Autori Tema: Eksperience mahnitese  (Lexuar 44381 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #15 Me: Maj 10, 2009, 08:15:50 MD »
Se kuptoj ca keni ju te tjeret me Rolandin keni inat pse e ka te madh ai apo si.ahahahahah

Jashtë Linjë ekremi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #16 Me: Korrik 31, 2009, 11:10:05 PD »
Me duket se shumica e shqiptareve do te donin ta kishin me shume k ... e madh se sa te q...!!!!

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #17 Me: Gusht 02, 2009, 07:34:26 MD »
une punoj ne nje ndermarrje private biznesi ne nje dite te zakonshme pune ne zyren time erdhi nje femer shume e vecante ne pamje te pare.Pasi u prezantuam ajo me tha se jam revizorja e ndermarjes.Ishte teper terheqese.Nuk e kuptova as vet por u ul prane meje dhe pasi biseduam per disa minuta pothuajse nje ore ajo fillonte te me pyeste ne lidhje me eksperiencat e mia me femrat.Une ju pergjgja shkurtimisht por ajo vazhdoi te me pyste ne thellesi te muhabetit.Folem pa reshtur kur ne nje moment ajo me hodhi doren tek k***im i cili ishte eksituar fort dhe me tha mund te me tregosh dhe te me japesh dhe mua nje eksperience te tille.Sapo zbertheu pantollonat e mia nxori perjashta k*** tim qe ne te vertete eshte shume i madh jashte permasave te zakonshme i stermadh,u habit e pa njehere mire dhe me thaa jo eshte e pamundur qe te kesh gjithe kete k*** te lutem me tha mund ta shtrengoj fort ne dore.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash .Ne mes te q**** nxori cel dhe me tha se do ti bej nje foto k**** tend dua ta perdor si nje eksperience mahnitese dhe kam ctju tregoj dhe shoqeve te mia.Pasi kryem seks ajo me tha dua te qihemi prap njehere tjeter .Me e bukura ishte fakti se numri im i cel nuk pushonte se reni nga disa femra te cilat kerkonin te njejten eksperience te cilat ishin shoqet dhe te njohurat e revizores se punes ku une punoja

P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret


o roland po boll genjeve or burr
se nuk po flet si mashkull tan, po flet per te treguar me shume qe ke kar te madh se sa per te treguar qe ke pasur nje histori mahnitese. kjo nuk me duket ndonje histori shume mahnitese. mahnitese eshte fakti qe te ka kerkuar te bej nje foto karit. hahahhahahahah
tani qe e mendoj, duket qart qe ke genjyer, sikur ke dashur te tregosh karin ketu jo historine. tani per mendimin tim fshijeni fare kete histori se i behet qejfi ketij karit.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #18 Me: Gusht 02, 2009, 08:06:21 MD »
une punoj ne nje ndermarrje private biznesi ne nje dite te zakonshme pune ne zyren time erdhi nje femer shume e vecante ne pamje te pare.Pasi u prezantuam ajo me tha se jam revizorja e ndermarjes.Ishte teper terheqese.Nuk e kuptova as vet por u ul prane meje dhe pasi biseduam per disa minuta pothuajse nje ore ajo fillonte te me pyeste ne lidhje me eksperiencat e mia me femrat.Une ju pergjgja shkurtimisht por ajo vazhdoi te me pyste ne thellesi te muhabetit.Folem pa reshtur kur ne nje moment ajo me hodhi doren tek k***im i cili ishte eksituar fort dhe me tha mund te me tregosh dhe te me japesh dhe mua nje eksperience te tille.Sapo zbertheu pantollonat e mia nxori perjashta k*** tim qe ne te vertete eshte shume i madh jashte permasave te zakonshme i stermadh,u habit e pa njehere mire dhe me thaa jo eshte e pamundur qe te kesh gjithe kete k*** te lutem me tha mund ta shtrengoj fort ne dore.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash .Ne mes te q**** nxori cel dhe me tha se do ti bej nje foto k**** tend dua ta perdor si nje eksperience mahnitese dhe kam ctju tregoj dhe shoqeve te mia.Pasi kryem seks ajo me tha dua te qihemi prap njehere tjeter .Me e bukura ishte fakti se numri im i cel nuk pushonte se reni nga disa femra te cilat kerkonin te njejten eksperience te cilat ishin shoqet dhe te njohurat e revizores se punes ku une punoja

P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret


o roland po boll genjeve or burr
se nuk po flet si mashkull tan, po flet per te treguar me shume qe ke kar te madh se sa per te treguar qe ke pasur nje histori mahnitese. kjo nuk me duket ndonje histori shume mahnitese. mahnitese eshte fakti qe te ka kerkuar te bej nje foto karit. hahahhahahahah
tani qe e mendoj, duket qart qe ke genjyer, sikur ke dashur te tregosh karin ketu jo historine. tani per mendimin tim fshijeni fare kete histori se i behet qejfi ketij karit.
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #19 Me: Gusht 02, 2009, 08:06:53 MD »
Leje Eri te knaq veten ky tipi [grin1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #20 Me: Gusht 04, 2009, 03:41:40 MD »
eri mos u bej xheloz ti, meshkujt si rolandi i duhen shqiperise. Bravo roland mos e rruaj k*** ec na trego ndonje qi** tjeter qe ke bere.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #21 Me: Gusht 04, 2009, 04:09:58 MD »
une jam shume xheloz do te doja ta kisha sa rolandi do ishte me mire ta prisja me dysh.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #22 Me: Gusht 04, 2009, 04:11:22 MD »
ska gje ate qe ke perdore mire  [teethsmile]. Rolandi qenka si arnoldi bravo i qofte  [cool1]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #23 Me: Gusht 04, 2009, 04:13:06 MD »
o roland mos u merzit
keto gjera
sjane me inat
por jan me fat
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #24 Me: Gusht 04, 2009, 04:14:52 MD »
.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash


Sa ja paska bere qejfin vehtes ky rolandi. S'e di pse kam pershtypjen qe keta qe flasin keshtu, kane shume komplekse ne krevat dhe per madhesine e shokut te tyre.....shume fallco me duket.
Po e citoj kete postim timin per te thene qe jam dakort me erin.
Shume fallco Rolandi.

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #25 Me: Nëntor 07, 2009, 10:10:15 MD »
Bravo Bravo Rolandi!   [bigok] Q* edhe ndonje te huaj qe ta rritesh famen ne shqiptareve   [teethsmile]

 [cheesy1] [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #26 Me: Dhjetor 27, 2010, 10:41:16 MD »
P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret
« Ndryshimi I Fundit: Shkurt 12, 2009, 09:50:41 MD nga darkina »


Nese ka minoren ne forum le te paraqesin pashaporten para se te hyne ne zonen e kuqe  [grin1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #27 Me: Maj 22, 2011, 04:17:43 MD »
Alamet eksperience ,,, na kerrnaqe ,,, cjane keto budallalleqe i madh i vogel ehuuuuuuuuuuuu sot kerkohet fortesi i madhi do tre ore te ngreje koken .