Autori Tema: Kush e vrau vellain?  (Lexuar 1912 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë NexT

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 63
  • Popullariteti: 0
  • RespecT
Kush e vrau vellain?
« Me: Mars 19, 2013, 03:54:06 MD »
Nje person vret vellain por viktima ska vella. kush e vrau vellain? teper e thjesht
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë Connect

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 49
  • Popullariteti: 2
Kush e vrau vellain?
« Pergjigju #1 Me: Mars 19, 2013, 04:45:22 MD »
Motra