Forumi Nastradini

Shendeti - Mjeksia => Zone e Kuqe => Tregime Erotike => Tema është filluar nga: apache ne Janar 04, 2009, 12:34:27 MD

Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Janar 04, 2009, 12:34:27 MD
Pershkruani ketu heren tuaj te pare qe keni bere seks!. Me ke e bete? ne c'vend? ca moshe kishit? dhe keshtu me radhe!
Komentet i vendosni ne vend tjeter jo ketu! Po e filloj une:

Heren e pare e kam bere me komshien qe rrinte nje kat me siper. Une kati 4 ajo kucka ne kat te  5! Isha 15 vjece dhe gjithe veres ajo dilte ne ballkon dhe rrinte ulur me minifunde apo pantallona te shkurtera, ne ballkon rrija dhe une dhe e shikoja me bisht te syrit. I bija me dore 3, 4, 5 here ne dite duke e menduar kurven, me cmendte fare. Ajo ishte 17 vjece dhe kishte ca kofshe te papare po ashtu edhe gjoksin rrinte gjithmon me kanatiere. Nga fytyra nuk ishte ndonjegje e vecant le te themi mesatare, por kishte fytyre pisanjozeje qe tesjell ne mendje vetem sex.

I kam rene me dore 2 muaj rrjesht pastaj ne gusht me doli rasti sepse prindrit e saj iken 3 dite nga shtepia. Ne fillim e fillova duke lozuar me letra te shkalla e saj, pastaj duke nxjer si shkak qe binte dielli te shkalla i thashe te luanim te shpia e saj meqnse skishte njeri. Keshtu luanim me letra aty dy dite. Behesha gati te beja ndonjegje te hidhesha ne qafe por kisha frike dhe turp. Mendoja " Po sikur mos te doje kucka " sikur te filloj te bertasi...
Dita e trete ishte e fundit sepse i ktheheshin prinderit perndryshe, thashe me vete: Vk o e bej tani ose kurre me do ma heqi ndonje i madh me makine pas pushimeve... Kshuqe duke lozur aty ne divan u afrova dhe ju hudha persiper... nuk e mbaj mend as vete mire se cfar bera por mne erdhi cdogje natyrale sikur ta kisha bere gjithmon. Ajo kucka po vdiste per vete por kishte turp si mua te ma thoshte.. Kjo ishte hera e pare pastaj vazhduam sa here kishim mundesi edhe gjate dimrit!
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: BOHAN ne Janar 04, 2009, 05:03:52 MD
.........................
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: Pleshti ne Janar 19, 2009, 02:37:06 MD
Hahahaha apache nuk ndryshon kurre ti.

Hera ime e pare fare ka pak per te treguar. Isha 10 vjece dhe kisha shkuar te dajua gjate veres do rrija 1 jave. Ai djali dajos 11 vjec si mistrec qe ishte shkonte me nje komshien qe kishte ne te njejtin kat. Ajo ishte 10 vjece si mua nese sgabohem... keshtuqe me ftuan edhe mua, dhe me la turnin si te parin meqe isha mik :P. hahahahhhha. Ate jave e q**** nja 3 here ate gocen, ajo ishte bere specialiste fare, tak fak i hiqte vet tutat breket dhe hapte direkt shalet... Mbaj mend qe isha super i eksituar skisha pare ndonjehere p*** me sy deri atehere :D. Te treja heret klasike ne krevat kuptohet, sme pillte mendja gjera te tjera ne ate moshe pastaj isha edhe i turpshem :P :D
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Janar 25, 2009, 02:04:05 MD
Bravo bledi dhe pleshti, hallall ju qofte!!!

I bje qe te gjithe meshkujt dhe femrat e tjere te forumit te jen virgjerushe, pervec ne treve  [grin1]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Prill 29, 2009, 11:59:34 PD
e dini pse nuk ka goca qe te tregojne heren e tyre te pare?

