Autori Tema: Ne Zyre  (Lexuar 55870 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ne Zyre
« Pergjigju #15 Me: Qershor 04, 2008, 08:17:10 MD »
eh u pa puna duhet me hap biznes te madh cuna :P
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ester

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #16 Me: Qershor 14, 2008, 09:56:43 MD »
ehh
duhet te jesh drejtor qe te kesh kolegje te tilla pleshto

une di mjaft situata te tilla por kjo ishte mjaft e detajuar, me pelqeu menyra sesi ajo i pershkruante situatat


Kolegje apo kolege?  :D

Nese je drejtor ske kolege te tilla, se nje eshte drejtor  :P


srtie7t6ie68o

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ne Zyre
« Pergjigju #17 Me: Qershor 14, 2008, 09:57:54 MD »
ester cfar doje te shkruaje ti ? s'te kuptova  :P
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë shkodrani_01

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #18 Me: Qershor 22, 2008, 01:47:36 MD »
Qeka hata krejt ma qovi edhe mu TA MARRSHA MAS ISHTE FILM MAR VLLA SE SKA MUNSI. :o :o :P

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ne Zyre
« Pergjigju #19 Me: Qershor 23, 2008, 12:10:39 MD »
nuk cohet gruaja ne pune se mos me drejtorin me kolegun e punes do i prishet njer mendja
epo mbaje ne shpi se e ben me lehte me komshiun :P

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Ne Zyre
« Pergjigju #20 Me: Qershor 23, 2008, 04:03:32 MD »
nuk cohet gruaja ne pune se mos me drejtorin me kolegun e punes do i prishet njer mendja
epo mbaje ne shpi se e ben me lehte me komshiun :P

tani po qe se eshte kurv ajo mbaje sa te duash mbyllur do ta gjej mundesin ajo per te ikur me ndonje tjeter po ishalla na bie ndonje e mire per pjes ;)


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ne Zyre
« Pergjigju #21 Me: Qershor 23, 2008, 06:21:46 MD »
nuk cohet gruaja ne pune se mos me drejtorin me kolegun e punes do i prishet njer mendja
epo mbaje ne shpi se e ben me lehte me komshiun :P

tani po qe se eshte kurv ajo mbaje sa te duash mbyllur do ta gjej mundesin ajo per te ikur me ndonje tjeter po ishalla na bie ndonje e mire per pjes ;)
ahahahahah  Beratsi sa u tremebni ju grave kurva mos ju bin per pjes  ;D 
qe mos ua dredhi gruaja jeni te paret, por  t'ja dridhni grave aman se c'jeni te zotet ;D

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Ne Zyre
« Pergjigju #22 Me: Qershor 23, 2008, 06:25:30 MD »
ca kohe ktej :)

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ne Zyre
« Pergjigju #23 Me: Qershor 23, 2008, 06:41:13 MD »
 :D :D ehhhh sic eshte koha ashtu jan dhe njerzit shofero mos u habit !

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Ne Zyre
« Pergjigju #24 Me: Qershor 23, 2008, 06:48:54 MD »
po per te mat nji   rug sa km eshte duhet  pika nisjes  :)

Jashtë Linjë tatas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #25 Me: Korrik 07, 2008, 06:52:31 MD »
kjo me duket se qe rrene pa ju ofenduar,ku ke pa ti drejtor qe e ben ate pune ne zyre?aty  mund ta bej me sekretaren me sa kam nigju une sepse skam qen ndonjeher drejtor vete,nendrejtoresha do kushte te rehatshme mer mik

Jashtë Linjë space_boy

 • njeriu nuk jeton vetem prej buke !
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 316
 • Popullariteti: -1
 • WWW.VERIU.COM
  • veriu.com
Ne Zyre
« Pergjigju #26 Me: Gusht 01, 2008, 12:19:47 MD »
pillar drejtori e kurv kjo ! ju lumte
Njeriu nuk jeton vetem prej buke !

Jashtë Linjë andromeda

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Ne Zyre
« Pergjigju #27 Me: Gusht 02, 2008, 06:07:33 MD »
yyyyyyyyyyyy sa bukur kjo po smund te jete e vertete se vetem nje femer pa vlera mund ta beje une sdo te bejsha kure nje gje te tille eshte thjeshte nje aresye per te qene ne qender te vemndjes une se besoj kete trillim po mund te jete e vertete nejse nje femer qe trahdeton burin e saj do te thote qe rin me te thjeshte per te thene se ajo ka mbaruar si kurore une sdua qe mua te ma beje i dashuri por sido qofte nuk do tia beja :)

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Ne Zyre
« Pergjigju #28 Me: Shtator 23, 2008, 05:24:58 MD »
O0shum tregim i mir.po me tradhtu burrin..shum keq//////
vetem ti mos fol se ke tradhtu besen e shokut,dhe ke ftyr me fol ktu ik mer futja vrapit
te lumt the_rock.....

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Ne Zyre
« Pergjigju #29 Me: Tetor 25, 2008, 11:18:32 MD »
O0shum tregim i mir.po me tradhtu burrin..shum keq//////
vetem ti mos fol se ke tradhtu besen e shokut,dhe ke ftyr me fol ktu ik mer futja vrapit

ahhahahaha bravo the rock kuc ti re