Autori Tema: Hera juaj e pare!  (Lexuar 86901 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #15 Me: Gusht 04, 2009, 04:17:52 MD »
o apache, pse mor burr dhe ty te pelqeu shume historia?
paris do ishte Fieri po ti kisha ber qe heren e par sex oral.
sepse parisi e shpiku per here te pare. pastaj, ato qe kam then se i kam ber eshte e vertet, ato qe them se i kam ndjer ashtu i kujtoj edhe sot, dhe te siguroj apasho qe nuk harrohet.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #16 Me: Gusht 04, 2009, 04:23:53 MD »
Po parisi i ka shpikur gojoret ore? po greket e lashte dhe romaket po ajo kucka egjyptiane kleopatra ca bente sipas teje?
Ore derman keto gjera kan ekzistuar qe ne kohen e majmunit  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #17 Me: Gusht 04, 2009, 04:35:05 MD »
Po parisi i ka shpikur gojoret ore? po greket e lashte dhe romaket po ajo kucka egjyptiane kleopatra ca bente sipas teje?
Ore derman keto gjera kan ekzistuar qe ne kohen e majmunit  [laugh1] [laugh1] [laugh1]


e kam lexuar ne kuriozitet qe oralen te femra, e kane shpikur francezet. orale ne lashtesi ishte e ndaluar, sepse femra konsiderohej e piset nga ato ane sepse nxjerr gjak. e thot dhe kurani ne kohet e sotme.
keshtu ti o derman.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #18 Me: Gusht 04, 2009, 04:36:57 MD »
Po parisi i ka shpikur gojoret ore? po greket e lashte dhe romaket po ajo kucka egjyptiane kleopatra ca bente sipas teje?
Ore derman keto gjera kan ekzistuar qe ne kohen e majmunit  [laugh1] [laugh1] [laugh1]


e kam lexuar ne kuriozitet qe oralen te femra, e kane shpikur francezet. orale ne lashtesi ishte e ndaluar, sepse femra konsiderohej e piset nga ato ane sepse nxjerr gjak. e thot dhe kurani ne kohet e sotme.
keshtu ti o derman.

femra eshte e piste se nxjer gjak? Ore orale i thua gojores ti apo ca?
Keto i benin qe ne kohet qe te them une ti me flet per kuranin qe vjen 2000 vjet me pas  [cheesy1]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #19 Me: Gusht 04, 2009, 04:37:36 MD »
E piset e kishte fjalen per imorale re dreq, apache-it i iku filli tashi. ;D

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #20 Me: Gusht 04, 2009, 04:40:26 MD »
E mire po nuk e kan shpikur francezet. Kleopatra u bente gojore gjithe rojeve muskuloz dhe me pas i vriste  [laugh1]. Kam lexuar 1000 kuriozitet per kuckat me te medha te historise i njoh mire keto gjera kam diplom.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #21 Me: Gusht 04, 2009, 04:40:50 MD »
E piset e kishte fjalen per imorale re dreq, apache-it i iku filli tashi. ;D

e piset mendoj se e kishte fjalen per gjakun qe i dilte femres mo...!!!???
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #22 Me: Gusht 04, 2009, 04:42:15 MD »
ndoshta, sepse tani qe po me kujtohet, budistet ne librin e kamasutres, kan krijuar 69...
ke te drejt apach-o
gjithsesi historia ime eshte e vertet thuaj cte duash. me behet qejfi qe te terheq dhe ty
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #23 Me: Gusht 04, 2009, 04:44:48 MD »
ndoshta, sepse tani qe po me kujtohet, budistet ne librin e kamasutres, kan krijuar 69...
ke te drejt apach-o
gjithsesi historia ime eshte e vertet thuaj cte duash. me behet qejfi qe te terheq dhe ty

Paske qene esnaf i punes qe heren e pare ti. Po shume mire mos e caj koken per orale se as ne te tjeret si kemi provuar direkt  [cool1]

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #24 Me: Gusht 04, 2009, 04:56:15 MD »
o apache une nuk e di per ty,
por mua oralia nuk me duket sex.
une ketu tregova heren time te pare sex vaginal pa oralet i kisha filluar para nje muaji me kete gocen.
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #25 Me: Gusht 08, 2009, 11:24:30 MD »
Kurre mos u harrofte...............................
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #26 Me: Gusht 11, 2009, 09:13:44 PD »
Kurre mos u harrofte...............................

Tregoje si e kemi treguar ne te tjeret ;D

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #27 Me: Gusht 11, 2009, 09:17:47 PD »
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #28 Me: Gusht 11, 2009, 09:20:35 PD »
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..

Po une heren e pare e kisha nuk isha profesionist, tregova te verteten me aq sa mbaj mend ;D
« Redaktimi i Fundit: Gusht 11, 2009, 01:16:13 MD nga apache »

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #29 Me: Gusht 11, 2009, 01:08:41 MD »
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!
...TE GJITH BIEN...