Autori Tema: Korbi i Bardhe.  (Lexuar 1647 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Korbi i Bardhe.
« Me: Shkurt 24, 2012, 10:10:06 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Korbi i Bardhe.
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 24, 2012, 11:14:31 MD »
Teatri me i vertete i realitetit ,, i shprehur pa doreza. Komplimente Teatrit Kombetar...!!