Autori Tema: Probleme te thjeshta llogjike  (Lexuar 35415 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #75 Me: Tetor 31, 2009, 12:51:51 PD »
i thjeshttt ,

mos behet fjale per "Gencin" ?!  [confused4] ;D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #76 Me: Tetor 31, 2009, 12:53:40 PD »
i thjeshttt ,

mos behet fjale per "Gencin" ?!  [confused4] ;D
pooooooooooooooo [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
klone po aty ishte pra ahhahhaaaaaa
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #77 Me: Tetor 31, 2009, 12:57:46 PD »
e  pra  e  gjeta  una  [excited] [excited]

apo  cuore  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #78 Me: Tetor 31, 2009, 01:08:07 PD »
e  pra  e  gjeta  una  [excited] [excited]

apo  cuore  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
se di zgjidheni mes jush  [teasing] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Bomboni

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2318
 • Popullariteti: 59
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #79 Me: Tetor 31, 2009, 01:10:18 PD »
i thjeshttt ,

mos behet fjale per "Gencin" ?!  [confused4] ;D
pooooooooooooooo [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
klone po aty ishte pra ahhahhaaaaaa
ehh praa .. e di se gjithere do zihet dikur "Genci" ne lojee !   ;D;D
Be yourself, everyone else  is taken !

Jashtë Linjë uuuuuuuuuu

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #80 Me: Dhjetor 06, 2009, 01:11:18 PD »
nje hajdut hyn ne nje shpi dhe vjedh molle,kur po iken e ndalon roja i pare dhe i mer gjysmat e molleve dhe gjysem koker ,e ndalon edhe roje i dyte dhe i mer gjysmat e molleve te mbetura dhe gjysem koker,edhe roja i trete i mer gjysmet e molleve te mbetura dhe gjysem koker,kur iken mbetet me gjysem koker molle.
                                  me thoni sa molle kishte ne fillim?

Jashtë Linjë Lorenzo85

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 634
 • Popullariteti: 35
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #81 Me: Janar 08, 2010, 09:18:55 MD »
ishte nje BARBON e mbidhte bishta cigaresh per ti pire, me  3 bishta cigare  bente nje cigare,    mblodhi gjithsej 9 bishta cigare ,sa cigare boni ,me kto 9 bishta cigare ,
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2010, 09:30:17 MD nga Lorenzo85 »

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #82 Me: Janar 08, 2010, 09:21:25 MD »
ishte nje BARBON e mbidhte bishta cigaresh per ti pire, me  3 bishta ,cigare bente nije cigare ,BARBONI  mblodhi gjithsej 9 bishta cigare ,sa cigare boni ,me kto 9 bishta cigare ,
3 cigare
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Lorenzo85

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 634
 • Popullariteti: 35
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #83 Me: Janar 08, 2010, 09:24:13 MD »
jo

Jashtë Linjë Lorenzo85

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 634
 • Popullariteti: 35
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #84 Me: Janar 08, 2010, 09:25:41 MD »
po e bejme me te thjeshte ,me 3 bishta cigaresh BARBONI bente nje cigare ,po me 9 bishta sa cigare beri,
« Redaktimi i Fundit: Janar 08, 2010, 09:54:42 MD nga Lorenzo85 »

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #85 Me: Janar 08, 2010, 09:27:21 MD »
jo
formuloje pak me mire problemen se ato presjet te ngatarrojne shife mos ke vone nai presje gabim
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #86 Me: Janar 08, 2010, 09:30:02 MD »
nje hajdut hyn ne nje shpi dhe vjedh molle,kur po iken e ndalon roja i pare dhe i mer gjysmat e molleve dhe gjysem koker ,e ndalon edhe roje i dyte dhe i mer gjysmat e molleve te mbetura dhe gjysem koker,edhe roja i trete i mer gjysmet e molleve te mbetura dhe gjysem koker,kur iken mbetet me gjysem koker molle.
                                  me thoni sa molle kishte ne fillim?
Kishte 11 molle  :)

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #87 Me: Janar 09, 2010, 03:55:23 MD »
kur ne fillim para se te hynte ne shtepi?apo pasi del nga ajo? mbasi del ndoshta 8
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #88 Me: Janar 09, 2010, 05:42:16 MD »
ishte nje BARBON e mbidhte bishta cigaresh per ti pire, me  3 bishta cigare  bente nje cigare,    mblodhi gjithsej 9 bishta cigare ,sa cigare boni ,me kto 9 bishta cigare ,
4 cigare
me 3 bishta bente1 cigare, kur pinte cigaren i mbetej nje bisht
me 9 bishta te gjetur ka bere 3 cifare, dhe 3 bishta qe i kane mbetur vet ka bere nje cigare tjeter :)
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Probleme te thjeshta llogjike
« Pergjigju #89 Me: Janar 09, 2010, 08:21:17 MD »
Sma mori mendja qe do ishte kaq shum barrbon  ;D