Autori Tema: qysh e q*** motren e shokut  (Lexuar 150392 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë locked

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: -1
qysh e q*** motren e shokut
« Me: Maj 30, 2008, 11:35:26 MD »
une e kisha kry shkollen e mesme ne vendin tim ne vushtrri.tash deshiroja te vazhdoja te studjoja ne prishtin.ni shok me ofroj qe te shkoja te jetoja ne banesen e tina ne prishtin.ai jetonte ne at banes veq me motren e tina.une pranova oferten.motra e tina e kishte kry shkollen fillore tash ishte ne kl te 10 dhe kishte ardh te jetonte te vllau i sajna nga fshati qe te vazhdonte shkollen e mesme ne ''Sami Frasher''.diten e par kur shkova motra e tina nuk ishte ne shpi.ndejtum me at shokun deri kah ora 8 dhe dulum ne qytet.u khyem ne banes kah ora 2 e mengjesit.hym mbrenda.motra e tina ishte e shtrir.por u zgjua dhe erdh te me folte.kishte nje trup sexi.gjoksa te dalur jasht nga rrobat.kur me foli nuk mund ti terheqja syt nga ajo.edhe ajo me shikonte.me shikonte me ni shikim terheqes.ndejtum deri kah ora 4 e mengjesit dhe shkum me flejt.te nesermen ky shoku i jem,shkoj ne ni seminar ne prizren dhe nuk u kthejke deri te nesermen.une shkova ne provime ne mengjes.i kryva provimet e u ktheva ne banes.kur u ktheva rina(motra e atina shokut)ishte e shtrir ne krevet.une u ula ne krevetin tjeter.ja nisi me folke.thojke a pot pelqen ne pr e sene vene.une rrisha ulur ne krevat.tha pom dhem bre shpina a po ma ngjesh pak.une shkova u ula mbi krevet ja nisa ja ngjsha qafen ajo filloj ta lekundte qafen dhe bente ohhhhhhh.une vazhdova me tutje.pastaj ajo mi ngrehi durt dhe me afroi ngat veti.dhe me puthi ne goj.me puthke me ter fuqin sa kishte.ma shtike guhen deri ne fyt.edhe une fillova dhe ja nisa ja zhvalla qafen.dhe ajo nisi dhe e heki maicen.ja heka jelekt.dhe fillova tja ledhatoja cicat.pastaj ja zhvalla me goj ja ngresha majet e cicav me krejt fuqin.ajo bertiste me ter  zerin qa kishte.pastaj fillova tja shti doren ne mes te kembeve ne pi*.ja shtina niher mbi brek.pastaj ja heka pantollat dhe brekt.ja nisa tja ledhatoja p* me dor.ajo vetem ofshante dhe bente ohhhhhhhh.pastaj ma kapi k* e nxurr nga brekt dhe ja nisi te ma merrte ne goj  e shtike krejt k* ne goj me krjt fuqin.deri ne fyt e rraske.um kallke krejt me qit sen.pastaj ja nisa une tja lipija p*.ja lpisha me ter fuqin.krejt guhen ja shtisha ne bir.por hala nuk e humbi virgjenitetin.pastaj u shtri ajo ne shtrat dhe une hypa permbi asaj.ja nisa e zhvallsha.pastaj a morra k* dhe ja shtina ne bir te p*.ajo piskiti me ter zonin.ja shtina dy tri her dhe ja nisi me i qit gjak nga p*i.tha nosht vazhdo.une vazhdova.e qijsha me krejt fuqin sa kisha,ajo bertiste sa mundte.e nxorra k* pak nga p* dhe ja nisa ja shtisha ne b*.der sa ja shtina i dhimke.se nuk ish msu ti hinte k* ne b*.i dhimti deri sa ja zgjonova anusin(biren e b*)dhe me ne fund ja shtina.krjet ishim djersitur nga lodhja.at dit kem ba 3 ore sex.sdi sa her jom derdh ne p* tsojna at dit.veq ishte nje dit fenomenale qi se harroja kurr.........
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 17, 2008, 10:35:41 MD nga CrYsTaL »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #1 Me: Maj 31, 2008, 01:27:21 PD »
Bravo locked.  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #2 Me: Maj 31, 2008, 01:35:51 PD »
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #3 Me: Maj 31, 2008, 01:42:23 PD »
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D

Trima si Locked duhen perher  :P  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
qysh e qiva motren e shokut
« Pergjigju #4 Me: Maj 31, 2008, 01:47:00 PD »
hahagghaghaghagha hagaghaghahgagha hgaghaghahgaghaghagha o shoku na ke vdek tu kesh bre.
Heu bre Jarani Baces, a thu e ke bo kit gjo apo vet e ke saju a?!
Ani po t'besojm, por pak si rren ajo qe the, qe ma mori kshu ma beri kshu....edhe ketej ishte e virgjer ajo  :D
Nga i dinte ajo keto gjera?! Nejse care nuk ben imagjinata dhe fryezimi ne disa momente te caktuara si keto qe je ti tani
locked, ku plot pasion ke derdhur kete shkrim kaq te papare.

ps. hahahaha pleshti kur te ta lexoj apache kete do i behet qejfi qe i kane pasuruar Zonen e Kuqe  :D

Trima si Locked duhen perher  :P  :D


Hahahhaah jo po ky i vuri vulen me ate tregim hahahahahaa me ate dialekt qe ka shkruajt ai e ben akoma
me te bukur tregimin hahahahaahaha... nejse se dhe une ju afrova pak ne dialekt, lol.
Lere-lere ti, hahahahahaha hej Zot te na ruaj thuaj, care nuk te lexon syrri ketu!

trim, trim si xha temja ky me medaljon te pllakosur ne gjoks per keshtu gjerash :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #5 Me: Maj 31, 2008, 10:10:21 PD »
po do e ket kap me dhune se si tha dhe kjo vlonjatja qe e kuptova edhe une gjat leximit qe ai ka genjyer dicka!

