Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 149308 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #30 Me: Qershor 02, 2008, 02:10:35 PD »
E tipit - Kur sheh shume filma porno...
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #31 Me: Qershor 02, 2008, 05:37:13 MD »
kjo duket qe eshte e sajuar,
ajo po te ishte kaq seksi dhe e perveluar,sbesoj te kishte prit shokun e vllait me u zhvirgjeru  :D :D

Jashtë Linjë Gjarpni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1285
 • Popullariteti: 0
 • HIER_FUR_DICH
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #32 Me: Qershor 02, 2008, 05:40:11 MD »
Shoku ska faj
GooD H4CkER`s

Jashtë Linjë mondiana

 • Shpresa vdes e parafundit...
 • Nastradini Team
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 5634
 • Popullariteti: 12
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #33 Me: Qershor 03, 2008, 10:05:42 PD »
Krijimin e paske ne gjak ti cuni... Gjynah qe fantazia te mungoka! Hahaha! C'u kenaqem...fare...

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #34 Me: Qershor 04, 2008, 07:46:50 MD »
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
hgahgahgahgahgaaghghahagahgahgahgahgaahgahgahgaghahgahgahgahahgaghaahgahgahgahg
a thua duhet besuare'??!!!:P:P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #35 Me: Qershor 04, 2008, 07:50:29 MD »
po mir more locky pse sthua qe qenke nje njeri ordinere'? hmmmm tjetri te ben nder ne merr ne shpi ti shkon i Qln3 m0tr3n? pupupupup sa njeri i ulet!!!!! :-[ :-[ :-[ :-[
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë jojoman

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #36 Me: Qershor 04, 2008, 08:01:16 MD »
CFAR PASKE BER O SHOKO POR ME VELLAIN E VAJZES SI E BERE
*ME SHOKUN*?

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #37 Me: Qershor 07, 2008, 06:58:00 MD »
E tipit - Kur sheh shume filma porno...

Ja kush foli, shoku i locked  :D

LuXo, DaP-DaP ne krevat  ;)
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #38 Me: Qershor 07, 2008, 06:59:48 MD »
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
hgahgahgahgahgaaghghahagahgahgahgahgaahgahgahgaghahgahgahgahahgaghaahgahgahgahg
a thua duhet besuare'??!!!:P:P

Po patjeter, pasi e ka zhvilluar aq bukur temen dhe nje kompozicion i tille ne "edukaten seksuale" PATJETER QE DO VLERSOHEJ ME NOTEN 10-TE dhe do te lexoj perpara kalses ku nxenesit e varfer do e degjonin me aq kureshtje dhe imagjinate te thelle  :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #39 Me: Qershor 07, 2008, 09:26:07 MD »
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
hgahgahgahgahgaaghghahagahgahgahgahgaahgahgahgaghahgahgahgahahgaghaahgahgahgahg
a thua duhet besuare'??!!!:P:P

Po patjeter, pasi e ka zhvilluar aq bukur temen dhe nje kompozicion i tille ne "edukaten seksuale" PATJETER QE DO VLERSOHEJ ME NOTEN 10-TE dhe do te lexoj perpara kalses ku nxenesit e varfer do e degjonin me aq kureshtje dhe imagjinate te thelle  :D
dhe se nxenesit sdo kene me nevoje per tbere lenden seksollogi mendoj:P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #40 Me: Qershor 08, 2008, 11:59:25 PD »
ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
uaaaaaaa c'te qeshur me kte postim siper.
BRAVO eee :P  sa e ke numrin e telefonit :P ma thuj mp hahahahahahahaha

Jashtë Linjë Gjarpni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1285
 • Popullariteti: 0
 • HIER_FUR_DICH
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #41 Me: Qershor 08, 2008, 02:44:21 MD »
me delikates
GooD H4CkER`s

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #42 Me: Qershor 08, 2008, 08:08:53 MD »
ktu kam pershtyepjen qe mesojm gjuhen e 2-te shqipe.
per nder lexoj gjera qe ne jeten reale ndoshta s'do kisha as1her rastin ti mesoj ;)

PS ne lidhje me temen :

hani ca vez me rigon se ju ben kaps ;D

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #43 Me: Qershor 08, 2008, 08:15:51 MD »
TEMA MBYLLET  >:(
DERISA TE VI DIKUSH ME KOMPETENT E TA NDREQI KETE PUNE SE PO KALON NE SHERRE  PERSONALE   >:(
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #44 Me: Qershor 08, 2008, 08:31:02 MD »
ncncncncncnccncn
 >:(
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!