Autori Tema: Gjeni numrin e cigareve...  (Lexuar 2181 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Gjeni numrin e cigareve...
« Me: Mars 19, 2013, 01:54:27 MD »
Beni dhe Flori kane secili nje pakete cigare. Beni i thot Florit "Me jep mua nje cigare nga paketa jote qe te beje dyfishin e cigareve tuaja"...Flori i pergjigjet dhe i thot "Pse nuk me jep ti mua nje nga ato te tuajat dhe te behemi me numer te njejte cigaresh". Sa cigare ka paketa e Benit dhe sa ajo e Florit? Apo.. eshte e pamundur per tu gjetur?
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.

Jashtë Linjë Connect

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 49
 • Popullariteti: 2
Gjeni numrin e cigareve...
« Pergjigju #1 Me: Mars 19, 2013, 03:09:54 MD »
Beni ka 7 cigare, Flori ka 5 cigare.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Gjeni numrin e cigareve...
« Pergjigju #2 Me: Mars 19, 2013, 03:18:42 MD »
Beni dhe Flori kan ble cigare te hapme  ;D

Jashtë Linjë NexT

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 63
 • Popullariteti: 0
 • RespecT
Gjeni numrin e cigareve...
« Pergjigju #3 Me: Mars 19, 2013, 03:55:44 MD »
Beni ka 7 cigare, Flori ka 5 cigare.

e sakt!
Nje bote me shume realitete ku vetem realiteti jon eshte i vertet.