Autori Tema: Ne Zyre  (Lexuar 55691 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ne Zyre
« Me: Prill 30, 2008, 08:38:29 MD »
Derguar nga nje vajze anonime:

AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,DETYRA IME ME LIDHE ME SHUME MESHKUJ,MADJE SHUME HERE KOLEGET E PUNES NUK MI HEQIN SYTE SA HERE HIPI DHE ZBRES SHKALLET E ZYRES,PER TE KALUAR NGA NJE ZYRE NE TJETREN.GJITHMON KAM MARRE ATE QE KAM DASHUR NGA MESHKUJT,DI SI TE BEJE QE TE ME DESHIROJNE,MADJE JAM AQ EKSITUESE SA SHPESH E NDIHEJ SIKLETIN E MESHKUJVE KUR ME RRINE PRAPE,SIDOMOS KUR SYTE E MI JESHIL PERSHKRUAJNE TRUPIN E TYRE,DHE NDIHEJ EKSITIMIN E TYRE.
DHE ATE DITE,ISHTE PO E NJEJTA RUTIN.MORA MAKIN DHE NDALOVE TE BARI I PERHERSHEM QE PIJA KAFEN ME SHOQET E MIJA,DHE PASTAJ DIREKT NE ZYRE,NE BANKE..NE ATE KOHE ISHA NENDREJTORESH E BANKES *****,ISHA PREJ 2 VJETESH ATY.
HYRA NE ZYRE ,KUR SEKRETARJA ME LAJMEROJ PER NJE MBLEDHJE ME DREJTORIN DITEN E NESERME,AI ISHTE KTHYER NGA FRANCA,DHE DUHET TE BENIM BILANCIN E MUAJIT TE FUNDIT....ME THENE TE DREJTEN ME BESDISI KJO MBLEDHJE,SEPSE NUK KISHA MBYLLUR DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE,PER KETE DUHET TE PUNOJA DERI VONE ATE MBASDITE.
DHE ASHTU NDODHI VERTET,ATE DITE PUNOVA DERI PAS ORARIT TE ZAKONSHEM,PUNEN E MBAROJA ZAKONISHT NE 3.30....DHE PASI MBAROJ ORARI DHE TE GJITHE U LARGUAN MENDOVA SE NGELA VETEM NE PUNE,DHE FILLOVA TE PUNOJA PER DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE.ULA GRILAT , HOXHA XHAKETEN DHE U ULA PO PUNOJA....KUR PAS PAK RRA DERA.U HABITA,NGRITA SYTE DHE PASH SE NE DERE ISHTE DREJTORI.ME CUDITI QE PO PUNONTE AQ VONE,SE DIJA QE ISHTE ATY.
DREJTORI ISHTE NJE DJALOSH SHUME I KENDESHEM,RRETH TE 30,BRUN DHE ME NJE TRUP SHUME TE BUKUR.KISHTE NJE TE FOLUR SHUME TE ZGJEDHUR,DHE ME MUA PERHERE KISHTE PASUR NJE SJELLE SHUME TE KENDESHME.
U NGRITA NE KEMBE DHE MORRA XHAKETEN TA HIDHJA SUPEVE,ISHA VETEM ME NJE KEMISHE TRASPARENTE,KU RECIPETAT E MIA LININ TE SHIKOHEJ GJOKSI.AI ME THA TE MOS LEVIZJA,DHE HYRI NE ZYREN TIME.PO BISEDONIM KUR SYTE E TIJ U ULEN NE DEKOLTEN TIME,DHE DERI TE KEMBET,QE DUKESHIN QARTE POSHT FUNDIT TE SHKURTER.U NGRIT NE KEMBE,DHE U AFRUA TE TRYEZA E PUNES SIME.U PERKUL DREJT MEJE DHE DOREN E FUTI MES KOFSHEVE TE MIJA TE BARDHA,U UL,ME HAPI PAK KEMBET,LEVIZI TANGAT ME GISHT DHE ME GJUHE FILLOJE TE LEPINTE P* DERI SA NGA BUZET E MIJA FILLUAN TE LESHONIN TINGUJ KENAQESIE.AI ME COJE KEMBEN MBI KARRIGEN KU ISHA ULUR,DHE ME ULI FUNDIN.TANGAT I SPOSTOJ DERI NE FUND,QE TE MOS PENGONTE FUTJEN.DHE U NGRIT NE KEMBE,UNE I HAPA ZINXHIRIN E PANTALLONAVE DHE AI NXORRI K*.E MORRA NE DORE,ISHTE I MADHE,NUK ME ZGJENJEHU ASPAK...MADJE DHE I TRASHE.E LEPIJA,BUZEKUQ IMI NGELI TE KOKA E KARIT TE TIJ.ME THOSHTE QE TA FUSJA TE GJITHE NE GOJE,DERI NE GURMAZ.DHE ASHTU BERA.E FUSJA DERI NE FUND,DERI SA PER PAK MBYTESHA.AI ME GRISI KEMISHEN DHE RECIPETAT.ME NGRITI NE KRAHE,ME MBESHTETI TE MURI DHE FILLOJE TE ME QINTE,ME SHUME SHPEJTESI,DHE SA VINTE DHE SHTOHEJ.UNE RENKOJA DERI NE EKSTAZ.AI ME PYESTE NESE ME KENAQTE,DHE ME THOSHTE TE BERTISJA ME FORT,ME SHUME.PASTAJ ME KTHEHU NGA PAS,ME MBESHTETI TE TRYEZA E PUNES DHE FILLOJE QE TE ME LEPINTE B***DHE FUSTE GJUHEN NE ANUS.ME HAPI KEMBET ME GJURIN,DHE FUTI K*= NE B***,DUKE ME SHTRENGUAR TE HIJET,QE TE MOS LEVIZJA.PENETRIMI I TIJ ISHTE SHUME I DHUNSHEM,DHE I SHPEJT,DHE DEGJOHESHIN RENKIMET E TIJ,SA HERE QE POMPONTE.E NXIRRTE DHE MA JEPTE TA LEPIJA,PASTAJ E FUSTE PRAPE NE B*** DHE CDO HERE QE E FUSTE ISHTE ME EMBEL.SA HERE QE POMPONTE ME KAFSHONTE NE KURRIZ DHE ME PYESTE SA SHUME E DOJA KARIN.TRUPI I TIJ QE DUKEJ NGA KEMISHA E ZBERTHYER,ME SHENJAT E THONJEVE TE MI NE GJOKS,ME EKSITONTE DHE ME SHUME.AI ME Q* FORT,ME KAFSHONTE DHE GISHTIN E MESIT E KISHTE FUTUR KE ORGANI  IM.ME CMENDTE KU ME KENAQTE DHE NGA PARA DHE NGA MBRAPA.ME JEPTE NJE SHENJE POSEDIMI.AI SHTRENGOJ DUART NE HIJET E MIJA,DHE ME DISA POMPIME TE SHPEJTA,U PRISHE BRENDA NE B*** TIME.NDJEVA NXEHTESIN E TIJ BRENDA MEJE,DHE KJO ME EKSITOJ ME SHUME.SE DI PO ISHTE SEXI ME I BUKUR QE BEJA PREJ KOHESH.TE NESERMEN ISHIM NE MBLEDHJE,SI CDO MBLEDHJE TJETER.
DHE SI CDO DITE UNE SHKOJE NE PUNE,ME TE NJEJTAT SHIKIME QE ME NDJEKIN,DHE ME DESHIROJNE.
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2010, 03:22:19 MD nga CrYs »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ne Zyre
« Pergjigju #1 Me: Maj 02, 2008, 03:34:53 MD »
Sa mire te kesh kolege te tilla ne zyre  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Ne Zyre
« Pergjigju #2 Me: Maj 03, 2008, 12:37:43 PD »
ehh
duhet te jesh drejtor qe te kesh kolegje te tilla pleshto

