Autori Tema: Microsoft dhe Facebook forcojnë bashkëpunimin  (Lexuar 4327 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Microsoft dhe Facebook forcojnë bashkëpunimin
« Me: Tetor 17, 2010, 06:54:41 MD »


Këto dy kompani kanë njoftuar dje forcimin e bashkëpunimit midis tyre, ndërsa të gjithë përdoruesve të shërbimit të caktuar do t’iu mundësohet qasja në përmbajtjen e tjetrit.

Microsoft dhe Facebook kanë nënshkruar partneritet të ri, me të cilin një seri “mundësish sociale” kalojnë në Bing-un e Microsoftit, ndërsa Facebook kalon  një numër të rezultateve shtesë nga uebi, transmetojnë agjencitë.

Me forcimin e bashkëpunimit me Facebook-un, Bing planifikon të rritë konkurrencën me Google, dhe nëse do t’ia arrijë kësaj, pritet të shihet. / koha.net /
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë Kasey00

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Microsoft dhe Facebook forcojnë bashkëpunimin
« Pergjigju #1 Me: Janar 28, 2020, 09:33:12 MD »


Këto dy kompani kanë njoftuar dje forcimin e bashkëpunimit midis tyre, ndërsa të gjithë përdoruesve të shërbimit të caktuar do t’iu mundësohet qasja në përmbajtjen e tjetrit.

Microsoft dhe Facebook kanë nënshkruar partneritet të ri, me të cilin një seri “mundësish sociale” kalojnë në Bing-un e Microsoftit chat avenue , ndërsa Facebook kalon  një numër të rezultateve shtesë nga uebi, transmetojnë agjencitë.

Me forcimin e bashkëpunimit me Facebook-un, Bing planifikon të rritë konkurrencën me Google pcloud?, dhe nëse do t’ia arrijë kësaj, pritet të shihet. / koha.net /

Partneriteti është diçka që prisja. Unë jam shumë optimist për këtë veprim.
« Redaktimi i Fundit: Janar 30, 2020, 07:52:47 PD nga Kasey00 »