Autori Tema: Kënga ime e parë..CHEAK IT  (Lexuar 1550 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ylldit

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Kënga ime e parë..CHEAK IT
« Me: Gusht 29, 2012, 02:56:19 MD »

Më nevojiten View's dhe vlersimet në YOUTUBE ..a jom për të vazhduar apo jo..?
« Redaktimi i Fundit: Gusht 29, 2012, 03:01:48 MD nga Ylldit »

Jashtë Linjë Ylldit

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Kënga ime e parë..CHEAK IT
« Pergjigju #1 Me: Gusht 29, 2012, 02:59:25 MD »
Më nevojiten VIEW's dhe Vlersimet në YOUTUBE për të vazhduar me këngë apo jo...?

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kënga ime e parë..CHEAK IT
« Pergjigju #2 Me: Gusht 29, 2012, 08:16:17 MD »
O Ylldit po ti prezantohu njehere se qenke goxha kengetar. Neser mund te jene fansat e tu shume veta ketu . :P

Shume mire e ke bere kengen  >:D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.