Autori Tema: Hera juaj e pare!  (Lexuar 90946 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë shaban cakolli

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2549
 • Popullariteti: 4
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #30 Me: Gusht 25, 2009, 02:33:49 MD »
nuk me kujtohet

Jashtë Linjë LindA...

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1354
 • Popullariteti: 60
 • E omel
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #31 Me: Nëntor 07, 2009, 09:37:41 PD »
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!


Ca robi kot je mo lal..gjynof se me mu nuk te ec fare [wink1] [peace2]


Hera e pare e imja...kurre mos u harrofte [teethsmile]
Një femër e bukur i pëlqen syve ndërsa një femër me virtyte i pëlqen zemres. E para është diamant, e dyta është një THESAR!

Jashtë Linjë *Eric*

 • AS
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 321
 • Popullariteti: 5
 • Player
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #32 Me: Nëntor 07, 2009, 10:02:48 MD »
Lash nam , por me von besoj se kam rekuperuar mire ;)  [mrgreen]
La fortuna aiuta gli audaci.

Jashtë Linjë eri_fr

 • merr peng nje
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8308
 • Popullariteti: 4
 • ...i padukshem...
  • kjo eshte pron private :0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #33 Me: Nëntor 07, 2009, 10:09:57 MD »
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!


Ca robi kot je mo lal..gjynof se me mu nuk te ec fare [wink1] [peace2]


Hera e pare e imja...kurre mos u harrofte [teethsmile]
dhe vazhdon te flasesh si gjyshe me komplekse!!! :D
me ty sme ecen se: duhet te mendosh nje here nese do dua une te me eci me ty apo jo?
...TE GJITH BIEN...

Jashtë Linjë synja

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #34 Me: Dhjetor 14, 2009, 10:13:29 MD »
apache po nuk din te shkruash ti apo nuk guxon se mos po zbulohesh huhuhuhuh  [teethsmile]

Jashtë Linjë tollovia

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 10
 • Popullariteti: 1
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #35 Me: Prill 11, 2010, 07:02:53 MD »
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #36 Me: Korrik 26, 2010, 10:20:57 MD »
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
[rlmao]

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #37 Me: Gusht 03, 2010, 08:13:27 PD »
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
Si mor tollovia i qi*e motren shokut, ste vje icik zor. hahahhahahahaa

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #38 Me: Gusht 04, 2010, 12:02:16 PD »
hera e pare e imja fillon tek axha jem, isha me i ri atehere ishte nje kojshike e tyre e bukur kishte cica te fort dhe prapanice qe te qonte peshe dhe k*** dru ma bajke, ajo kucka ma honke shume e keshtu qe isha edhe pak i turpshem,  e paramendojsha ate e mi bjera 3 a4 here ne dite per ate,nje dit mbeta vetem trokiti zilja kur e pashe ajo erdhi kishe  per te thirren vajzen e axhes, dhe me pyeti se ku ishin e i tregova se ku kishin shkuar, dhe e ftova te hyme brenda, zemra me rrahte me doket 120 here ne minut isha i ekcituar pa mase sde moti e kisha paramendue ate dite, e morem nga nje leng, kur, me ra pak leng ne kembet e saja dhe i kerkova falje u skuqa i teri, e fillova te fshij lengun nga kemba e pashe nuk reagoj fare, fillova me shkue ma nalt dhe keshtu qe edhe ajo kish pas prit momentin  si une, pa njo pa dy filluam te puthemi, ooooooooooozzzzzzzzzzzzot cfare puthje te zjarrta, iia futa gjuhen deri ne fyt, ja hjeka maicen, ja nisa me ja lepi cicat o zot sa te buta, natyrale e keshtu qe nga cicat vazhdova deri poshte, e ja filova me ja lepi p**** o zot i e rruar qysh shkojke gjuha uffffffff.Pastjah fillova me qiiiii kukuku qysh bertite ishte e ngusht e zjarrt nja 20min zgjati dhe ju zbraza ne bark e fati nuk erdh kushi, a me vllaun e saj te nesermen pija kafe se nuk e dike s eme kish myt heheh :P
Si mor tollovia i qi*e motren shokut, ste vje icik zor. hahahhahahahaa

ky cuni shifka shume XXX .  [laugh1]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë A.E.O.N

 • Bacchus
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1515
 • Popullariteti: 19
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #39 Me: Gusht 30, 2010, 08:26:48 MD »
Ca keni tregu..telenovela e perralla lali..te gjitha tregimet koti dmth..
na ndrico ti o mendjemadhja angeldevil,
o e madhja doja te thoja, nga ana e moshtes se me flet mu si gjyshe plot me komplekse!


Ca robi kot je mo lal..gjynof se me mu nuk te ec fare [wink1] [peace2]


Hera e pare e imja...kurre mos u harrofte [teethsmile]
dhe vazhdon te flasesh si gjyshe me komplekse!!! :D
me ty sme ecen se: duhet te mendosh nje here nese do dua une te me eci me ty apo jo?
Pakse msuar 101 te psikollogjise te gjimnazit dhe hec babe aplikoi ne cdo cep te internetit [cheesy1] Po qeke si shume i virgjer or mik  [cheers]
« Redaktimi i Fundit: Gusht 30, 2010, 08:29:43 MD nga A.E.O.N »Jashtë Linjë Reisi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #40 Me: Shtator 25, 2012, 12:36:48 MD »
Hera ime e par kaqen ne moshen 10 vjec kur e qiva vazen e komshis

Jashtë Linjë leonard basha

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 13
 • Popullariteti: 0
 • djalishqiptar2015@yahoo.com
Hera juaj e pare!
« Pergjigju #41 Me: Shkurt 27, 2015, 11:31:28 PD »
se mbaj mend mire kush ishte hera e pare atehere kur bona seks me komshien sic bonin gjith cunat e lagjes me te apo kur kisha ditlindjen ne klas te 7 ma bon dhurat cuni tezes nji kurv me lek