Autori Tema: Arra kokosi  (Lexuar 11075 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Arra kokosi
« Pergjigju #30 Me: Tetor 24, 2009, 11:32:52 MD »
Mos na i boni CRASH te gjitha problemat ky ne..  [huh1]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Arra kokosi
« Pergjigju #31 Me: Tetor 24, 2009, 11:51:09 MD »
Nuk te fal per keto gjera Crashi ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Arra kokosi
« Pergjigju #32 Me: Tetor 25, 2009, 12:07:02 PD »
gjynah i zotit
si perfundim majmuni 5 mori i ziu ne gjith ate thas arrash  [mrgreen]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!