Autori Tema: akulloria  (Lexuar 35555 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Mishel

 • Me Qendro Sa me Larg te Jete e MUNDURRRR
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 499
 • Popullariteti: 0
 • Don't live with your dreams .....live your dreams
akulloria
« Pergjigju #15 Me: Tetor 14, 2008, 01:49:49 MD »
E mo ckeni dhe ju....djali i tha nje genjeshter dhe babai i ktheu reston...vlen shprehja -ec baba te te tregoj arat....


Kjo eshte barcalete nuk eshte e vertete..... ;D ;D
Jetoje jeten ashtu sic vjen....e mos u perpiq te ndryshosh rrjedhen e saj!!!!!

Jashtë Linjë xhetka

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2677
 • Popullariteti: 0
 • XHETKA(LA7)
akulloria
« Pergjigju #16 Me: Tetor 14, 2008, 05:33:32 MD »
ai ka gabuar ne thenien e fundit po ja ka fut vetes

Jashtë Linjë prishila

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3020
 • Popullariteti: 12
 • nena me mesoi te dua,zoti te respektoj
  • nastradini
akulloria
« Pergjigju #17 Me: Janar 21, 2009, 12:04:23 MD »
Histori me te vertete mbreselenese
Dashuria eshte si lulja qe mbin ne gremine e keput ai qe ka guxim.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
akulloria
« Pergjigju #18 Me: Maj 10, 2009, 08:23:50 MD »
ahahaha shume e bukur hajde baba te tregoj arat ncncncncn

Jashtë Linjë El`Mejor

 • AlB_LoVeR
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 165
 • Popullariteti: 3
akulloria
« Pergjigju #19 Me: Tetor 28, 2009, 08:39:32 MD »
Hajde gallat hajde :P
Ti Qendrojme Muhabetit Ne Kufijte e Lezetit ......

Jashtë Linjë amonica

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
akulloria
« Pergjigju #20 Me: Nëntor 16, 2009, 11:34:46 MD »
Hajt mo se babai eshte gabuar ky punen e paska bere sic duhet  :P
NA KE HAPUR BARKUN ME KETE AKULLOREN