Autori Tema: Robot i ri femer ...  (Lexuar 1236 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Robot i ri femer ...
« Me: Tetor 31, 2010, 07:03:33 MD »
Dhurate per njerzit e ngurte :P