Autori Tema: Pista Magjike  (Lexuar 1875 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Pista Magjike
« Me: Dhjetor 18, 2013, 02:38:02 PD »
Eshte nje pist katrore: nji pilot ban 90 sec per me ba dy pjeset horizontale dhe 1min e gjys ato dy vertikalet. Si ka mundesi?
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Pista Magjike
« Pergjigju #1 Me: Janar 28, 2014, 08:17:33 MD »
Po pista nuk eshte kub qe te pilotoje dhe vertikalisht...eshte katrore e sheshte...keshtu qe i bie ta bej vetem horizontalisht.