Autori Tema: çfarë është?  (Lexuar 4722 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
çfarë është?
« Me: Prill 21, 2010, 11:26:35 PD »
Ja një mjaft e thjeshtë :D, mund ta mbash pa përdorur krahët apo duart, çfarë është?

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
çfarë është?
« Pergjigju #1 Me: Prill 22, 2010, 07:05:17 MD »
Po jua le vajzave kte  :D

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
çfarë është?
« Pergjigju #2 Me: Prill 22, 2010, 07:12:11 MD »
mos esht kapuq-kapele?
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
çfarë është?
« Pergjigju #3 Me: Prill 22, 2010, 07:26:30 MD »
Mund te mbash shume gjera pa perdor duart . Ti per ca e ke crash???

 

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
çfarë është?
« Pergjigju #4 Me: Prill 22, 2010, 10:39:50 MD »
mos esht kapuq-kapele?

pergjige e pasakt :)

nje ndihme: eshte diqka qe nuk e sheh dhe nuk mund ta prekesh :D

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
çfarë është?
« Pergjigju #5 Me: Prill 23, 2010, 12:30:25 PD »
mos esht kapuq-kapele?

pergjige e pasakt :)

nje ndihme: eshte diqka qe nuk e sheh dhe nuk mund ta prekesh :D
Ka shum gjona qe nuk shihen dhe smund te preken mor CRASH na CRASHE mendimet fare.  :D

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
çfarë është?
« Pergjigju #6 Me: Prill 23, 2010, 03:24:52 MD »
mos esht kapuq-kapele?

pergjige e pasakt :)

nje ndihme: eshte diqka qe nuk e sheh dhe nuk mund ta prekesh :D
Ka shum gjona qe nuk shihen dhe smund te preken mor CRASH na CRASHE mendimet fare.  :D

ja edhe nje ndihme : eshte diqka pa te cilen nuk mund te jetosh :D

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
çfarë është?
« Pergjigju #7 Me: Prill 23, 2010, 03:27:44 MD »
Ja një mjaft e thjeshtë :D, mund ta mbash pa përdorur krahët apo duart, çfarë është?

gjinia [tongue3]

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
çfarë është?
« Pergjigju #8 Me: Prill 24, 2010, 06:53:25 MD »
Ja një mjaft e thjeshtë :D, mund ta mbash pa përdorur krahët apo duart, çfarë është?

gjinia [tongue3]

jo nuk eshte e sakt

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
çfarë është?
« Pergjigju #9 Me: Prill 24, 2010, 07:49:15 MD »
Ajri

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
çfarë është?
« Pergjigju #10 Me: Prill 24, 2010, 11:32:21 MD »

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
çfarë është?
« Pergjigju #11 Me: Prill 24, 2010, 11:33:26 MD »
sa filma shef edhe ti me lla [tongue3]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
çfarë është?
« Pergjigju #12 Me: Prill 25, 2010, 12:29:54 PD »