Forumi Nastradini

Shendeti - Mjeksia => Zone e Kuqe => Tregime Erotike => Tema është filluar nga: Rolandi ne Shkurt 12, 2009, 05:55:35 MD

Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Rolandi ne Shkurt 12, 2009, 05:55:35 MD
une punoj ne nje ndermarrje private biznesi ne nje dite te zakonshme pune ne zyren time erdhi nje femer shume e vecante ne pamje te pare.Pasi u prezantuam ajo me tha se jam revizorja e ndermarjes.Ishte teper terheqese.Nuk e kuptova as vet por u ul prane meje dhe pasi biseduam per disa minuta pothuajse nje ore ajo fillonte te me pyeste ne lidhje me eksperiencat e mia me femrat.Une ju pergjgja shkurtimisht por ajo vazhdoi te me pyste ne thellesi te muhabetit.Folem pa reshtur kur ne nje moment ajo me hodhi doren tek k***im i cili ishte eksituar fort dhe me tha mund te me tregosh dhe te me japesh dhe mua nje eksperience te tille.Sapo zbertheu pantollonat e mia nxori perjashta k*** tim qe ne te vertete eshte shume i madh jashte permasave te zakonshme i stermadh,u habit e pa njehere mire dhe me thaa jo eshte e pamundur qe te kesh gjithe kete k*** te lutem me tha mund ta shtrengoj fort ne dore.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash .Ne mes te q**** nxori cel dhe me tha se do ti bej nje foto k**** tend dua ta perdor si nje eksperience mahnitese dhe kam ctju tregoj dhe shoqeve te mia.Pasi kryem seks ajo me tha dua te qihemi prap njehere tjeter .Me e bukura ishte fakti se numri im i cel nuk pushonte se reni nga disa femra te cilat kerkonin te njejten eksperience te cilat ishin shoqet dhe te njohurat e revizores se punes ku une punoja

P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Nastradini ne Shkurt 13, 2009, 06:10:53 MD
Darkina minorenet nuk duhet te hyn ketu, nese hyn e kerkojne vete. Mos u fshij postimet te zona e kuqe leri te flasin lirshem!
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Angel_Girl ne Shkurt 13, 2009, 07:03:16 MD
Darkina ketu lejohet fjalori vulgar nuk eshte e nevojshme per yje  [kisss]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: apache ne Shkurt 15, 2009, 11:47:25 PD
Bravo Bravo Rolandi!   [bigok] Q* edhe ndonje te huaj qe ta rritesh famen ne shqiptareve   [teethsmile]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: apache ne Shkurt 21, 2009, 02:15:42 MD
Nuk te kan genjyer sibora.
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: prishila ne Shkurt 24, 2009, 05:52:43 MD
E mi se mund dhe te kete genjyer ky Rolandi ,jo per gjo po e kane meshkujt kete gje vdesin per te lavderuar njecik ate.............
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: LaCosta ne Mars 08, 2009, 10:34:17 PD
Papa ca prralle e bukur skisha nigju njet teme ma tmir
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: loni_milano ne Mars 12, 2009, 12:16:00 MD
nuk paska ma ca te shpifne ne forum pf po me verte e kan lcu pak pa dure gocat shqipetre mer daj po jo kaq  [peace2] hahahahahah hallall i terbute femrat fare me keto shkrime hahaha
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Nastradini ne Mars 13, 2009, 12:55:16 PD
Kto gocat e shajne e shajn ktu publikisht kete rolandin por ec e mere veshe se cmund ti shkruajne ne privat  [grin1]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Angel_Girl ne Mars 13, 2009, 01:03:24 PD
Ce do se qeka tremb Rolandi se sqeka duk me te na shkruj per eksperiencat e tij seksuale  [cheesy1]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Mistrece ne Mars 13, 2009, 02:15:12 MD
.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash


