Autori Tema: Ne Zyre  (Lexuar 55692 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë 111

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #30 Me: Tetor 31, 2008, 02:31:10 MD »
po pse ca ka me shku me drejtorin kur burri fle??????? :-*

Jashtë Linjë smokedcod

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #31 Me: Shkurt 20, 2009, 02:51:14 MD »
DUKE LEXUAR TREGIMIN EDHE MUA MU NGRIT.
EJA TE UNE PER NJE REPLAY[color=red][/color]

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ne Zyre
« Pergjigju #32 Me: Shkurt 20, 2009, 06:40:19 MD »
DUKE LEXUAR TREGIMIN EDHE MUA MU NGRIT.
EJA TE UNE PER NJE REPLAY[color=red][/color]

hahahaahahahahahaha

Jashtë Linjë janjar

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #33 Me: Shkurt 26, 2009, 11:14:03 PD »
te gjitha femrat nje turi kan.po ky drejtor ka shku me punu apo me q....

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
Ne Zyre
« Pergjigju #34 Me: Mars 03, 2009, 09:36:07 PD »
te gjitha femrat nje turi kan.po ky drejtor ka shku me punu apo me q....


Nuk ka faj drejtori jo,ia ka qejfi vete asaj i ngrefet vend e pa vend [whackbutt]
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë LaCosta

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: -1
Ne Zyre
« Pergjigju #35 Me: Mars 08, 2009, 10:10:21 PD »
Menyre e bukur e kallximit ! Po si ka mundesi qe te erdhi nzyr edhe tfuti doren fill posht shaleve ? Gjithsesi bukur tregohej .

Jashtë Linjë LaCosta

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: -1
Ne Zyre
« Pergjigju #36 Me: Mars 08, 2009, 10:27:59 PD »
Ej mos shifni shume filma naten se keni me ngel mrapa !

Jashtë Linjë LaCosta

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: -1
Ne Zyre
« Pergjigju #37 Me: Mars 08, 2009, 10:45:49 PD »
Ti Sibora punoke ne ministri

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Ne Zyre
« Pergjigju #38 Me: Mars 09, 2009, 01:52:43 MD »
QYQE QYQE QYQE U PRISH DYNJAJA FARE E KAN FAJ CUNAT PASTAJ PO KURVA KURVE DO MBETET OSE MA MIR BURRI ME NJE ANE E AJO NE ANEN TJETER P[ASKA GJANA INTERESANTE TE KY FORUMI I SHKRETI BURRI ASAJ PASKA IKUR DHE ME BYTHE TE CARE :P

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Ne Zyre
« Pergjigju #39 Me: Mars 09, 2009, 02:09:00 MD »
O CUNA MOS JU RAFTE KURVA PER HISE SE JU MORI ME QAFE SE TANI BAJNE DHE SI MODERNE KANE MSU I GJA NGA TELEVIZZIONET QE TE (Q*  ASH KULTURE)   [cool1]
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2010, 03:24:51 MD nga CrYs »

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
Ne Zyre
« Pergjigju #40 Me: Mars 09, 2009, 08:05:58 MD »
Atehere ndryshon puna dhe shefi behet punetor dhe punetori shef [rlmao]
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Ne Zyre
« Pergjigju #41 Me: Mars 10, 2009, 09:35:02 MD »
vaj medet te thote shefi te ash rritur 300 eu  [winningdance]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Ne Zyre
« Pergjigju #42 Me: Prill 22, 2009, 11:08:15 MD »
koleg ne profesion

profesioni eshte nje
ekonomiste-ekonomist
apo e kam gabim???
Citim
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë era

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 599
 • Popullariteti: -2
 • me ruaj kur t me gjesh,qe t me kesh kur t me duash
  • TINGUJ ZEMRE
Ne Zyre
« Pergjigju #43 Me: Gusht 07, 2009, 12:25:16 PD »


[/quote]


si i njohur ky tregimi  [wink1] [wink1] [wink1] [wink1] [wink1]
une them qe ne nje teme te gjithe ata qe kane fantazine pak te zhvilluar, te shkrujane tregime dashurie vete, se keta ne net jane shume te tepruar
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2010, 03:25:53 MD nga CrYs »
L'amore non deve implorare e nemmeno pretendere,
l'amore deve avere la forza di diventare certezza dentro di sé.
Allora non è più trascinato, ma trascina.

Jashtë Linjë ★Mystic★

 • Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15075
 • Popullariteti: 305
 • KRYETARJA NR:1 E ARMIQTE E POPULLIT!
Ne Zyre
« Pergjigju #44 Me: Gusht 07, 2009, 01:13:52 PD »
 [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1]
shume e egzagjeruar si histori  [huh1]
Njeriu ka ca norma ne te veshur ne te sjellur ne cdo lloj mjedisi
une personlisht jam ne kontakt me njerezit shume nga klasa te ndryshme
e kultura mosha e arsim e pozicione te ndryshme per vete profesionin qe
ushtroj dhe realisht keto histori si kam degjuar kurre...a nese pastaj ti vishesh
dekolte e trasparente cfaj ka mashkulli shkret.Nese nuk deshiron qe te tilla citime
te behen reale athere ruaj distancen dhe etiken e te sjellurit mbi te gjitha te te veshurit..
Femrat janë si gjeneralët: Atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore!