Autori Tema: Hera juaj e pare!  (Lexuar 87157 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Me: Janar 04, 2009, 12:34:27 MD »
Pershkruani ketu heren tuaj te pare qe keni bere seks!. Me ke e bete? ne c'vend? ca moshe kishit? dhe keshtu me radhe!
Komentet i vendosni ne vend tjeter jo ketu! Po e filloj une:

Heren e pare e kam bere me komshien qe rrinte nje kat me siper. Une kati 4 ajo kucka ne kat te  5! Isha 15 vjece dhe gjithe veres ajo dilte ne ballkon dhe rrinte ulur me minifunde apo pantallona te shkurtera, ne ballkon rrija dhe une dhe e shikoja me bisht te syrit. I bija me dore 3, 4, 5 here ne dite duke e menduar kurven, me cmendte fare. Ajo ishte 17 vjece dhe kishte ca kofshe te papare po ashtu edhe gjoksin rrinte gjithmon me kanatiere. Nga fytyra nuk ishte ndonjegje e vecant le te themi mesatare, por kishte fytyre pisanjozeje qe tesjell ne mendje vetem sex.

I kam rene me dore 2 muaj rrjesht pastaj ne gusht me doli rasti sepse prindrit e saj iken 3 dite nga shtepia. Ne fillim e fillova duke lozuar me letra te shkalla e saj, pastaj duke nxjer si shkak qe binte dielli te shkalla i thashe te luanim te shpia e saj meqnse skishte njeri. Keshtu luanim me letra aty dy dite. Behesha gati te beja ndonjegje te hidhesha ne qafe por kisha frike dhe turp. Mendoja " Po sikur mos te doje kucka " sikur te filloj te bertasi...
Dita e trete ishte e fundit sepse i ktheheshin prinderit perndryshe, thashe me vete: Vk o e bej tani ose kurre me do ma heqi ndonje i madh me makine pas pushimeve... Kshuqe duke lozur aty ne divan u afrova dhe ju hudha persiper... nuk e mbaj mend as vete mire se cfar bera por mne erdhi cdogje natyrale sikur ta kisha bere gjithmon. Ajo kucka po vdiste per vete por kishte turp si mua te ma thoshte.. Kjo ishte hera e pare pastaj vazhduam sa here kishim mundesi edhe gjate dimrit!
« Redaktimi i Fundit: Janar 04, 2009, 12:36:29 MD nga apache »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #1 Me: Janar 04, 2009, 05:03:52 MD »
.........................
« Redaktimi i Fundit: Gusht 13, 2009, 12:49:19 PD nga BL3DY_AL »

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #2 Me: Janar 19, 2009, 02:37:06 MD »
Hahahaha apache nuk ndryshon kurre ti.

Hera ime e pare fare ka pak per te treguar. Isha 10 vjece dhe kisha shkuar te dajua gjate veres do rrija 1 jave. Ai djali dajos 11 vjec si mistrec qe ishte shkonte me nje komshien qe kishte ne te njejtin kat. Ajo ishte 10 vjece si mua nese sgabohem... keshtuqe me ftuan edhe mua, dhe me la turnin si te parin meqe isha mik :P. hahahahhhha. Ate jave e q**** nja 3 here ate gocen, ajo ishte bere specialiste fare, tak fak i hiqte vet tutat breket dhe hapte direkt shalet... Mbaj mend qe isha super i eksituar skisha pare ndonjehere p*** me sy deri atehere :D. Te treja heret klasike ne krevat kuptohet, sme pillte mendja gjera te tjera ne ate moshe pastaj isha edhe i turpshem :P :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #3 Me: Janar 25, 2009, 02:04:05 MD »
Bravo bledi dhe pleshti, hallall ju qofte!!!

I bje qe te gjithe meshkujt dhe femrat e tjere te forumit te jen virgjerushe, pervec ne treve  [grin1]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #4 Me: Prill 29, 2009, 11:59:34 PD »
e dini pse nuk ka goca qe te tregojne heren e tyre te pare?

