Autori Tema: Blunivers Feat Mc-Atlantis - Pa Ty  (Lexuar 1251 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë greenmc

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 14
  • Popullariteti: 0
Blunivers Feat Mc-Atlantis - Pa Ty
« Me: Tetor 15, 2009, 09:38:52 PD »
New Song 2009 Super Text [clown] [bananarocker]

Blunivers RaP:

Ne fillim me lule e lulen tu e ujit//
kadale po shkojn dit ti cha ie tu prit//
un kesh princi yt e ti princesha jem//
gjdo gabim i joti tashti shum po't dhem//
um ke bo lulen e vyshkur e mshelur n'saksi//
e mbyllur n'terr che kerkon chetsi//
un t'lus 1 her, 2 her, maximumi 3 her//
tash dije che mu shpejt dikush um merr//
e kur t'bohet wone//
koha dielli kthehet//
gjdo minut i dashuris ton me lira nuk kthehet//
wjen tu ma menu che sot mu kthy//
e jo neser e dashur kur gjithchka munet mu kry//
m'bllokohen durt si n'pranga//
e jom larg teje tani edhe un t'thom tjeter kon gjeje//
s'du me ti pa syt me lot e as tu kajt//
se per mu ishe engjell e fjalt e embla si mjalt//

Ref:
yeahh/ shum larg pa ty smund t'jetoj edhe ne enderr une ty te enderroj
nuk e di pse endrren ma shkatrroi, nuk e di pse te dua e ti nuk me don


Mc-Atlantis RaP:

E tash ska jet pa ty me t'vertet//
e pranoj se pa ty shum kech un kum met//
po shprehna si n'flet se pa ty nuk jetohet//
eshte ndjenje dashni qe per ty pata pom rrenohet//
larg meje po rrin , shum jam i piklluar se vleren sma din//
per gabimin ma t'vogel kurr s'do t'ja fali vetes//
ti do t'jesh n'zemren time deri n'fund t'jetes//Ref:
yeahh/ shum larg pa ty smund t'jetoj edhe ne enderr une ty te enderroj
nuk e di pse endrren ma shkatrroi, nuk e di pse te dua e ti nuk me don