Autori Tema: Ne Zyre  (Lexuar 55869 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Ne Zyre
« Pergjigju #45 Me: Gusht 17, 2009, 03:51:08 MD »
nuk cohet gruaja ne pune se mos me drejtorin me kolegun e punes do i prishet njer mendja
epo mbaje ne shpi se e ben me lehte me komshiun :P

hahahahagagaga te pakten drejtori e paguan ndersa komshiu e q* falas ;D ;D ;D

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Ne Zyre
« Pergjigju #46 Me: Gusht 17, 2009, 03:52:19 MD »
te gjitha femrat nje turi kan.po ky drejtor ka shku me punu apo me q....

hahahahagagagagaa je i madh ;D :D

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Ne Zyre
« Pergjigju #47 Me: Nëntor 07, 2009, 10:09:12 MD »
MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,DETYRA IME ME LIDHE ME SHUME MESHKUJ,MADJE SHUME HERE KOLEGET E PUNES NUK MI HEQIN SYTE SA HERE HIPI DHE ZBRES SHKALLET E ZYRES,PER TE KALUAR NGA NJE ZYRE NE TJETREN.
Qe ktu u kuptua se si do te perfundonte dita  [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë ai cuni

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #48 Me: Janar 08, 2010, 02:43:12 MD »
ska qen gjo ai po ske ra nai her me hamshor si puna ime ti te mos shkoje mendja per ...  ju betohem :o
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2010, 03:13:07 MD nga n00b »

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ne Zyre
« Pergjigju #49 Me: Janar 08, 2010, 03:32:32 MD »
Ps... Ka mundesi ti zevendesoni disa emra banale ...me **** ose me nje term tjeter me te pershtatshem, pls. Mire do ishin postimet apo diskutimet te behen mbas ores 8 apo 9, mgjth kjo eshte optional, sepse jo kushdo i ka mundesite.  [peace2]
Ka shume anetare nen 18 vjec qe frekuentojne kete forum!!
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ne Zyre
« Pergjigju #50 Me: Dhjetor 27, 2010, 10:43:13 MD »
Sa i enderrojne keto budallalleqe keta zyrtaret e ardhshem :P

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Ne Zyre
« Pergjigju #51 Me: Janar 26, 2011, 02:23:44 MD »
Vajze anonime me allate mashkulli :P