Autori Tema: Dhelpra  (Lexuar 5566 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #15 Me: Prill 02, 2010, 11:47:40 MD »
nC crash

fan e hapem kanalin lol nk esht paradoks
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Dhelpra
« Pergjigju #16 Me: Prill 02, 2010, 11:47:55 MD »
uaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuu e gjeti zooi sa e zgjuar ajo vajzee edhe ti me gjith kete fabul qe na ke vendosur [teethsmile]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #17 Me: Prill 02, 2010, 11:48:43 MD »
xhoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [kisss2] [kisss2] [kisss2]

Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Dhelpra
« Pergjigju #18 Me: Prill 02, 2010, 11:49:20 MD »
jemi rrite me perralla ne...i besojme ca gjera akoma  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #19 Me: Prill 02, 2010, 11:50:27 MD »
normalisht fan ligj i natyres [mrgreen]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Dhelpra
« Pergjigju #20 Me: Prill 02, 2010, 11:51:19 MD »
xhoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [kisss2] [kisss2] [kisss2]je ber engjell zooi spo na e var fare moj goc te kan hiur pak P  [teethsmile]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #21 Me: Prill 02, 2010, 11:53:47 MD »
kerkoj ndjese xhoni me perpara smundja te te shkruja sepse mu desh te ikja dikun dhe mendova se do me ngeli muhabeti ne gjysem si perher,dhe si mos ta varim ty nje ujk ka forumi apo jo?
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Dhelpra
« Pergjigju #22 Me: Prill 02, 2010, 11:55:47 MD »
eh ma mbushe mendjen je vjaze shum e arsyetushme  [tongue3]
mir o zooi mir [teethsmile]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #23 Me: Prill 02, 2010, 11:59:02 MD »
thnx  [smiley1] [bestfriends]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Dhelpra
« Pergjigju #24 Me: Prill 03, 2010, 12:00:54 PD »
 [cheers]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #25 Me: Prill 03, 2010, 12:02:41 PD »
 [hugs]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Dhelpra
« Pergjigju #26 Me: Prill 03, 2010, 12:06:02 PD »
pra problemi u zgjidh :D
pergjigja: dhelprat nuk flasin
bravo Zooi ;)

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #27 Me: Prill 03, 2010, 12:08:15 PD »
crash te lutem mos me be me turp se ishte shume e veshtire si pyetje lol [mrgreen] [mrgreen]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë mirannda

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 2
 • Popullariteti: 29
Dhelpra
« Pergjigju #28 Me: Prill 17, 2010, 09:49:38 PD »
une menoj qe ajo nuk e ethot te verteten sepse ajo eshte genjeshtare duke e perfshire edhe veten dhe nuk e thot te verteten