Autori Tema: Tani mund te prekni njeri tjetrin nepermjet kompjuterit. (Video)  (Lexuar 2014 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Janë të mbushura me sensorë dhe
simulojnë përkëdhelje e të goditura në zonat më të ndjeshme, vetëm përmes një smartphone.

Durex është një nga markat më të famshme në botë në tregun e
prezervativëve, mirëpo është hedhur edhe në fushën e të brendshmeve me një gjetje të veçantë. Bëhet fjalë për të brendshme meshkujsh e femrash, të mbushura me sensorë e që simulojnë përkëdhelje e të goditura në zonat më të ndjeshme përsa i takon të dy gjinive.

Kjo teknikë është quajtur “Fundawear” dhe për ta vënë në funksion, duhet vetëm një “smartphone”. Për të demonstruar të gjithë procesin sesi funksionon e
gjithë kjo gjetje është realizuar edhe një video midis dy të rinjve që komunikojnë në Skype nga larg…

Gjithsesi, ende nuk janë nxjerrë në
shitje as aplikacionet dhe as të
brendshmet.


Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Tani mund te prekni njeri tjetrin nepermjet kompjuterit. (Video)
« Pergjigju #1 Me: Prill 22, 2013, 02:03:49 MD »
te leverdis me shum me ble bilet me shku me taku cunin e huj se mbas prekjeve si dihet jetes  [rlmao] [teethsmile]