O GOTIKA PO LERE TA DIJ QE ESHTE B*!
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 03, 2008, 02:59:09 PD nga CrYsTaL »
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #6 Me: Maj 31, 2008, 12:51:50 MD »
Ore c'eshte ky fjalor? Ngelet duke gjykuar njerzit. Vajze eshte ajo, nese se q*** ky do e q*** ndonje tjeter... Cfar ndryshimi ka?? Kur vajza do vet s'ke ci ben...

Mire ja bere Locked mos degjo keta moralistet. Keta mendojne se q**ja eshte vrasje apo ofendim nuk e din qe eshte qejf...

Pra i plotesove qejfin vajzes se shokut.. Je treguar tamem shoke  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #7 Me: Maj 31, 2008, 12:56:05 MD »
ju lutem beni  kujdes me ofendimet ndaj antareve ....
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #8 Me: Maj 31, 2008, 01:17:24 MD »
Ore c'eshte ky fjalor? Ngelet duke gjykuar njerzit. Vajze eshte ajo, nese se q*** ky do e q*** ndonje tjeter... Cfar ndryshimi ka?? Kur vajza do vet s'ke ci ben...

Mire ja bere Locked mos degjo keta moralistet. Keta mendojne se q**ja eshte vrasje apo ofendim nuk e din qe eshte qejf...

Pra i plotesove qejfin vajzes se shokut.. Je treguar tamem shoke  ;D

pse re Pleshti e iq motren e shokut ti?


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #9 Me: Maj 31, 2008, 01:22:05 MD »
C'do femer qe s'kam lidhje gjaku PO ;)

Mos e perdhunoj gje? Cfar jan keto rregulla idjote.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #10 Me: Maj 31, 2008, 01:22:57 MD »
amon mer lal robi me fantazi arrin te beje cudira....une me fantazine time arrij dhe te imagjinoj si do kesh ndryshuar shprehin e fytyres ti kto momente nga nervat..... :P ;D

se mos eshte e vertete ....ate se dime ....
e di ti ate punen e dhelpres me rrushte mo beratso  ;) ;D
mos e vrit sh mendjen per gjera jo serioze yllo  ;)
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #11 Me: Maj 31, 2008, 02:58:34 MD »
amon mer lal robi me fantazi arrin te beje cudira....une me fantazine time arrij dhe te imagjinoj si do kesh ndryshuar shprehin e fytyres ti kto momente nga nervat..... :P ;D

se mos eshte e vertete ....ate se dime ....
e di ti ate punen e dhelpres me rrushte mo beratso  ;) ;D
mos e vrit sh mendjen per gjera jo serioze yllo  ;)


Jo une sdo vras mendjen per njerz qe si njohe ne forum une thjesht them ate qe mendoj dhe qe eshte e drejt sipas meje se fundja nje njeri duhet te ket respekt te pakten per nje person qe ha , pi dhe rri (shok)
Une per veten keto gjera si bej as tek nje person qe thjesht i flas rruges .


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #12 Me: Maj 31, 2008, 03:19:04 MD »
bravo locked po mos e caj koken kur disa kane inat hahahahahJashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #13 Me: Maj 31, 2008, 04:14:22 MD »
S'e di si do ngelesh ky locked po t'i kishte q*motren nje shoku qe ky i kishte hapur deren e shtepise....
Nese edhe po ta kishte motren kurve...siç e ishte motra e shokut te vet....
Edhe ty Pleshto do doja te shikoja ça do beje ne ato raste....
Sa per tregimin...locked mos e ke lene gje shtatezene se mesa kuptova une ja paske derdhur brenda.....kujdes babuç se do behesh me femije e s'ke nga e çon b* pastaj...
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 17, 2008, 10:37:04 MD nga CrYsTaL »

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
qysh e q*** motren e shokut
« Pergjigju #14 Me: Maj 31, 2008, 04:17:25 MD »
Ore c'eshte ky fjalor? Ngelet duke gjykuar njerzit. Vajze eshte ajo, nese se q*** ky do e q*** ndonje tjeter... Cfar ndryshimi ka?? Kur vajza do vet s'ke ci ben...

Mire ja bere Locked mos degjo keta moralistet. Keta mendojne se q**ja eshte vrasje apo ofendim nuk e din qe eshte qejf...

Pra i plotesove qejfin vajzes se shokut.. Je treguar tamem shoke  ;D

O LAL, KE MOTER TI?
po nje shok ne shtepi e ke futur ti?
mendoje te jet si ky shoku ai shoku jot?!
...TE GJITH BIEN...