Autori Tema: akulloria  (Lexuar 35554 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ALIEN_OO8

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • JAM SHQIPETAR DHE DO VDES I TILL
akulloria
« Me: Maj 05, 2008, 08:50:40 MD »
je nat u takova me te dashuren time. folem, qeshem, kenduam,dhe ne fund bem dashuri,por ishte nat dhe jasht.kthehem ne shtepi dhe babai me pa me habi e me thot. fshiji pantallonat se je ber pis.e un ngela i hutuar per disa sekonda e i them qe tek po haja akullore me shkau nga dora dhe u bera pis. ai (babai) qeshi e me thot BIRI IM HEREN TIETER KUR TE LEPISH AKULLOREN HIQI PANTALLONAT
KUQ E ZI

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
akulloria
« Pergjigju #1 Me: Maj 05, 2008, 09:46:40 MD »
ai (babai) qeshi e me thot BIRI IM HEREN TIETER KUR TE LEPISH AKULLOREN HIQI PANTALLONAT

 :o Pse ore e lepive ti akulloren apo e dashura?  :o
« Redaktimi i Fundit: Maj 05, 2008, 09:48:33 MD nga Xhulian »
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
akulloria
« Pergjigju #2 Me: Maj 05, 2008, 09:59:30 MD »
woow na i hoqe trurin me kte fantazine tende dhe mua dhe Xhulianit  ;D

Pse fantazi?. Ai e ka bere vertete.  :)
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
akulloria
« Pergjigju #3 Me: Maj 06, 2008, 02:27:12 MD »
Hajt mo se babai eshte gabuar ky punen e paska bere sic duhet  :P
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë pasagjeri

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1119
 • Popullariteti: 0
akulloria
« Pergjigju #4 Me: Maj 06, 2008, 02:42:15 MD »
babai do ket alergji nga akullorja mbase  ska faj cuni..
Versuchen Ist Wert

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
akulloria
« Pergjigju #5 Me: Maj 06, 2008, 03:44:18 MD »
as babai , fundja per te miren e te birit e kishte
 qe ti freskohej te birit me akullore, s'ka asgje te keqe ktu.  :)

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
akulloria
« Pergjigju #6 Me: Maj 06, 2008, 09:48:43 MD »
 :D bukur  :P

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
akulloria
« Pergjigju #7 Me: Maj 11, 2008, 01:00:38 PD »
E trembet cunin, e bete me turp.. s'na tregon me se cfar ben me te dashuren tani  :P

Alien vazhdo punn ti mos degjo c'thone keta  :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë apache

 • Moderator
 • anetare i/e respektuar.
 • **
 • Postime: 308
 • Popullariteti: -2
 • kaposh
akulloria
« Pergjigju #8 Me: Maj 14, 2008, 12:55:24 PD »
ca mut postimi ?!

e keni idene cdo te thote tregime erotike ju?

me mire ta kishe ber postimin te humori se ngjan me shume si barcolete edhe pse nuk me beri per te qeshur

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
akulloria
« Pergjigju #9 Me: Maj 14, 2008, 01:50:05 PD »
ca mut postimi ?!

e keni idene cdo te thote tregime erotike ju?

me mire ta kishe ber postimin te humori se ngjan me shume si barcolete edhe pse nuk me beri per te qeshur


hahahgahgaghahgagha hahgahgaghagha hahahahaha apache je i madh shoku, i paparre je!
hahahahahahaha sa e madhe  :D :D :D :D :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
akulloria
« Pergjigju #10 Me: Maj 14, 2008, 09:25:54 MD »
ca mut postimi ?!

e keni idene cdo te thote tregime erotike ju?

me mire ta kishe ber postimin te humori se ngjan me shume si barcolete edhe pse nuk me beri per te qeshur

Emo apache se t'rinj jan do mesojne me kalimin e kohes si behet tregimi erotik  ;D

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
akulloria
« Pergjigju #11 Me: Maj 29, 2008, 07:01:05 MD »
ça o ky gjynof qe ka shkrujt ky  Alieni .. tregim i thu ktit ti mer dele ncncncnc

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
akulloria
« Pergjigju #12 Me: Maj 30, 2008, 10:51:35 PD »
hahaha te kuptoi babi se i ka ba vet ne kohe te vetJashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
akulloria
« Pergjigju #13 Me: Qershor 04, 2008, 07:52:22 MD »
je nat u takova me te dashuren time. folem, qeshem, kenduam,dhe ne fund bem dashuri,por ishte nat dhe jasht.kthehem ne shtepi dhe babai me pa me habi e me thot. fshiji pantallonat se je ber pis.e un ngela i hutuar per disa sekonda e i them qe tek po haja akullore me shkau nga dora dhe u bera pis. ai (babai) qeshi e me thot BIRI IM HEREN TIETER KUR TE LEPISH AKULLOREN HIQI PANTALLONAT
hahhahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaahahah
me pak fjal ta paska fut babi
hhahahahaahahahahahaahhaah
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
akulloria
« Pergjigju #14 Me: Gusht 19, 2008, 01:14:30 MD »
kush e di ca ka lepi ai shoku