1. sepse nuk u doli si e menduan
2. sepse per ashtu si u doli duan ta mbajne per veten e tyre
3. ju siguroj qe nuk ju vlersojne kur e tregoni.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #5 Me: Prill 29, 2009, 12:13:15 MD »
hera ime e par ishim te dy virgjerush.
kisha nje shpi bosh qe e mbante nje shoku im per te tilla raste
ai shoku ishte 4 vj me i madh se mua.
carcafi ishte pis dhe e marr e hedh ne banjo dhe e shtroj me nje carcaf te ri
zbres posht ne kat te par te nje lulishte aty dhe mar sa me shume lule
u hedh petalet mbi carcafin e lar dhe hedh dhe pak parfum te skaduar
me falen disa gabime i kisha te gjitha me te degjuar sepse isha i vogel
i bej zile asaj goces dhe vjen posht, dal dhe e pres, ngjitemi te dy lart
ishte nje ver e prishur aty, pim pak nga ajo dhe une e filloj dhe e ledhatoj.
kishim qen dhe dy here tje tjera ma par atje por nuk i bera gje sepse nuk donte.
pasi filloj me ta puthur dhe ledhatuar, ne dhom ishte ber nje ambient i erret sepe ishin mbyllur grilat dhe une shkova te ndizja qirinjt, ajo nderkoh po mendohej ulur mbi krevat.
e shikoj dhe kuptova qe po mendonte per ne te dy.
i shkoj afer, i mar doren dhe i them te cohet,
kur cohet e perqafoj fort dhe i them se e doja shume.
i filloj perseri me puthje dhe dhelatime. ngre batanien dhe ajo pa lulet dhe petalet qe une kisha hedur aty. vuri buzen ne gaz, dhe pasi u shtrim me shtrengoi fort.
u mundova ta ngrohja me puthje me pekredhelje dhe duke ferkuar komplet trupin tim me trupin e saj, ne te till menyr e zhvesha. ishte nje spektakel me vete te shikoje nen driten e qirinjve fytyren e saj engjellore teksa eksitohej nga ferkimet e mia, tek sa ndjente shpatullat e mia te shtrengonin trupin e saj, zerin tim qe i thoshte se ishte e mbrekullueshme, te shikonte syt e mi qe ishin gjysem te perenduar nga kenaqesia qe isha me te...
me pas hasa probleme sepse isha i vogel dhe nuk dija
nuk po i gjeja dot vrimen, edhe pse ishte lagur. ajo ishte shume e ngusht, u bera qull ne djers dhe prap nuk po e gjeja. u lodha sepse po rrija mbi duart e mia qe ajo te ndihej mire.
u cova e rregullova dhe e pash kur futej, aty mu ndryshuan konceptet ishte dicka ndryshe
thjesht dicka ndryshe nga ce kisha imagjinuar dhe enderruar.
ne ato moment ajo me shtrengon fort me trupin e saj. trupi im u be flak fare
nuk po ndjeja me se ajo po me cirrte kurrizin une vec e shikoja ne syt qe ajo shtrengonte dhe spo merrte me as frym thjesht po shtrengohej nga dhimbja.
une e beja avash sepse e dija qe ashtu duhej ber. edhe pse nuk po ndjeja ndonje kenaqesi te madhe.
ishte e paharrueshme jo se bera sex. por sepse bera dashuri per her te par me nje njeri qe ateher e doja.

ndersa sot eshte dicka tejter....   :-)

edhe ajo nuk e di qe une e mbaj mend kaq mire situaten dhe mendoj se po ta shikoj kete do i pelqej. sepse dhe ajo dhe une jemi njerez anonim.
keshtu te tjeret do thon. ka qen nje cift qe ka ber keshtu...ishte e mbrekullueshme.
« Redaktimi i Fundit: Prill 29, 2009, 12:22:10 MD nga eri_fr »
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #6 Me: Prill 29, 2009, 03:46:27 MD »
sa paska vujt cuni.....................hahaahahahahahahah.............

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #7 Me: Maj 10, 2009, 08:11:10 MD »
Tregimi i Erit me i bukuri.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #8 Me: Maj 10, 2009, 08:30:32 MD »
Ne kerkese te APACHE ktu nuk lejohen komente...
Nese keni ndonje gje per te postuar ne lidhje me temen bejeni,ne te kundert postimet e teperta dhe komentet do fshihen...Kjo eshte hera e fundit qe paralajmeroheni... :)

Jashtë Linjë edi77

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 407
 • Popullariteti: 1
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #9 Me: Maj 20, 2009, 03:08:30 MD »
hera ime e pare,,ne moshen 14vjec,,ajo ishte 15!!!

Jashtë Linjë taulanti_modena

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 51
 • Popullariteti: 0
 • KURVA IME PREFERUAR NORDDDDDDDDDD
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #10 Me: Qershor 10, 2009, 03:12:48 MD »
une smaj men heren e funit do maj men te paren :P

Jashtë Linjë mister_dr

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #11 Me: Korrik 02, 2009, 09:11:38 PD »
o ero  ca filmi e ke pa kte qe po tregon . S 'ma merr mendja qe  fieri qeka bo parisi-2. [angry2]

Jashtë Linjë bebygirl

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 213
 • Popullariteti: 8
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #12 Me: Korrik 07, 2009, 02:40:26 MD »
hala qik :P edhe se i kam 21 vjet :D :P po e pres princin :D
?? ma mir jeta ime pa ty ??

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #13 Me: Korrik 20, 2009, 01:41:51 MD »
o ero  ca filmi e ke pa kte qe po tregon . S 'ma merr mendja qe  fieri qeka bo parisi-2. [angry2]

parisin nuk e kam pare, lum si ti qe e ke pare, magjithate une kam pasur mundesine te rritem qe i vogel, kjo per arsye te miat, dhe per arsye se rrija me moshe me te madhe, mua per ate gje me mesuan sepse une vet nuk e kisha ate ide, dhe te them te drejten nuk e vlersova per momentin, pervec se mu duken te tepruara dhe me acaruan pak. sepse thash -une sjam i ketyre gjerave. ne ate kohe keshtu e mendoja. sot di ti vlersoj ato lloj gjerash. duhet te vije keq qe menyra se si ti e ben te kenaq vetem ty sepse partnerja jote mund te doj dike qe edhe ta prishi te pakten nje here ne vit ndonje nga gjitonet, nderkoh qe ka te tjere qe ja dalin dite per dite dhe nate per nate.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #14 Me: Gusht 04, 2009, 03:53:08 MD »
o ero  ca filmi e ke pa kte qe po tregon . S 'ma merr mendja qe  fieri qeka bo parisi-2. [angry2]

hagagagagagahahahagagagagagaga i madh mister dr. Ketu komentet nuk lejohen po ti e paske dhen te forte bravo.
Eri mos genje shume ti mos i zbukuro gjerat thuaj ja futa si ja futa sme mbahet mire mend  [teethsmile]