Sa ja paska bere qejfin vehtes ky rolandi. S'e di pse kam pershtypjen qe keta qe flasin keshtu, kane shume komplekse ne krevat dhe per madhesine e shokut te tyre.....shume fallco me duket.
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: kusi ne Mars 23, 2009, 08:11:18 PD
Nuk eshte i menqur ai qe i fsheh te metat e tij por ai qe i tregon.
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: k58 ne Mars 23, 2009, 09:35:54 PD
ue dhe kte e degjova~ ta fotagrafojn per eksperiment??? Ua pse sthua ti qe u dashke si prove laboratorike.ej te me degjosh mu e afisho neper rruge ndarse ndoshta fito ndonje lek me shume si dihet pa lodhje hic
Aman se na e bere 50 centim rri o djale se shkallon njeri nga fantazit e teperta
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: BOHAN ne Maj 10, 2009, 11:01:53 PD
Ky cuni duhet te jet Tirons ma do menja  [bravo] [teethsmile]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Maj 10, 2009, 12:02:56 MD
Apapapapap koka knaq njoniii.Po pse si mbajn kto gjera private per vete,sdi qka ju duket krenari kjo.Palidhjeee shummme.Pfffffffffffffffffffffffffffff
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Beata ne Maj 10, 2009, 08:15:50 MD
Se kuptoj ca keni ju te tjeret me Rolandin keni inat pse e ka te madh ai apo si.ahahahahah
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: ekremi ne Korrik 31, 2009, 11:10:05 PD
Me duket se shumica e shqiptareve do te donin ta kishin me shume k ... e madh se sa te q...!!!!
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 02, 2009, 07:34:26 MD
une punoj ne nje ndermarrje private biznesi ne nje dite te zakonshme pune ne zyren time erdhi nje femer shume e vecante ne pamje te pare.Pasi u prezantuam ajo me tha se jam revizorja e ndermarjes.Ishte teper terheqese.Nuk e kuptova as vet por u ul prane meje dhe pasi biseduam per disa minuta pothuajse nje ore ajo fillonte te me pyeste ne lidhje me eksperiencat e mia me femrat.Une ju pergjgja shkurtimisht por ajo vazhdoi te me pyste ne thellesi te muhabetit.Folem pa reshtur kur ne nje moment ajo me hodhi doren tek k***im i cili ishte eksituar fort dhe me tha mund te me tregosh dhe te me japesh dhe mua nje eksperience te tille.Sapo zbertheu pantollonat e mia nxori perjashta k*** tim qe ne te vertete eshte shume i madh jashte permasave te zakonshme i stermadh,u habit e pa njehere mire dhe me thaa jo eshte e pamundur qe te kesh gjithe kete k*** te lutem me tha mund ta shtrengoj fort ne dore.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash .Ne mes te q**** nxori cel dhe me tha se do ti bej nje foto k**** tend dua ta perdor si nje eksperience mahnitese dhe kam ctju tregoj dhe shoqeve te mia.Pasi kryem seks ajo me tha dua te qihemi prap njehere tjeter .Me e bukura ishte fakti se numri im i cel nuk pushonte se reni nga disa femra te cilat kerkonin te njejten eksperience te cilat ishin shoqet dhe te njohurat e revizores se punes ku une punoja

