Autori Tema: Mosha e Halles  (Lexuar 7205 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Mosha e Halles
« Pergjigju #15 Me: Mars 15, 2010, 11:53:06 MD »
Allyyyra....
52 * 5= 260 dite ne vit pa te shtunat dhe te djelat


35/X=260/365 (X eshte mosha e vertet e halles)

X=(35*365)/260
X=49,13...
 
keshtu halle Liria ishte 49 vjece afersisht!  [teethsmile]
« Redaktimi i Fundit: Mars 16, 2010, 11:13:41 MD nga Fan »
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Mosha e Halles
« Pergjigju #16 Me: Mars 16, 2010, 11:13:10 MD »
e bej lemsh shqipen se i kam harruar...me fal se te ofendova matematiken ty buona  [teasing]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Mosha e Halles
« Pergjigju #17 Me: Mars 19, 2010, 02:07:45 MD »
Allyyyra....
52 * 5= 260 dite ne vit pa te shtunat dhe te djelat


35/X=260/365 (X eshte mosha e vertet e halles)

X=(35*365)/260
X=49,13...
 
keshtu halle Liria ishte 49 vjece afersisht!  [teethsmile]

Pergjigje e sakte.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Mosha e Halles
« Pergjigju #18 Me: Mars 20, 2010, 10:19:23 MD »
Tani pyetja tjeter, pse e genjeu halla nipin'?  :D

Jashtë Linjë rud06

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Mosha e Halles
« Pergjigju #19 Me: Mars 09, 2020, 09:44:44 PD »
25 vjece vllai