Autori Tema: Dhelpra  (Lexuar 5206 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Dhelpra
« Me: Mars 29, 2010, 08:16:11 MD »
Nëse një dhelpër thotë se gjithë dhelprat janë gënjeshtare apo e thotë dhelpra të vërtetën?

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Dhelpra
« Pergjigju #1 Me: Mars 30, 2010, 10:48:55 PD »
Eshte paradoks . eshte nje teme tjeter qe trajton kete ceshtje........spostojeni.
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Dhelpra
« Pergjigju #2 Me: Mars 30, 2010, 10:34:18 MD »
Eshte paradoks

nuk eshte nje paradoks, pergjigja eshte mjaft e thjeshte.

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Dhelpra
« Pergjigju #3 Me: Mars 30, 2010, 10:39:14 MD »
Jo  :D
Sepse eshte duke be tekunderten vete:P
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Dhelpra
« Pergjigju #4 Me: Mars 30, 2010, 11:18:01 MD »
jo pergjigja nuk eshte e sakt :D

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Dhelpra
« Pergjigju #5 Me: Prill 01, 2010, 06:28:48 MD »
Dhelpra thote te verteten ,,, pse-ne shpjegoje vete  [grin1]

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Dhelpra
« Pergjigju #6 Me: Prill 02, 2010, 08:07:39 MD »
pergjigje jo e sakt  :)

Jashtë Linjë Vanito$a

 • Im The BomB Like [Tic-Tic] :P
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 520
 • Popullariteti: 26
 • CoCCìи℮ĿĿά Col ƒiocco яoѕα
Dhelpra
« Pergjigju #7 Me: Prill 02, 2010, 08:26:22 MD »
thenie njerzish, un nuk jam si te gjith  [secret]  (vetem ngjaj  [mrgreen] )
iM nOT anTiSoCiaL - i JuST=DONT LIKE YOU=

__________________________


Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #8 Me: Prill 02, 2010, 08:26:48 MD »
paskan filluar te na flasin dhe kafshet lol
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Dhelpra
« Pergjigju #9 Me: Prill 02, 2010, 08:29:58 MD »
crash dhelpra duke pare syte e tu genjen ...pse genjen ik pyete  ;)

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Dhelpra
« Pergjigju #10 Me: Prill 02, 2010, 11:38:25 MD »
paskan filluar te na flasin dhe kafshet lol
ja nje ndihme e vogel nga zooi :D

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Dhelpra
« Pergjigju #11 Me: Prill 02, 2010, 11:42:36 MD »
Sipas meje nje dhelper qe thote se te gjitha te tjerat thone genjeshtra dhe ajo thote te verteten ,,,, per mua dhe ajo thote genjeshter ,,, se dhelpra qimen e nderron po genjeshtren se harron  ;)

kjo shprehje eshte per dashnorin e dhelpres ujkun qe qimen nderron po V zakonin se harron [teethsmile]

ajo dhelpra bjonde eshte [teethsmile]

Jashtë Linjë zooi

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3412
 • Popullariteti: 61
 • ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀ ιℓ яєgиσ ∂єι ѕσgиι ☀☀.¸¸.•❤•.¸¸.☀☀
Dhelpra
« Pergjigju #12 Me: Prill 02, 2010, 11:43:39 MD »
paskan filluar te na flasin dhe kafshet lol
ja nje ndihme e vogel nga zooi :D
mos deshe te thoje pergjigje e sakt [mrgreen]
Mundet te genjesh disa nga njerezit perreth, gjithe kohes. Eshte e mundur, nganjeher, te genjesh the gjithe ata qe ke perreth. Po eshte e pa mundur ti genjesh te gjithe e gjithmon.Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Dhelpra
« Pergjigju #13 Me: Prill 02, 2010, 11:44:53 MD »
o njerez jeni tu hap kanal ne uje  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
Dhelpra
« Pergjigju #14 Me: Prill 02, 2010, 11:45:44 MD »
paskan filluar te na flasin dhe kafshet lol
ja nje ndihme e vogel nga zooi :D
mos deshe te thoje pergjigje e sakt [mrgreen]
pikerisht ate doja te thoja  :D