P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret


o roland po boll genjeve or burr
se nuk po flet si mashkull tan, po flet per te treguar me shume qe ke kar te madh se sa per te treguar qe ke pasur nje histori mahnitese. kjo nuk me duket ndonje histori shume mahnitese. mahnitese eshte fakti qe te ka kerkuar te bej nje foto karit. hahahhahahahah
tani qe e mendoj, duket qart qe ke genjyer, sikur ke dashur te tregosh karin ketu jo historine. tani per mendimin tim fshijeni fare kete histori se i behet qejfi ketij karit.
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Gusht 02, 2009, 08:06:21 MD
une punoj ne nje ndermarrje private biznesi ne nje dite te zakonshme pune ne zyren time erdhi nje femer shume e vecante ne pamje te pare.Pasi u prezantuam ajo me tha se jam revizorja e ndermarjes.Ishte teper terheqese.Nuk e kuptova as vet por u ul prane meje dhe pasi biseduam per disa minuta pothuajse nje ore ajo fillonte te me pyeste ne lidhje me eksperiencat e mia me femrat.Une ju pergjgja shkurtimisht por ajo vazhdoi te me pyste ne thellesi te muhabetit.Folem pa reshtur kur ne nje moment ajo me hodhi doren tek k***im i cili ishte eksituar fort dhe me tha mund te me tregosh dhe te me japesh dhe mua nje eksperience te tille.Sapo zbertheu pantollonat e mia nxori perjashta k*** tim qe ne te vertete eshte shume i madh jashte permasave te zakonshme i stermadh,u habit e pa njehere mire dhe me thaa jo eshte e pamundur qe te kesh gjithe kete k*** te lutem me tha mund ta shtrengoj fort ne dore.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash .Ne mes te q**** nxori cel dhe me tha se do ti bej nje foto k**** tend dua ta perdor si nje eksperience mahnitese dhe kam ctju tregoj dhe shoqeve te mia.Pasi kryem seks ajo me tha dua te qihemi prap njehere tjeter .Me e bukura ishte fakti se numri im i cel nuk pushonte se reni nga disa femra te cilat kerkonin te njejten eksperience te cilat ishin shoqet dhe te njohurat e revizores se punes ku une punoja

P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret


o roland po boll genjeve or burr
se nuk po flet si mashkull tan, po flet per te treguar me shume qe ke kar te madh se sa per te treguar qe ke pasur nje histori mahnitese. kjo nuk me duket ndonje histori shume mahnitese. mahnitese eshte fakti qe te ka kerkuar te bej nje foto karit. hahahhahahahah
tani qe e mendoj, duket qart qe ke genjyer, sikur ke dashur te tregosh karin ketu jo historine. tani per mendimin tim fshijeni fare kete histori se i behet qejfi ketij karit.
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Gusht 02, 2009, 08:06:53 MD
Leje Eri te knaq veten ky tipi [grin1]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 03:41:40 MD
eri mos u bej xheloz ti, meshkujt si rolandi i duhen shqiperise. Bravo roland mos e rruaj k*** ec na trego ndonje qi** tjeter qe ke bere.
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 04:09:58 MD
une jam shume xheloz do te doja ta kisha sa rolandi do ishte me mire ta prisja me dysh.
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: apache ne Gusht 04, 2009, 04:11:22 MD
ska gje ate qe ke perdore mire  [teethsmile]. Rolandi qenka si arnoldi bravo i qofte  [cool1]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: eri_fr ne Gusht 04, 2009, 04:13:06 MD
o roland mos u merzit
keto gjera
sjane me inat
por jan me fat
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: Mistrece ne Gusht 04, 2009, 04:14:52 MD
.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash


Sa ja paska bere qejfin vehtes ky rolandi. S'e di pse kam pershtypjen qe keta qe flasin keshtu, kane shume komplekse ne krevat dhe per madhesine e shokut te tyre.....shume fallco me duket.
Po e citoj kete postim timin per te thene qe jam dakort me erin.
Shume fallco Rolandi.
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: *Eric* ne Nëntor 07, 2009, 10:10:15 MD
Bravo Bravo Rolandi!   [bigok] Q* edhe ndonje te huaj qe ta rritesh famen ne shqiptareve   [teethsmile]

 [cheesy1] [mrgreen]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Dhjetor 27, 2010, 10:41:16 MD
P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret
« Ndryshimi I Fundit: Shkurt 12, 2009, 09:50:41 MD nga darkina »


Nese ka minoren ne forum le te paraqesin pashaporten para se te hyne ne zonen e kuqe  [grin1]
Titulli: Eksperience mahnitese
Postuar nga: ☼ Bea ☼ ne Maj 22, 2011, 04:17:43 MD
Alamet eksperience ,,, na kerrnaqe ,,, cjane keto budallalleqe i madh i vogel ehuuuuuuuuuuuu sot kerkohet fortesi i madhi do tre ore te ngreje koken .