Autori Tema: e shkurter  (Lexuar 1646 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Connect

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 49
 • Popullariteti: 2
e shkurter
« Me: Tetor 29, 2010, 01:35:59 PD »
si ka mundesi qe duke përdorur katër herë numrin 5 shuma te na dal 30 ??

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
e shkurter
« Pergjigju #1 Me: Tetor 29, 2010, 01:55:10 PD »
55-(5*5) = 30  4here e perdora nuk ke cfare te thuash  [rlmao]
« Redaktimi i Fundit: Tetor 29, 2010, 02:04:50 PD nga X-pIM GoLd »

Jashtë Linjë Connect

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 49
 • Popullariteti: 2
e shkurter
« Pergjigju #2 Me: Tetor 30, 2010, 08:52:29 MD »
bravvo.