une di mjaft situata te tilla por kjo ishte mjaft e detajuar, me pelqeu menyra sesi ajo i pershkruante situatat
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ne Zyre
« Pergjigju #3 Me: Maj 06, 2008, 04:16:22 MD »
ehh
duhet te jesh drejtor qe te kesh kolegje te tilla pleshto

une di mjaft situata te tilla por kjo ishte mjaft e detajuar, me pelqeu menyra sesi ajo i pershkruante situatat


Kolegje apo kolege?  :D

Nese je drejtor ske kolege te tilla, se nje eshte drejtor  :P

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Ne Zyre
« Pergjigju #4 Me: Maj 06, 2008, 04:17:57 MD »
koleg ne profesion

profesioni eshte nje
ekonomiste-ekonomist
apo e kam gabim???
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #5 Me: Maj 16, 2008, 09:25:18 MD »
Kolege e mire do te ishte.
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Ne Zyre
« Pergjigju #6 Me: Maj 20, 2008, 11:12:51 MD »
kur svazhdova dhe une shkollen te behesha drejtor :D


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë xxxxxx

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #7 Me: Maj 24, 2008, 12:37:33 PD »
a te jete e vertet kjo eeeeeeeeee???????

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Ne Zyre
« Pergjigju #8 Me: Maj 27, 2008, 07:11:40 MD »
a te jete e vertet kjo eeeeeeeeee???????


E vertet eshte por pse s'me ndodh mua pyes veten une|

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Ne Zyre
« Pergjigju #9 Me: Maj 29, 2008, 06:59:39 MD »
do ket qen labe kjo se anej i thon p*  p*  lool

si gjithmon fain e ka drejtori ne kto pun  ;D
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2010, 03:23:16 MD nga CrYs »

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Ne Zyre
« Pergjigju #10 Me: Maj 30, 2008, 10:59:19 PD »
po gruja ne pune me me drejtorin po burri fle gjuhe hahahahaha iku ene kjo bote nuk bahet maJashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Ne Zyre
« Pergjigju #11 Me: Maj 30, 2008, 04:09:48 MD »
nuk cohet gruaja ne pune se mos me drejtorin me kolegun e punes do i prishet njer mendja


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë locked

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: -1
Ne Zyre
« Pergjigju #12 Me: Maj 30, 2008, 10:40:24 MD »
 O0shum tregim i mir.po me tradhtu burrin..shum keq//////

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Ne Zyre
« Pergjigju #13 Me: Maj 31, 2008, 05:31:05 MD »
O0shum tregim i mir.po me tradhtu burrin..shum keq//////
vetem ti mos fol se ke tradhtu besen e shokut,dhe ke ftyr me fol ktu ik mer futja vrapit

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Ne Zyre
« Pergjigju #14 Me: Maj 31, 2008, 05:33:39 MD »
Te jap doren the-rock...
Mire i the babuç, u be ky te flasi per moral....