssssssssssssssss sa  interesant  dote ishte   sikur te ishte e vertet  storja  qe  u tregua  po vet ng akarakteri qe kem   ne  shqiparet  nuk lejojm   qe  motrat  tona  te qendrojn vetem  me nje dal si pershkruan  ai

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #57 Me: Shtator 23, 2008, 04:30:49 MD »
po te kete qen motra sexy atehere ska problem :dogplay:

Jashtë Linjë dashnori shkodran

 • Edhe me ja hanger zemren Shkodres prap nuk munem mu ngi me te.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1053
 • Popullariteti: 2
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #58 Me: Shtator 23, 2008, 04:42:24 MD »
kosovart qin gomaricen e ngordhur e jo me shoqen e shokut vk   ;D

O Mistrec zotnia mos gjeneralizo mor burre se nuk e bajne vetem ata ja,
se kta pune jan tu i ba tan mar zotni si ka Kosova si ka Shqipnia si ka Maqdonia
diku ma pak diku ma shum gjithka jan tu nodh, masanej asht problem i atyne qi i bajn ato pun ta marsha, larg ders tone ishalla se e vari per bolesh ne past brinat sa asht ain vet, megjithse nuk besoj ne dhun e''

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #59 Me: Shtator 23, 2008, 05:03:17 MD »
prsh ju siper..per kete rast nuk kam ca them se jon mese normale per dike (te huaj)
.kto pasoja vijn  sepse nuk jemi te paster ne rac..shkaqet dihen dhe pasojat jan keto dhe qe ka pas dhe ka raste me ekstreme me te par dhe te degjuar..aty ku ka gjak shqipetari  nuk ndodh nji gjo e till
jemi i vetmi popull ne bot qe vrasim e marim hak per tradheti...