1. sepse nuk u doli si e menduan
2. sepse per ashtu si u doli duan ta mbajne per veten e tyre
3. ju siguroj qe nuk ju vlersojne kur e tregoni.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Prill 29, 2009, 12:13:15 MD
hera ime e par ishim te dy virgjerush.
kisha nje shpi bosh qe e mbante nje shoku im per te tilla raste
ai shoku ishte 4 vj me i madh se mua.
carcafi ishte pis dhe e marr e hedh ne banjo dhe e shtroj me nje carcaf te ri
zbres posht ne kat te par te nje lulishte aty dhe mar sa me shume lule
u hedh petalet mbi carcafin e lar dhe hedh dhe pak parfum te skaduar
me falen disa gabime i kisha te gjitha me te degjuar sepse isha i vogel
i bej zile asaj goces dhe vjen posht, dal dhe e pres, ngjitemi te dy lart
ishte nje ver e prishur aty, pim pak nga ajo dhe une e filloj dhe e ledhatoj.
kishim qen dhe dy here tje tjera ma par atje por nuk i bera gje sepse nuk donte.
pasi filloj me ta puthur dhe ledhatuar, ne dhom ishte ber nje ambient i erret sepe ishin mbyllur grilat dhe une shkova te ndizja qirinjt, ajo nderkoh po mendohej ulur mbi krevat.
e shikoj dhe kuptova qe po mendonte per ne te dy.
i shkoj afer, i mar doren dhe i them te cohet,
kur cohet e perqafoj fort dhe i them se e doja shume.
i filloj perseri me puthje dhe dhelatime. ngre batanien dhe ajo pa lulet dhe petalet qe une kisha hedur aty. vuri buzen ne gaz, dhe pasi u shtrim me shtrengoi fort.
u mundova ta ngrohja me puthje me pekredhelje dhe duke ferkuar komplet trupin tim me trupin e saj, ne te till menyr e zhvesha. ishte nje spektakel me vete te shikoje nen driten e qirinjve fytyren e saj engjellore teksa eksitohej nga ferkimet e mia, tek sa ndjente shpatullat e mia te shtrengonin trupin e saj, zerin tim qe i thoshte se ishte e mbrekullueshme, te shikonte syt e mi qe ishin gjysem te perenduar nga kenaqesia qe isha me te...
me pas hasa probleme sepse isha i vogel dhe nuk dija
nuk po i gjeja dot vrimen, edhe pse ishte lagur. ajo ishte shume e ngusht, u bera qull ne djers dhe prap nuk po e gjeja. u lodha sepse po rrija mbi duart e mia qe ajo te ndihej mire.
u cova e rregullova dhe e pash kur futej, aty mu ndryshuan konceptet ishte dicka ndryshe
thjesht dicka ndryshe nga ce kisha imagjinuar dhe enderruar.
ne ato moment ajo me shtrengon fort me trupin e saj. trupi im u be flak fare
nuk po ndjeja me se ajo po me cirrte kurrizin une vec e shikoja ne syt qe ajo shtrengonte dhe spo merrte me as frym thjesht po shtrengohej nga dhimbja.
une e beja avash sepse e dija qe ashtu duhej ber. edhe pse nuk po ndjeja ndonje kenaqesi te madhe.
ishte e paharrueshme jo se bera sex. por sepse bera dashuri per her te par me nje njeri qe ateher e doja.

ndersa sot eshte dicka tejter....   :-)

edhe ajo nuk e di qe une e mbaj mend kaq mire situaten dhe mendoj se po ta shikoj kete do i pelqej. sepse dhe ajo dhe une jemi njerez anonim.
keshtu te tjeret do thon. ka qen nje cift qe ka ber keshtu...ishte e mbrekullueshme.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: inaaaa ne Prill 29, 2009, 03:46:27 MD
sa paska vujt cuni.....................hahaahahahahahahah.............
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: Beata ne Maj 10, 2009, 08:11:10 MD
Tregimi i Erit me i bukuri.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: BOHAN ne Maj 10, 2009, 08:30:32 MD
Ne kerkese te APACHE ktu nuk lejohen komente...
Nese keni ndonje gje per te postuar ne lidhje me temen bejeni,ne te kundert postimet e teperta dhe komentet do fshihen...Kjo eshte hera e fundit qe paralajmeroheni... :)
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: edi77 ne Maj 20, 2009, 03:08:30 MD
hera ime e pare,,ne moshen 14vjec,,ajo ishte 15!!!
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: taulanti_modena ne Qershor 10, 2009, 03:12:48 MD
une smaj men heren e funit do maj men te paren :P
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: mister_dr ne Korrik 02, 2009, 09:11:38 PD
o ero  ca filmi e ke pa kte qe po tregon . S 'ma merr mendja qe  fieri qeka bo parisi-2. [angry2]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: bebygirl ne Korrik 07, 2009, 02:40:26 MD
hala qik :P edhe se i kam 21 vjet :D :P po e pres princin :D
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Korrik 20, 2009, 01:41:51 MD
o ero  ca filmi e ke pa kte qe po tregon . S 'ma merr mendja qe  fieri qeka bo parisi-2. [angry2]

