Autori Tema: Nese nuk doni te lageni kur bje shi....  (Lexuar 5137 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Nese nuk doni te lageni kur bje shi....
« Me: Shkurt 12, 2013, 02:44:28 MD »

Hidhini nje sy ksaj:

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nese nuk doni te lageni kur bje shi....
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 12, 2013, 06:50:46 MD »
Te lyhemi kok e kembe me sprite ? :D
Shume interesante kjo shpikje, ka dobi.
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nese nuk doni te lageni kur bje shi....
« Pergjigju #2 Me: Mars 04, 2013, 01:20:09 PD »
Dobi?! Avash ti moj, gjithe ato kenge qe i jane kenduar shiut dhe romances qe percjell, do i fusim i sperkatje me sprite?! Pse kepuce jemi ne? Ncnc  [shocked1] Nuk me pelqen, vishni nga ato te mushamase :P
« Redaktimi i Fundit: Mars 04, 2013, 01:21:57 PD nga Xena »

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Nese nuk doni te lageni kur bje shi....
« Pergjigju #3 Me: Prill 02, 2013, 10:08:01 MD »
Dobi?! Avash ti moj, gjithe ato kenge qe i jane kenduar shiut dhe romances qe percjell, do i fusim i sperkatje me sprite?! Pse kepuce jemi ne? Ncnc  [shocked1] Nuk me pelqen, vishni nga ato te mushamase :P

Dobi jo per mbrojten nga shiu, por efektet e tjera. Prandaj e kam thene me homor"te lyhemi kok e kembe", pra kjo nuk funxionon per tu mbrojtur ne nga shiu. Ka opsione te tjera plot ku sjell efekt.
Edhe luxor besoj e ka vene per humor kete titull, vetem se ka harruar nje "lol" ne fund :D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Nese nuk doni te lageni kur bje shi....
« Pergjigju #4 Me: Prill 07, 2013, 11:16:57 MD »
Dobi?! Avash ti moj, gjithe ato kenge qe i jane kenduar shiut dhe romances qe percjell, do i fusim i sperkatje me sprite?! Pse kepuce jemi ne? Ncnc  [shocked1] Nuk me pelqen, vishni nga ato te mushamase :P
Apo s'krijohet nje efekt i lezetshem sere brenda mushamase  ;D

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Nese nuk doni te lageni kur bje shi....
« Pergjigju #5 Me: Prill 08, 2013, 10:57:46 MD »
Iness: Luxor e ka ven te "shkenca" kte post ti thua "lol" :P

Bohan e paske veshur shpesh me duket  [grin1]

Jashtë Linjë Erion71

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Nese nuk doni te lageni kur bje shi....
« Pergjigju #6 Me: Janar 30, 2014, 10:15:43 PD »
Ku mund te shitet kjo lloj substance ?