Autori Tema: Anila sexy  (Lexuar 56519 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Anila sexy
« Pergjigju #45 Me: Shkurt 05, 2010, 02:56:52 MD »
JAM GATI TE BEJ C'MOS ANILA PER TE BERE TE NDJEHESH HER LARTE E HER POSHTE, NE KUPTIMIN E MIRE TE FJALES......1. Masazh Erotik 2. Sex Extrem 3. Sex ne pozicjonin e deshires tuaj 4. Bresheri Orgazmash 5. Orgazem i vetem 6. Orgazem Derri 7. Ledhatim i G-Spot 8. Ultimate Love (Sex me pasjon te stimuluar) 9. Romanticism (Nje nate romantike e paharrueshme)  [shocked1] [shocked1] [shocked1]......SI THUA....?? .... viktor3112@hotmail.com....?? [givelove] [givelove]

 [cheesy1] [cheesy1] te ka kontaktuar?

me duket se do prese shume  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Anila sexy
« Pergjigju #46 Me: Shkurt 10, 2010, 06:53:12 MD »
Nikki un nuk arrije te kuptoje ç'eshte pika 6) Orgazma e derrit  ;D  [laugh1]
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Re: Anila sexy
« Pergjigju #47 Me: Mars 26, 2011, 12:46:57 PD »
WOW
Me pelqeu aty ku ishte shkruajtur : Filluat te shtinit tek a cift kush do te ma zhvirgjeronte by*** i pari  [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Re: Anila sexy
« Pergjigju #48 Me: Mars 26, 2011, 12:52:28 PD »
Ku i gjeni kto histori aman?!!! Se na hoqet deshiren.... e gjumit dmth  [sick4]
Pune mazokistash  [laugh1]

Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!