parisin nuk e kam pare, lum si ti qe e ke pare, magjithate une kam pasur mundesine te rritem qe i vogel, kjo per arsye te miat, dhe per arsye se rrija me moshe me te madhe, mua per ate gje me mesuan sepse une vet nuk e kisha ate ide, dhe te them te drejten nuk e vlersova per momentin, pervec se mu duken te tepruara dhe me acaruan pak. sepse thash -une sjam i ketyre gjerave. ne ate kohe keshtu e mendoja. sot di ti vlersoj ato lloj gjerash. duhet te vije keq qe menyra se si ti e ben te kenaq vetem ty sepse partnerja jote mund te doj dike qe edhe ta prishi te pakten nje here ne vit ndonje nga gjitonet, nderkoh qe ka te tjere qe ja dalin dite per dite dhe nate per nate.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 03:53:08 MD
o ero  ca filmi e ke pa kte qe po tregon . S 'ma merr mendja qe  fieri qeka bo parisi-2. [angry2]

hagagagagagahahahagagagagagaga i madh mister dr. Ketu komentet nuk lejohen po ti e paske dhen te forte bravo.
Eri mos genje shume ti mos i zbukuro gjerat thuaj ja futa si ja futa sme mbahet mire mend  [teethsmile]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 04:17:52 MD
o apache, pse mor burr dhe ty te pelqeu shume historia?
paris do ishte Fieri po ti kisha ber qe heren e par sex oral.
sepse parisi e shpiku per here te pare. pastaj, ato qe kam then se i kam ber eshte e vertet, ato qe them se i kam ndjer ashtu i kujtoj edhe sot, dhe te siguroj apasho qe nuk harrohet.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 04:23:53 MD
Po parisi i ka shpikur gojoret ore? po greket e lashte dhe romaket po ajo kucka egjyptiane kleopatra ca bente sipas teje?
Ore derman keto gjera kan ekzistuar qe ne kohen e majmunit  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 04:35:05 MD
Po parisi i ka shpikur gojoret ore? po greket e lashte dhe romaket po ajo kucka egjyptiane kleopatra ca bente sipas teje?
Ore derman keto gjera kan ekzistuar qe ne kohen e majmunit  [laugh1] [laugh1] [laugh1]


e kam lexuar ne kuriozitet qe oralen te femra, e kane shpikur francezet. orale ne lashtesi ishte e ndaluar, sepse femra konsiderohej e piset nga ato ane sepse nxjerr gjak. e thot dhe kurani ne kohet e sotme.
keshtu ti o derman.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 04:36:57 MD
Po parisi i ka shpikur gojoret ore? po greket e lashte dhe romaket po ajo kucka egjyptiane kleopatra ca bente sipas teje?
Ore derman keto gjera kan ekzistuar qe ne kohen e majmunit  [laugh1] [laugh1] [laugh1]


e kam lexuar ne kuriozitet qe oralen te femra, e kane shpikur francezet. orale ne lashtesi ishte e ndaluar, sepse femra konsiderohej e piset nga ato ane sepse nxjerr gjak. e thot dhe kurani ne kohet e sotme.
keshtu ti o derman.

femra eshte e piste se nxjer gjak? Ore orale i thua gojores ti apo ca?
Keto i benin qe ne kohet qe te them une ti me flet per kuranin qe vjen 2000 vjet me pas  [cheesy1]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: Mistrece ne Gusht 04, 2009, 04:37:36 MD
E piset e kishte fjalen per imorale re dreq, apache-it i iku filli tashi. ;D
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 04:40:26 MD
E mire po nuk e kan shpikur francezet. Kleopatra u bente gojore gjithe rojeve muskuloz dhe me pas i vriste  [laugh1]. Kam lexuar 1000 kuriozitet per kuckat me te medha te historise i njoh mire keto gjera kam diplom.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 04:40:50 MD
E piset e kishte fjalen per imorale re dreq, apache-it i iku filli tashi. ;D

e piset mendoj se e kishte fjalen per gjakun qe i dilte femres mo...!!!???
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 04:42:15 MD
ndoshta, sepse tani qe po me kujtohet, budistet ne librin e kamasutres, kan krijuar 69...
ke te drejt apach-o
gjithsesi historia ime eshte e vertet thuaj cte duash. me behet qejfi qe te terheq dhe ty
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 04:44:48 MD
ndoshta, sepse tani qe po me kujtohet, budistet ne librin e kamasutres, kan krijuar 69...
ke te drejt apach-o
gjithsesi historia ime eshte e vertet thuaj cte duash. me behet qejfi qe te terheq dhe ty

