Autori Tema: "Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus  (Lexuar 1663 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum


Nëse në rrjetin për shoqërim online Facebook u paraqitet porosia me mbishkrimin "this is without doubt the sexiest video ever! :P :P :P" (kjo padyshim është videoja më seksi) mos e hapni, sepse bëhet fjalë për një virus.
Në kuadrin fillestar të video incizimit, i cili përcillet me mbishkrimin "Candid Camera Prank! (HQ)", gjendet fotografia e një vajze me fustan të shkurtër. Nëse klikoni në video do t’iu paraqitet porosia e cila thotë se video playeri juar është vjetruar dhe se nevojitet të shkarkoni ndonjë version të ri. Mijëra njerëz me anë të klikimit në këtë “update” e kanë infektuar kompjuterin e tyre me virus.


Sipas gazetës britanike “The Guardian”, nuk dihet nëse administrata e rrjetit Facebook ka bërë ndonjë gjë për të parandaluar shpërndarjen e këtij virusi.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
"Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus
« Pergjigju #1 Me: Maj 19, 2010, 03:35:04 MD »
i lumte dora atij qe e ka bere se paska qene me te vertete kampion :D

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
"Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus
« Pergjigju #2 Me: Maj 19, 2010, 03:53:04 MD »
Hahah ruaju nga virusi, se pasajt mbete pa pc...

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
"Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus
« Pergjigju #3 Me: Maj 19, 2010, 03:56:06 MD »
e shef ate foton tek firma ime :D eshte virus [rlmao]

Jashtë Linjë BeLti

 • R0ck nROLL.
 • Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 11772
 • Popullariteti: 128
 • "FoL shumm,po s`thu senn"
  • Ardhmeria-Forum
"Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus
« Pergjigju #4 Me: Maj 19, 2010, 04:12:40 MD »
e shef ate foton tek firma ime :D eshte virus [rlmao]


Hahah edhe qenka i rrezikshem :P

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
"Videoja më seksi” e cila sillet nëpër Facebook është virus
« Pergjigju #5 Me: Maj 19, 2010, 04:13:40 MD »
e shef ate foton tek firma ime :D eshte virus [rlmao]


Hahah edhe qenka i rrezikshem :P
po normal po ako ska mbaruar plotesisht