Autori Tema: Eksperience mahnitese  (Lexuar 45372 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Rolandi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Eksperience mahnitese
« Me: Shkurt 12, 2009, 05:55:35 MD »
une punoj ne nje ndermarrje private biznesi ne nje dite te zakonshme pune ne zyren time erdhi nje femer shume e vecante ne pamje te pare.Pasi u prezantuam ajo me tha se jam revizorja e ndermarjes.Ishte teper terheqese.Nuk e kuptova as vet por u ul prane meje dhe pasi biseduam per disa minuta pothuajse nje ore ajo fillonte te me pyeste ne lidhje me eksperiencat e mia me femrat.Une ju pergjgja shkurtimisht por ajo vazhdoi te me pyste ne thellesi te muhabetit.Folem pa reshtur kur ne nje moment ajo me hodhi doren tek k***im i cili ishte eksituar fort dhe me tha mund te me tregosh dhe te me japesh dhe mua nje eksperience te tille.Sapo zbertheu pantollonat e mia nxori perjashta k*** tim qe ne te vertete eshte shume i madh jashte permasave te zakonshme i stermadh,u habit e pa njehere mire dhe me thaa jo eshte e pamundur qe te kesh gjithe kete k*** te lutem me tha mund ta shtrengoj fort ne dore.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash .Ne mes te q**** nxori cel dhe me tha se do ti bej nje foto k**** tend dua ta perdor si nje eksperience mahnitese dhe kam ctju tregoj dhe shoqeve te mia.Pasi kryem seks ajo me tha dua te qihemi prap njehere tjeter .Me e bukura ishte fakti se numri im i cel nuk pushonte se reni nga disa femra te cilat kerkonin te njejten eksperience te cilat ishin shoqet dhe te njohurat e revizores se punes ku une punoja

P.s  fshiva ate fjalorin tend te bukur  ore karandash......kemi dhe minoren ne forum ..........ki pak respeckt per te tjeret
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 12, 2009, 09:50:41 MD nga darkina »

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 13, 2009, 06:10:53 MD »
Darkina minorenet nuk duhet te hyn ketu, nese hyn e kerkojne vete. Mos u fshij postimet te zona e kuqe leri te flasin lirshem!

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 13, 2009, 07:03:16 MD »
Darkina ketu lejohet fjalori vulgar nuk eshte e nevojshme per yje  [kisss]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 15, 2009, 11:47:25 PD »
Bravo Bravo Rolandi!   [bigok] Q* edhe ndonje te huaj qe ta rritesh famen ne shqiptareve   [teethsmile]

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 21, 2009, 02:15:42 MD »
Nuk te kan genjyer sibora.

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 24, 2009, 05:52:43 MD »
E mi se mund dhe te kete genjyer ky Rolandi ,jo per gjo po e kane meshkujt kete gje vdesin per te lavderuar njecik ate.............
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë LaCosta

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: -1
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #6 Me: Mars 08, 2009, 10:34:17 PD »
Papa ca prralle e bukur skisha nigju njet teme ma tmir

Jashtë Linjë loni_milano

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 748
 • Popullariteti: -2
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #7 Me: Mars 12, 2009, 12:16:00 MD »
nuk paska ma ca te shpifne ne forum pf po me verte e kan lcu pak pa dure gocat shqipetre mer daj po jo kaq  [peace2] hahahahahah hallall i terbute femrat fare me keto shkrime hahaha

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #8 Me: Mars 13, 2009, 12:55:16 PD »
Kto gocat e shajne e shajn ktu publikisht kete rolandin por ec e mere veshe se cmund ti shkruajne ne privat  [grin1]

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #9 Me: Mars 13, 2009, 01:03:24 PD »
Ce do se qeka tremb Rolandi se sqeka duk me te na shkruj per eksperiencat e tij seksuale  [cheesy1]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #10 Me: Mars 13, 2009, 02:15:12 MD »
.E trembur nga madhesia e k**** tim ngeli duke thene o sa i madh qenka .U mundua ta fuste menjeher ne goje por dhe goja e saj e vogel mezi sa e pranonte.Pas lepirjes qe mi beri k*** hoqi rrobat dhe me tha te lutem me q* por shume avash dua ta provoj te q**** me nje k** kaq te madh dhe keshtu bera e q*** shume avash


Sa ja paska bere qejfin vehtes ky rolandi. S'e di pse kam pershtypjen qe keta qe flasin keshtu, kane shume komplekse ne krevat dhe per madhesine e shokut te tyre.....shume fallco me duket.

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #11 Me: Mars 23, 2009, 08:11:18 PD »
Nuk eshte i menqur ai qe i fsheh te metat e tij por ai qe i tregon.
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë k58

 • MENDO TE DJESHMEN PER TE FILLUAR NJE TE NESERME
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3928
 • Popullariteti: 13
 • ME KEN SHKODRAN TE TANA I BAN
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #12 Me: Mars 23, 2009, 09:35:54 PD »
ue dhe kte e degjova~ ta fotagrafojn per eksperiment??? Ua pse sthua ti qe u dashke si prove laboratorike.ej te me degjosh mu e afisho neper rruge ndarse ndoshta fito ndonje lek me shume si dihet pa lodhje hic
Aman se na e bere 50 centim rri o djale se shkallon njeri nga fantazit e teperta
ME KEN SHKODRANE JE MA E MIRA E KSAJ ANE

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #13 Me: Maj 10, 2009, 11:01:53 PD »
Ky cuni duhet te jet Tirons ma do menja  [bravo] [teethsmile]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Eksperience mahnitese
« Pergjigju #14 Me: Maj 10, 2009, 12:02:56 MD »
Apapapapap koka knaq njoniii.Po pse si mbajn kto gjera private per vete,sdi qka ju duket krenari kjo.Palidhjeee shummme.Pfffffffffffffffffffffffffffff
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