Paske qene esnaf i punes qe heren e pare ti. Po shume mire mos e caj koken per orale se as ne te tjeret si kemi provuar direkt  [cool1]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 04:56:15 MD
o apache une nuk e di per ty,
por mua oralia nuk me duket sex.
une ketu tregova heren time te pare sex vaginal pa oralet i kisha filluar para nje muaji me kete gocen.
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: LindA... ne Gusht 08, 2009, 11:24:30 MD
Kurre mos u harrofte...............................
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Gusht 11, 2009, 09:13:44 PD
Kurre mos u harrofte...............................

Tregoje si e kemi treguar ne te tjeret ;D
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: LindA... ne Gusht 11, 2009, 09:17:47 PD
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: apache ne Gusht 11, 2009, 09:20:35 PD
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..

Po une heren e pare e kisha nuk isha profesionist, tregova te verteten me aq sa mbaj mend ;D
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 11, 2009, 01:08:41 MD
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: shaban cakolli ne Gusht 25, 2009, 02:33:49 MD
nuk me kujtohet
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: LindA... ne Nëntor 07, 2009, 09:37:41 PD
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!


Ca robi kot je mo lal..gjynof se me mu nuk te ec fare [wink1] [peace2]


Hera e pare e imja...kurre mos u harrofte [teethsmile]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: *Eric* ne Nëntor 07, 2009, 10:02:48 MD
Lash nam , por me von besoj se kam rekuperuar mire ;)  [mrgreen]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: eri_fr ne Nëntor 07, 2009, 10:09:57 MD
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!


Ca robi kot je mo lal..gjynof se me mu nuk te ec fare [wink1] [peace2]


Hera e pare e imja...kurre mos u harrofte [teethsmile]
dhe vazhdon te flasesh si gjyshe me komplekse!!! :D
me ty sme ecen se: duhet te mendosh nje here nese do dua une te me eci me ty apo jo?
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: synja ne Dhjetor 14, 2009, 10:13:29 MD
apache po nuk din te shkruash ti apo nuk guxon se mos po zbulohesh huhuhuhuh  [teethsmile]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: tollovia ne Prill 11, 2010, 07:02:53 MD
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: Fshatari_Tr ne Korrik 26, 2010, 10:20:57 MD
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
[rlmao]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: BOHAN ne Gusht 03, 2010, 08:13:27 PD
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
Si mor tollovia i qi*e motren shokut, ste vje icik zor. hahahhahahahaa
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: Fan ne Gusht 04, 2010, 12:02:16 PD
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
Si mor tollovia i qi*e motren shokut, ste vje icik zor. hahahhahahahaa

ky cuni shifka shume XXX .  [laugh1]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: A.E.O.N ne Gusht 30, 2010, 08:26:48 MD
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!


Ca robi kot je mo lal..gjynof se me mu nuk te ec fare [wink1] [peace2]


Hera e pare e imja...kurre mos u harrofte [teethsmile]
dhe vazhdon te flasesh si gjyshe me komplekse!!! :D
me ty sme ecen se: duhet te mendosh nje here nese do dua une te me eci me ty apo jo?
Pakse msuar 101 te psikollogjise te gjimnazit dhe hec babe aplikoi ne cdo cep te internetit [cheesy1] Po qeke si shume i virgjer or mik  [cheers]
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: Reisi ne Shtator 25, 2012, 12:36:48 MD
Hera ime e par kaqen ne moshen 10 vjec kur e qiva vazen e komshis
Titulli: Hera juaj e pare!
Postuar nga: leonard basha ne Shkurt 27, 2015, 11:31:28 PD
se mbaj mend mire kush ishte hera e pare atehere kur bona seks me komshien sic bonin gjith cunat e lagjes me te apo kur kisha ditlindjen ne klas te 7 ma bon dhurat cuni tezes nji kurv me lek