Autori Tema: Anila sexy  (Lexuar 56220 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Anila sexy
« Pergjigju #15 Me: Gusht 20, 2008, 01:04:54 PD »
qija robt ça o kjo mer  romanc  ncncncnc


ahgghaghaghagahgah haghaghagha ahgghaghahgagahghaghaa o Daku me ke lli tu qesh!
Hahahah edhe une sa e pashe  temen me iku fiqiri, thashe varria se s'kam nerva te lexoj rromanin e aniles ..
Po he si perfundim beri gje Nila, apo u shkreh keshtu ne te thate  :D :D :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Anila sexy
« Pergjigju #16 Me: Gusht 20, 2008, 03:40:07 MD »
cma coj kot :P

Jashtë Linjë safa

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #17 Me: Gusht 23, 2008, 05:06:11 MD »
o anila q ma qove k... fort tregim i mirt t lumt

Jashtë Linjë ganja baby_

 • rastafar I marjuana jet paqe bomboklat
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 835
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #18 Me: Gusht 23, 2008, 05:38:32 MD »
o anila q ma qove k... fort tregim i mirt t lumt

hahahahahahaha

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Anila sexy
« Pergjigju #19 Me: Shtator 09, 2008, 10:46:21 MD »
per ca ishte fjala me dy llafe se s'jam duke e lexuar ..


mos e lexo se do na besh ndonje te pa bame hahahahahaJashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Anila sexy
« Pergjigju #20 Me: Shtator 10, 2008, 12:33:54 MD »
e pra asnjini nuk merkeni vesh nga sexi  :P hahahahaahh

Jashtë Linjë vajana

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #21 Me: Shtator 24, 2008, 03:02:48 MD »
 O0 FILLOI OR MIK

Jashtë Linjë batigol

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #22 Me: Shtator 27, 2008, 01:13:43 PD »
http://anila qe ke fantazi te shfrenuar erotike ,nuk ka diskutim po qe ke dicka nga vetja edhe kjo nuk duhet te diskutohet,ooooooooookkkkkkkkkkkkk zemra pasi mund ti kesh gjysmen e gjerave te realizuara ne jete

Jashtë Linjë 4495

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #23 Me: Tetor 09, 2008, 01:51:09 MD »
TE GJITHA BEHEN CUNA PO  UNE DO BEJA NJE SYGJERIM TE VOGEL KARIN ME JA FUT MREN ME GJITH BREKE.

Jashtë Linjë kalaja

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 14
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #24 Me: Tetor 10, 2008, 06:28:38 MD »
Hehe ksaj  ithon eja babi ti tregoj megjet e ares  :-*

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
Anila sexy
« Pergjigju #25 Me: Nëntor 05, 2008, 11:30:27 PD »
do ishte gje e mire ta provonim njehere
everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Anila sexy
« Pergjigju #26 Me: Nëntor 05, 2008, 02:45:25 MD »
pupupupupupupupupupupupupupup....deri ku ka shku rinia shqiptare.....nuk kane respet as per vet e vet...mire mo.... ;) >:(

Jashtë Linjë nastro

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #27 Me: Nëntor 05, 2008, 04:45:09 MD »
Per fat te keq duhen dhe nja 100 vjet qe mendja e nje femreje shqiptare te guxoje te fantazoje kaq trimerisht.:))))

Jashtë Linjë freddyy

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
Anila sexy
« Pergjigju #28 Me: Nëntor 20, 2008, 08:45:41 MD »
 O0

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
Anila sexy
« Pergjigju #29 Me: Nëntor 21, 2008, 11:31:25 MD »
O0
SE CA KE DASH ME THONE O FREDDYY UNE NUK KUPTOVA GJE...
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...